Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
14. dec 2009

ahojte baby, tak mojmu malemu antibiotika zaberaju, teploty uz nema...aspon nieco 😉 , ale nechce nic papat, dnes za cely den zjedol akurat krajec sucheho lanoveho chleba 🙄 a to som mu nukala polievku nedelnu, jogurty, brumiky, ovocie z mandarinky zjedol jeden mesiacik a caju vypil asi tak deci za cely den 😖 ..tam som ho cez den aspon kojila, ale uz nemam tolko mliecka, lebo skoro vobec nepil,len par glgov a potom si uz len dudkal, inak ma sopliky upchava sa mu nostek, tak ste mali viediet tu noc, do druhej nie a nie zaspat 🙄 potom konecne zaspal a o pol stvrtej mi zvonil budik na ATB, nastastie sa velmi neprebral, len som mu dala striekackou a zapil cajom a spinkal dalej no o hodinu zas s takym placom vstal a chcel ist za starkou-za mojou maminou, lenze spal u nas aj 4-rocny synovcek, tak som nechcela, aby ho zobudil, (mamina to berie v pohode a niekedy si ho pri sebe necha nech si zdriemnem, ale vyuzivam to minimalne, lebo som z toho nervozna), no ale potom zaspinkal ani neviem kolko krat bol potom este hore, ale rano sme vstali o 8:15, bradavky mam vytahane dozuvane, prsia az na bruchu, no uz vidim, ked ho odstavim ako mi budu vyzerat...ako vyzmykane vechte 😝
muzik bol dnes na stavbe natahoval kabel na tv a internet a zajtra ide dat vatu n podkrovie, pomalicky sa pouvame dalej a ja stale neviem ako poriesim kuchynu, nemate nejake napady? rada si necham poradit, nejaku lacnu, peknu ale nie nekvalitnu kuchynu este neviem presne ako poriesim priestorove riesenie 😕, to su dilemy, len aby som tak nedala nejaku z tesca a budem rada, ze vobec nejaku mam, lebo muz nema bohvie kolko prace..nechcete niekdo vymalovat , stierkovat? 😀
baby a boli ste uz na UPSVaR kvoli rodicaku?

kamilka12
14. dec 2009

oll - kvoli rodicaku sa bude chodit zrejme až v januári...prvý aj tak dostaneme až vo februári, takže času dosť zrejme ešte ani neexistujú nejaké tlačivá..

a chodíš pozerať na stránku www.modrastrecha.sk ? Tam sú niektoré pekné albumy..aj fóra..určite ti s kuchyňou baby radi poradia 😉

winona24
autor
14. dec 2009

olla pokiaľ viem žiadať sa má od januára 2010....

winona24
autor
14. dec 2009

olla kamilka Ti dobre poradila.....skús pozrieť tú modrú strechu...ja ani nestaviam a občas si kuk tie albumy a potom len ohkám ako by som chcela dom... 😀 😀 😅 😅

luciankasebastianko
14. dec 2009

olla ja som našla podla časaku v tvare U a v Decodome nám vytvorili program kde tomu dali ten správny šmrnc 😀 ale dali sme ten program kamarátovi a ten to spravil ovela lacnejšie ako Decodom ale program bol super 😀

winona24
autor
14. dec 2009

alebo olla vyskúšaj Ikea-cky program na kuchyne.....

http://www.ikea.com/ms/sk_SK/rooms_ideas/splash...

podľa mňa je jednoduchý.....i keď je to na ich sortiment samozrejme ale pre predstavu postačí 😉

winona24
autor
14. dec 2009

tak sa majte.....

johnie
14. dec 2009

sziaaa

annie13
15. dec 2009

bre ranko babenky, jurocke drzte sa na ockovani
babenky ako to je so sporakom, v panelaku mame plyn takze vrch teda horaky by mali byt plynove s tymi kolieskami hore na doske aby mi to netocili mali, a moze byt rura pod tym elektricka nie plynova vstavana do linky? ci to nemoze byt
neviem ci budem vediet piect v plyne

evitkamalicka
15. dec 2009

annie mi mame kombinovany, hore plyn a elektricka rura, takze kludne

winona24
autor
15. dec 2009

ahojte...

annie aj my máme kombinovaný,vstavaný sporák......v pohode sa dá...dnes sa dá všetko... 😀 😀

kamilka12
15. dec 2009

Dobré ránko,

my tiež máme v byte kombinovaný..hore plyn a rúra elektrická..až na to,že tie gombíky na plyn malý dočiahne a stále mi stláča tam tú iskru 😠 😠 Neviem ho to odnaučit..vobec nepočúva ked ho hreším, hrozne sa bojím, že si raz ublíži, dočiahne už skoro aj na panvicu, ked na nej niečo robím a nie vždy som v kuchyni..

