Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
22. júl 2009

jaj natas to mi je luto... mne maly teraz tiez nechce papat (iba mliecko a piskoty) ale verim, ze ked vyzdravie tak sa to zlepsi...

eweny
22. júl 2009

natas,to ma mrzi ze mate s papanim taketo problemy..ja si to neviem ani predstavit 😢

silwietta
22. júl 2009

skreci tak to nezavidim... ja som strasne rada ze mame vlastne byvanie, sice uplne vlastne to bude az o 27 rokov, ale nevadi... a nemozes si do kuchyne dat ohradku alebo nieco kde by maly bol kym navaris alebo umyjes riad?

natasa8
22. júl 2009

skrecok.. ja ked varim, malej otvorim jednu skrinku, kde som vytriedila take bezpecne veci pre nu a tam sa hrabe...
ked je nervozna stavia sa o mna pri vareni, tak ju dam do ohradky... bojim sa aby nespadla v kuchyni hlavou na dlazbu 😒

psie chlpy... tak to by som sa ja hadala, ako som pochopila byvate v rodinnom dome, tak co robia preboha psie chlpy dnut? ja mam psov velmi rada, vzdy sme mali doma psa, ale neviem si predstavit obmedzovat vlastne dieta kvoli pohodliu psa 😒 😒

zakazy.. minule som citala, ze dieta do 3 rokov si pamata zakaz max. 4 minuty..... katka chape zakaz NIe a Nepapaj, ale to ju musim mat stale na ociach a sledovat, co robi... ak si ide nieco nevhodne strcit do pusy a poviem nepapaj tak posluchne, ale o minutu skusa znovu 😠

silwi... tiez sme na tom s "vlastnym" byvanim podobne 😉

claudinka
22. júl 2009

ach jaj babule.. kazda mame nieco, kvoli comu sme nespokojne.. 😒 ja som tiez rada, ze byvame sami, ale zase tym padom financne nam nic nevychadza 😒 a ja by som aj brala byvat u svokrovcov, kym si nezoberieme hypoteku na byt, ale muzik nechce.. 😒

claudinka
22. júl 2009

natasi vobec sa nestresuj, je to teplom aj zubkami 😉 aj my mavame take obdobia..
som mala pridat tento mesiac 5. prikrm, ale nemam sajnu, kedy a ani co.. davam desiatu ovocie, obedik, olovrant a veceru.. posledne dni davame prikrmy iba trikrat denne, viac nestihneme 🙂 bud prespi alebo sme vonku a nema chut alebo prideme domov a zahaja aj bez kasicky.. tak to neriesim uz, tiez ma dni, kedy spapa iba par lyziciek a inokedy zase spraska vsetko..

vejinka
22. júl 2009

ahojte zienky maly mi tu vresti ale napisem v skretke ako sa mame...takze vcera sme sa prvy krat kupali v zabene korytnacka a malemu sa velmi pacilo..ja som si nahodila plavky a troska chytala bronz ale nic moc zatial..neni kedy a ozaj od vcera sa maly rozhybal ..takze konecne preklada nozicky a je otazka par dni kedy sa pusti 😵 pekne uz sam stoji v postielke a nehybe ho ale pevne stoji ..no a pridam par foteciek..teda len link lebo mi tu zjape..

http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

tu su fotky co MAME zatial ..kto ma cas moze kuknut
tak ja prcham lebo dieta mi tu demoluje moj chrbat a moje nervy 😅

claudinka
22. júl 2009

vejus my prekladame nozicky uz vyse mesiaca alebo dvoch a nechodi este sam, kedze lozime ostosest.. nema potrebu sa pustit 🙂 ale zase uvidis, niektori zacnu hned chodit a ini ako ten moj skriatok, sa nikam neponahla a lozi furt jak raketa

katrinaa
22. júl 2009

ahojte chcem sa opytat ako casto vam dticky spinkaju cez den a ako dlho. moj maly spi este aj tri-styry krat denne a to si vie pospat aj hodini a pol, a unaveny je asi tak po hodine po hodine a pol, to sa uz uklada sudle si ocicka achce ist spinakt. naridil sa zaciatkom septemvra. diky za odpovede

claudinka
22. júl 2009

katrinaa tak vela ti este haja? spachtos maly.. my spinkame posledne dni iba raz denne, popripade dvakrat.. ale ak sme vonku cele poobedie, tak vydrzi byt hore aj 6-10 hodin bez problemov, aspon posledne dni.. a ked dvakrat, tak jedenkrat okolo hodinky a druhykrat polhodinku alebo dvakrat po polhodinke..

