Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
27. jan 2010

jaj kamilka tak to si bola ty a nie silwietta
pamatam sa ze sme dve vtedy stresovali 😀

vejinka
27. jan 2010

kamilka..no akurat dnes svokra hovorila ze malemu urobi aspom trojo telaky z muzovych deravych aby mal co vonku v piesku nosit..a ze je to bavlna a jej je to luto vyhodit..uz mi takto spravila dvojo a nosi ich len som kupila 98 a podla nich a tie bude nosit do mesta ked pojdeme a narobi podla tych kupenych...a veru som aj rada kolko penazi usetrime 😉

vejinka
27. jan 2010

a znackove veci u nas nehrozia.. 😅

winona24
autor
27. jan 2010

kamilka nevyváram každý deň....to teda teraz som zhodou okolností tak varila...že každý deň....ale ver,že ani mne sa nechce každy deň lopotiť pri sporáku...ja som aj Milanovi povedala,že nech si zvykne že budem variť raz za 2 dni...je to lopota každý deň..... 😖

kamilka12
27. jan 2010

goga my sme tuším mali aj mrchu poslednú narovnako.. 😉

winona24
autor
27. jan 2010

kamil má Natálka zančkové súpravy a aj jej hodlám na jar kúpiť.....ale to viac na parádu....do piesku bude nosiť Tesco hadry a basta.... 😀 😀

goga03
27. jan 2010

ja tiez varim obden. a win dik za inspiracie

kamilka a uz sa vam zlepsilo to chodenie po vonku? lebo ja som prisla pondelok na tyzden k nasim, ze maly bude mat zmenu a ze sa mozno znormalizuje, ale je to hadam este horsie. takto reve na cele sidlisko a brutal sa to ozyva ☹
no a mama len mudruje, ze ako ho mam "vychovaneho" 😠 pritom vnutri je poslusny a poslucha na slovo

a znackove myslis nike, adidas a take sportove? ja som este nad tym nerozmyslala, u nas trva zima dlho ☹

kamilka12
27. jan 2010

pozerajte STV1

winona24
autor
27. jan 2010

nie je za čo babulky....sú to naozaj dobré recepty....ja už som z toho varenia zúfalá....vymýšľať stále,aby aj mužovi chutilo aj Natálka bay to mohla jesť....wrrr.....niekedy som už zúfalá...ale vždy to zachráni MMb ...tam vždy nájdem niečo mňamky.... 😉

winona24
autor
27. jan 2010

čo tam bude kamil?

vejinka
27. jan 2010

co davaju?? ja niesom pri telke..ale dnes si dam vecer nahrat geusu som na to xcela ist do kina..pred par rokmi 😅

winona24
autor
27. jan 2010

vidím už....nechutenstvo u detí???

kamilka12
27. jan 2010

goga - nezlepšilo sa to...ale teraz, ked je taká riadna zima, tak ho posadím do kočíka a ideme iba do obchodu a späť, alebo prebehneme k našim (cca 15 min. od nás) a späť a to je všetko čo chodíme momentálne von...aj teraz je tu momentálne -10 stupňov, a to sa mi zdá dosť zima...tak moc von teraz nechodíme. Už sa strašne teším na jar, to zoberieme von autíčko, alebo trojkolku alebo čo...hádam tak bude vonku poslúchať viac..

áno, také značkové som myslela...Martin aj pár dostal ked bol ešte polročný, ale to mi iba v kočíku sedel/ležal, takže to bolo ok, no teraz čistý domov chodiť určite nebudeme 😒

ka3n
27. jan 2010

ahojte..

Kamilka tak k tym znackovym veciam sa ti vyjadrim aj ja..mne sa to tiez strasne paci, aj som par nakupila cez MMB a este hodlam nakupit, ale je to bazar, ale nakupujem tam nove veci, ale vsimla som si ze su neni cenovo lacnejsie ako napr. v avione co som pozerala v nedelu ako sme boli...

...no ja som z dediny, takze ti napisem moje predstavi...na zahradu, na dvor, do piesku u nas bude nosit take obycajne veci, co podostaval, tesco, hm a tak...a ked pojdeme napr. von na ulicu alebo do vedlajsej dediny na kofolu alebo na detske ihrisko dam adidas, nike, nieco pekne co mam..ja ho chcem vonku paradit 🙂) a ked pojdeme do mesta tak davam nejake lahke nohavice alebo riflicky a ked viem, ze sa tam zdrzime alebo ideme na cely den tak dam adidasku niekedy supravu, aby sa dobre citil a nebo cely den v rifloch... alebo ho niekde prezlecem, ked sa da alebo tak...ale tiez ho rada paradim a potrpim si na take veci.. (no co uz ked som taka posadnuta vyzorom..:((

Mne sa tiez tie znackove veci strasne pacia na detoch.

kamilka12
27. jan 2010

Nútit dieťa do jedla? taká téma je teraz v ženskom magazíne

ka3n
27. jan 2010

kamilka, nepozeram to....ale ja mojho nenutim, lebo praska vsetko co vidi.

ka3n
27. jan 2010

kamilka, aj ja sa uz strasne tesim na jar, leto, nasadneme na bicykel (preto hladam nieco aby ste mi poradili ake su dobre sedacky na bike, zatial sa mi paci to co poradila goga), aj turisticky nosic Milan chce kupit.., potom budeme chodit na ihrisko do vedlajsej dediny..konecne bude co to robit aj na dedine..