annie13
15. dec 2009

a rozmery tej rury su rovnake mozme objednat linku ci mam najprv kupit sporak
a kupuje sa to spolu ci sa da ten vrch oddelene alebo ako to je

annie13
15. dec 2009

a aka je spravne slovo na prerabanie jadra v byte mam napisat ziadost na bytove druzstvo ze to musia schvalit

kamilka12
15. dec 2009

annie - myslím, že rozmery sú rozne...treba si to presne pomerať..a jadro sme prerábali aj my ale neviem ti v tom poradit, lebo mi sme žiadnu žiadost nedávali...proste sme to riskli, kamoška žiadosť dávala a mala okolo toho neskutočne vela behačiek a kým začali skutočne prerábat..tak to potrvalo. Ale samozrejme je lepšie, ak to robíš "legálne" 😉

kamilka12
15. dec 2009

MY 😠

winona24
autor
15. dec 2009

annie na stránke Vášho miestneho úradu by to malo byť...

rony253
15. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee, idem balit nase švestky, zajtra letiiiiiiiiiiiiiiiime domov. Tatino sa uz nevie dockat, mal dost casu na oddych aq vybavovaciek co potreboval.
Ako sa mavate a co nove, ja nestiham docitavat.
Dnes idem kupit autosedacku, aby mse mali Saru ako dopravit domov. 😀 moj muz nevie aku ma kupit, tak autosedacka bude s nami letiet 😀 ale romer nekupujem, lebo som v tom odskusala saru. kupujem alebo casual play alebo baby point.

annie13
15. dec 2009

takze radsej najprv kupit tu ruru a ten vrch a tak objednat presne linku
babenky velke dakujem za linky

winona24
autor
15. dec 2009

annie nie je za čo...... 😉

ahoj rony.....šťastný dolet domov želáme.... 😉 😵 😵

silwietta
15. dec 2009

ahojte,

rony, tak to tatko bez vas pekne dlho vydrzal...

anie, vela stastia s linkou a rurou, dufam, ze ti to dodaju cim skor

rony253
15. dec 2009

dakujeme, prave mala zaspala, ja som celu noc snivala s autosedackami, uz mi z toho sibe, ma niekto tu baby pint, myslim ze Ka3n na babypoint.

jana.hcsba
15. dec 2009

ahojte 🙂

jana.hcsba
15. dec 2009

no mala spinka - dnes pride na obed mamicka - sa tesim, trosku vypadnem 🙂 , ale len do obchodu , ale bez malej.

kiahne uz su na ustupu, celkom dobre sme to zvladli - mala ich 32 😀 . No sestrin maly to mal aj za nas - ten mal hrozne vela 😖 .

zajtra ideme dat dolu sadru - som zvedava, aka ta rucicka bude. no a hlavne ci nas poslu na rengen - skontrolovat, ci je to dobre zrastene. neviem ci sa to vobec robi.

to zas bude placu... .

evicka1
15. dec 2009

ahoj kocky
tak konecne tie moje zvieratka spia 😅 dnes mam nastarost synovca a ten ma tri roky no kocky to je zahul...

natasa8
15. dec 2009

ahojte...

ja som dnes bola u zubarky, nastastie zuby v poriadku, asi som mala len zapalene dasno, co ma bolelo...

janka drzim palce, nech je rucka v poriadku, super ze uz mate kiahne za sebou a ze to mala tak super zvladla 😉

anicka.... ak idete prerabat, menit aj vodu a elektrinu, tak by ste uz mali mat navrh linky urobeny..... spotrebice nemusis mat kupene, staci ked budes mat vybrany typ ktory chces a pri vyrobe linky im to nahlasis (my sme to tak robili)

ka3n
15. dec 2009

ahojte....vonku zima ako v ruskom filme, boli sme hodinku a vonkua som si povedala ze na dnes stacilo, ale kedze chceme cerstve mandarinky tak este poobede pojdeme do obchodu...Maly mi zaspal o jednej, ja obedujem, vegetim a pijem kavicku..

Rony, ja mam babypoint sea...potom, ked budes mat cas, tak daj link aku si kupila..

alebo tuto:

http://www.babypoint.cz/detail1904.100/zenith/z...

vejinka
15. dec 2009

ahojte baby moj maly je dnes ako vymeneny len sa hadze o zem vrci a robi presny opak toho co mu kazem..aj po zadku dostal chvilku poreval a potom sa rehotal...ja viem ze som nemala mu dat po zadku ale niekedy si pripadam ako neschopna matka preco ma to decko nepocuva 🙄