Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zanin
20. máj 2010

ako to ta zenska robila?

silwietta
20. máj 2010

no ja som sa minule chcela prihlasit na profesiu ze si updatnem CV a tri dni som skusala heslo ake som si mohla dat...

jurocko
20. máj 2010

ahoojteee...co to citam s tou vykiss je to hroozne ako taka zena to moze robit ale nic nie je nemozneeee.. 🤐
vidim ze ste na mna zabudli...lebo ja som ziadne IP nedostala..ak ma nechcete oka prijmem to....ja uz tiez vela neprispievam lebo nemam cas....ale necham na vas...mam vas rada...pekny den

bubinko83
20. máj 2010

no ani mna si do sukromnej skupiny nepridali ☹

annie13
20. máj 2010

ja ani neviem ako sa do tej sukromnej dostanem
ale tiez mi ziadne IP neprislo

winona24
autor
20. máj 2010

annie už si tam...neviem ako sa mi stalo,že som Ťa tam nedala....ale určite nie náročky si tam.... 😉 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

smailinka
20. máj 2010

ja len dodám, že dokonca aj na FB sa vymyslela niekoľko kamarátok, ktoré si medzi sebou akože písali....je to narušené dievča....

zabavka
20. máj 2010

ahojte babule, tak to vás tu už nebudem mocť čítať?Septembrové bábätká 2008 V tu už nebudú 😕 😒

adikamajko
20. máj 2010

zabavka, ani ja. prispievam velmi malo, ale rada si precitam o detoch, ktore su vo veku nasej dcerky. nevadi... tym zivot pre mna nekonci 😉

vejinka
20. máj 2010

sak nechajme aj tuto temu otvorenu... 😉

winona24
autor
20. máj 2010

@vejinka veď ale potom sme nemuseli zakladať súkromnú tému..... 😅 😅

vejinka
20. máj 2010

no sak ja budem pisat aj tu aj tam..nemam s tym problem teda pokial sa nestane ze si zacnem vymyslat ine identity 😅 tu mozu pisat babenky ktore sem chodia pomenej a my stalice tam...a na otazky pripadne nejake postrehy zareagujeme hoc kde nie? 😉

winona24
autor
20. máj 2010

však ju nebudeme zamykať.....

vejinka
20. máj 2010

ok 😉

annie13
20. máj 2010

no pekne som na zaciatku abecedy a zabudnete na mna ☹

vejinka
20. máj 2010

annie urcite to nebolo narocky..ved teba pozname aj na stretku si bola...si skutocna o tom niet pochyb a s brankom som srandovala v aute 😉

vejinka
20. máj 2010

boze baby ja by som tak sla niekde z domu...aspom na vikend.. 😖

annie13
20. máj 2010

ale nevies kolko tu mam este nickov 😀

winona24
autor
20. máj 2010

annie až na to,že sme nešli podľa abecedy.....ešte raz píšem,že som to neurobila náročky.....robila som to narýchlo.....podotýkam,že som snažila prebehnúť celých 889 strán..jasné že nie stranu po strane.ale po cca 20 stranách a hľadala,že koho som zabudla.....mňa to veľmi mrzí,že si sa tam nedostala na prvý šup....NEBOL TO ZÁMER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ka3n
20. máj 2010

adikamajko prepac, ale hned ako sme otvorili novu temu je tu na starej teme novy clovek teda aspon pre mna, prepac, ale ja ta nepoznam. ..baby poznate ju?

evka1310
21. máj 2010

☹ aj ja chcem Ip...a na mna ste zabudli..ja viem ja nestiham pisat..ale citam vas...😀

evka1310
21. máj 2010

a tiez sme skoro septembrovky 😀 keby sa mali neponahali na svet 🙂

claudinka
21. máj 2010

annie my sme ta mali v sprave, ako sme si s winon pisali, ze vsak ta pozname, tak to sa nejako nechtiac tam vymazalo alebo co, leob urcite v spravach sme si so tebe pisali 😉 😉 nehnevaj sa

claudinka
21. máj 2010

eviku nezabudli, len dlhsie si sa neozyvala 😉 😉
napisem winone, nech ta tam prida 😉

winona24
autor
21. máj 2010

evka nezabudli...si tam 😉 😉

lisula
21. máj 2010

ahojte babenky. uz som sa nahlasila u win. no akoze nemam chut ani maila s ,fotkami zasielat, ak vidim tu vikikiss ci kto to je. 😕 😠

claudinka
22. máj 2010

lisul veru riadny skandal,odteraz si asi kazda rozmyslime,co kde uverejnime

llumka
23. máj 2010

a na mna ste zabudli hmmm ani sa necudujem ved strasne malinko prispievam ale citam vas,ak ma nechcete tak nic ☹

claudinka
24. máj 2010

llumka vyberali sme do zoznamu tie, ktore prispievali posledny cas, nehnevaj sa.. napisem winone, nech ta prida 😉 😉

bendy
24. máj 2010

ahojte, tak ja som ten isty pripad ako llumka, velmi malo som v poslednej dobe prispievala ale obcas som vas chodila pocitat. Budem rada ak ma do zoznamu pridate, ale ak nie uplne to chapem 😒