Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
22. jún 2009

estell: no aj nam ide lava dvojka mi povedala dr. tak preto. no my sople mame ale len trochu.

no a k tomu tot supr, pocasie - ani sa von neda ist a Paulinka je najradsej vonku. ☹ , ona sa nevie zahrat, ju hracky nebavia.

ba80
22. jún 2009

estell, ale coby, praveze spala, potvorka mala... a potom tu vecer robila rososo... 😠 😀
aka bola navsteva? my sme sa este zastavili v mt u miskovej rodiny pre psa a dobre sme sa nafutrovali... 😀

estella
22. jún 2009

ollako pekne si si to naplanovala 🙂 🙂 🙂 🙂

jani aj Maxim je taky ze len von chce chodit a tento tyzden ma prsat az do piatku

ba navsteva super..sme sa dobre vykecali aj najedli samozrejme...ale nemohli sme byt dlho lebo Maxim zavelil ze uz chce ist..potom spal v aute asi hodinu a pol...ale aj ja som si veru pospala

ollako
22. jún 2009

musim sa vam pochvalit... bola som pre drobca, doviezla ho domov a uz bol udriemany a najedeny vyzivky, tak som ho dala do postielky bez didky a on uplne bez placu zaspal 😲 ...ja mam z neho normalne soky dnes..bez didky mi este nezaspal toto snad ani nie je mozne

anickaajanko
22. jún 2009

no tak my sme dobrí, výter zly, mocove testy zle, kasel, sople, teplota, mame antibiotika, sirupy, spreje, chudacik taky je malatny ze mi je do placu
krasne fotocky, najkrajsie su tie z tej luky, skoda ze sme tam vtedy aj my neboli
jana.hcsba vsetko najlepsie Paulinke k meninam, a bez manzela to je o nicom, nema ti ho kto podrzat pri jedle, nemozes ist na chodbovicu ani tak
nase foto
http://www.facebook.com/album.php?aid=2023653&i...

perlab
22. jún 2009

Čaute babulky, my sme sa práve vrátili z plávania, bolo super, môj potapač sa nezaprel 😀

winona24
autor
22. jún 2009

olla to je super.....len tak ďalej 😉

no my sme tiež dnes nešli von...tu leje od rána...a má byť celý týždeň také počasie 🙄

perlab
22. jún 2009

Anička, práve som si prečítala o Braníkovi ☹ , prajeme skoré uzdravenie 😉

silwietta
22. jún 2009

anicka, pridala som si ta na FB...

silwietta
22. jún 2009

a tiez prajem skore uzdravenie...

miriam24
22. jún 2009

Ahojte .. tak ja som sa prave zobudila .. som si vramci prestavky trosku schrupla pri malom .. ten spinka uz od 14.00 🙂 .. jooj ale to dobre padlo ..

Anicka .. dufam ze Branko sa skoro uzdravy ...

a tiez blahozelame Paulinke k jej dnesnym meninkam 🙂

ba80
22. jún 2009

aj my sa pripajame... vseeeetko najlepsie 🙂

silwietta
22. jún 2009

aj ja prajem vsetko naj...

eweny
22. jún 2009

ahojte dievcata, nejak nemam cas sa tu stavit..ale pozrela som vsetky foto, co ste popridavali na FB..no uzasne su 🙂

Paulinke gratulujeme k meninkam..

Anicka, to nam je luto, ze je Branko chori ☹ prajeme skore uzdravenie..

eweny
22. jún 2009

aj u nas cely den prsi, ale kedze sa to s Petkom uz doma nedalo vydrzat, tak s nim muzik isiel von, aspon na chvilocku, aj ked len koliecko okolo sidliska urobit..

anickaajanko
22. jún 2009

dakujeme 😉

vejinka
22. jún 2009

baby fotecky su uzastne ale poprosim spolocne fotky dat v original velkosti lebo ozaj je to malinke .. 😖

vejinka
22. jún 2009

http://www.cechovci.com/upload/larion_cechovci.rar

toto su fotky v original velkosti od nas

STAHUJTEEEEEE!!!! 😉

vejinka
22. jún 2009

teraz idem kupat a vecer som tu

vejinka
22. jún 2009

to tu nikoho nieje???, Erik uz spinka otazne je d kedy... 😒 posledny mesiac rychlo zaspi a do pol hodiny je hore so strasnym revom 😔

luciankasebastianko
22. jún 2009

Ahojte kde ste ? 😀 dnes som nakukla ale ešte stále sledujem fotečky je ich veľa a su krásne 🙂

anickaajanko
22. jún 2009

no a kde ste

luciankasebastianko
22. jún 2009

anni dnes je tu pusto ako na opustenom ostrove ☹

natasa8
22. jún 2009

ahojte.. prisla som mrknut 🙂
anicka.. pridlala som si ta na FB medzi priatelov, tak ma pls potvrd, to som ja ta martina 😀

Brankovi prajem skore uzdravenie a Paulinke vsetko naj k meninam 😵

ja som mala dnes certika, stale nespokojna, plaka, spala uplne mimo rezimu, na ranajky zjedla 2 lyzicky kase, na obed 1 lyzicku prikrmu, ani vyzivu na olovrant nechcela, a vecernej kase zjedla asi polovicu..... len som skoro kazdu hodinu kojila ... pritom ja uz vyse mesiaca cez den kojim len na desiatu...
Pred spanim sa tiez uz nechcela nakojit, zaspavala hodinu, nastastie bez placu, ale maznaka by som mohla dat zmykat do pracky -tak ho ozuzlala.
Dufam ze v noci bude zase kazdu chvilu hore aby dohnala tu dennu hladovku 😠

eweny
22. jún 2009

ahojte, idem vas trosku precitat..ak je samozrejme co citat 🙂

natas, my sme to mali tiez dnes dost divoke s Petkom, ja uz neviem co sa robi..

eweny
22. jún 2009

nejak sa mi nepozdava ten zubok, co mu ide..je to uz velmi dlho, stale to ma velmi napuchnute, podliate krvou..je to take zvlaste, ako keby sa nevladal prerezat ☹ v stredu to ukazem doktorke, snad to bude v poriadku, lebo som citala nieco o tom, ze byvaju pripady, ked treba zubku pomoct, narezat a uvolnit ten tlak..

natasa8
22. jún 2009

eweny .. urcite spracuvaju to stretko.... 😒
pre tie deticky to musel byt sok-zazitok 😀

anickaajanko
22. jún 2009

natas ano, mam

babenky ako davate sirup pri chorobe ?
pisali po jedle ale Branik mi vyvratil vsetku kasu aj sirup, tak este nezvracal

eweny
22. jún 2009

natas, to ano..hlavne pre tie, ktore sa nejak nestretavaju s inymi detickami..jooooooooj, take boli vsetky nadherneeeee 🙂 🙂