vejinka
27. jan 2010

tak ja ho nenutim len ked viem ze saskuje a je hladny..no predvadza sa ale inak vcera som skoro padla na rit maly zjedol dva spisske parky a jedena pol chleba..samozrejme kopeeec kecupu kde to do toho maleho telicka ide nechapem 😅 este som sa smiala muzovi ze zjedol len dva parky nech si da aspom tri lebo jeho syn 1,5 rocny zje viac ako on stary chren 😀

ka3n
27. jan 2010

baby, neviete co nove v tescu, dnes plati tusim nova akcia, idem letak mrknut..

kamilka ozaj a kde kupujes zna. veci?

kamilka12
27. jan 2010

ka3n - zatial som nekúpila...má doma 2 súpravy značkové, ale jedna bola na 3 mesačné dieťa (úplne nepraktická, čistá imidžovka) a druhá bola tak na 6-9 mesiacov, tú dostal od mojej sestry, tú aj nosil, ale iba v kočíku ked sedel. No a ako som už písala, na jar pre neho nemám zatiaľ žiadne súpravy, tak preto sa rozhodujem, či kúpiť značkovú alebo inú...A aké velkosti na jar máte nakúpené? Vejinka písala tuším 98, no mne malý teraz stále nosí 86 tak neviem ako to bude o cca 3,4 mesiace... Inak sa mi páčia súpravičky na MMB, ale aj u nás v obchodných centrách mávajú pekné, hlavne keď sú akcie...som videla už aj za 600 Sk.

goga03
27. jan 2010

no my mavame bezne na liptove -10, takze ja to az taku zimu nepovazujem a chodime aj na hodinu a viac 😀
tiez sa tesim na jar, ze zoberieme trojkolku a hadam sa to polepsi. len si pockat na jar.
a tiez budeme chodit na bicykel, minuly rok sa mu strasne pacilo v tej cyklosedacke, tam sedel ako kral na trone a len pozeral z jednej strany na druhu.
sestricku bude zatial kocikat tatik. mne uz tak strasne chyba pohyb, niezeby som sa okolo maleho nenabehala, ale nejaky sport, alebo aspon plavanie, ale nemozem nic teraz
😠

a oblecenie, na dvor a do piesku len take obyc, ked pojdeme do obchodu alebo na prechadzku, tak nieco lepsie (ja mam strasne rada h&M aj pre mna aj pre maleho) a ked do mesta na nakupy, tak rifle alebo gate.

natasa8
27. jan 2010

ahojte....

veji.. ja ked som bola pri katke v 6tt, tak bolo vidno babo ale este nebolo vidno srdiecko, potom v 7tt uz bolo vidno aj srdiecko.. 😉

pozerala som to v stv, sice nie od zaciatku, vsetko co dr. hovorila dodrziavam, ale moje dieta je aj tak hrozny jedak ☹

my mame znackovych veci tiez len trosku na paradu 😒 ale hcela by som mat tlko euracov aby som mohla nakupovat malej len znackove veci 😅

kamilka12
27. jan 2010

mne sa inak hroooozne na chlapcoch páči červená farba ...tak teraz hladám práve takú mikinu 🙂

winona24
autor
27. jan 2010

http://www.zlacnene.sk/letak/2586/

nič extra tam nie je....

ka3n
27. jan 2010

ano kamilka, aj u vas som pozerala maju pekne...ja mam jednu velkost 92 to mu je tak akurat, dlzka nohavic dobra a rukavy raz cez lem vyhrnute...

tato
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7060536

a potom taku cervenu som mju kupila na jeziska a velkost 98, to ked mu raz vyhrniem rukavy a nohavice bude mu ok, na jar, leto, jesen..cervena mikina a cierne gate...hladam, ale nemozem najst link..

goga03
27. jan 2010

my sa poobede chystame s nasimi do tesca. oliver to bude mat v ramci prechadzky. nechce sa mi ist s nim zase jedovat von na sidlisko, stacil mi na dnes ten hysak doobeda.
ja by som mu mozno kupila aj topanky u batu, co ste spominali ze maju dobre ceny teraz, ale ja neviem ako mu narastie noha dovtedy.
aj s kupou jarnych veci pockam. vsak z MB to dojde hned ako to objednam a ktovie kedy pride jar.dufam ze nie az v maji, lebo uz aj take som pocula

ka3n
27. jan 2010

toto sa mi paci, ale cena je uz vysoka aj pre mna..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7627324

annie13
27. jan 2010

ahojte
my mame na jar jednu Pumu a jednu adidasku supravicku, boli drahe takze urcite v piesku ich mat nebude, skusala som mu ju je mu velka takze mu bude a k tomu ma 2 tricka s dlhym rukavom
teraz od dnes je v Hypernove krasne supravicky po 7,99 len sa mi sem neda dat link, 86ka je dokonca velka
ja som kupila tiez Brankovi cervene teplaky tusim adidas a potom som si nevedela na neho zvyknut v tom tak som to predala ale mikinku mame a je krasna

annie13
27. jan 2010

tu za 22 mame aj my ale uz nam bude mala

ka3n
27. jan 2010

tak toto je ta co dostal od jeziska.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6346762