zabavka
22. júl 2009

ahojte babule.Tak na poradni nám povedali, že máme 10kg a 78cm, baba ako sa patrí 😀
Pridala som aj nové foto, ak chcete kuknite 😉

claudinka
22. júl 2009

jeee super fotocky 😵

luciankasebastianko
22. júl 2009

veji super že malý začiná pracovať na sebe fuuuuuuuuuuuu tolko fotočiek tak si to tam uživajte 😉
natas držim palčeky malá keď bude hladná určite si niečo dá
skrecok tak to ťa obdivujem ja by som išla byvať aj na Lunik IX len ,aby som bola sama 😝

bendy
22. júl 2009

Ahojte babule, prisla som len na skok, vcera som pisala ze mam problemy s kojenim, mala mi totalne odmieta prso..som myslela ze to bude v noci lepsie ale nechcela ani v noci...dokonca ani mlieko z flase....rony mi pisala par trikov...ale zatial nezabera, tak neviem co bude zatial len odstrekujem a som zvedava ako dlho vydrzim takto fungovat....aj ked dnes ked som ju prilozila tak si zopar krat cucla no ked zbadala ze ma prso hned sa otocila ☹

luciankasebastianko
22. júl 2009

Pozor Poroz velky oznam moje dieťa sa začalo same pušťať chodiť 😀 😀 😀 😀 😀
stal pri konf.stolíku a zrazu sa otočil a podho do prostret obyvačky za autičkom tam sa zohol a dal sa na 4 no pozerala som jak puk 😀 vždy sa pustil len keď som ho volala a stala priňom a teraz sáááááááááááám tak sa teším muisim ho nakamerovať teraz sa zasa pustil za balonom ruky na široko chytá balans no bohovský je
len musím za ním lietať, lebo ak sa mu neuhne neaký roh tak sa lakne a prestane chodiť 😕

rony253
22. júl 2009

ahojte, tak my este nespime, lebo mame navstevu. ale sme okupane a nakojene 🙂
luci super gratulujeme, ten chodak co som Sare kupila volame behak, lebo ta v tom beha a to takou rychlostou, ze za nou stale bezim. len sa na nohy stavia vsade sedi len zopar sekund, no uvidime, kedy zacne sama stat, ale to podla mna este bude trvat dlhsie.

rony253
22. júl 2009

bendy len maj pevne nervy, ale som si myslela, ze sa v noci chyti, no skusaj aj dnes. a skusala si umele?

winona24
autor
22. júl 2009

brý večer....dieťa v postieľke......idem kuk,že spí......

terezicka
22. júl 2009

Ahojte príjemný večer prajeme, takže z Blavy sme už naspäť, vrátili sme sa včera večer. Lucka našťastie zvládla cestovanie úplne super, možno posledný pár kilometrov bolo už kritických ale inak sme boli s ňou veľmi spokojní. V Blave - teda mimo domu to znášala tiež fajne, akurát že noci boli aj tam dosť zlé ale to aj doma ešte stále máme zlé noci. Na výlete sme neboli na žiadnom, buď sme sa iba prechádzali alebo me trávili čas s mojou sestrou v nemocnici. Ona mala veľkú radosť z Lucky, veľmi sa tešila že ju môže vidieť tak sme boli spokojní, lebo to bol vlastne cieľ naše cesty.
No a v pondelok sa nám rosypal náš šporotvý kočík, už dávno som vravela Marekovi že by sme mali kúpiť radšej nový ale on nechcel o tom ani počuť. No a keď sa konštrukcia pod sedačkou zlomila tak sa dovtípil že asi nemáme na výber. Tak sem pozerali aj v Bratislave v meste nejaké, ale dať za športový kočík 300 euro sa mi zdalo veľmi veľmi veľmi veľa... Tak sme išli do Pezinku pozrieť, ja som chcela ísť do toho OD Mólo ale sme zbadali tabuľku že pri Hypernove je predajňa Best for the baby tak sme išli tam a vybrali sme tam pre Lucku tento kočík:
http://kociky.dema.sk/uploads/produkty/29/dema-...

Hneď sa nám zapáčil, sme s ním spokojní, sme ho aj testovali ešte v ten deň na prechádzke.
A teraz sme už doma, Marek zas uspáva Lucku, mňa pobolieva hlava ale to z toho tepla je mi tak na figu...Ale hádam to už nejako vydržíme 🙂

pipinka82
22. júl 2009

ahoj Claudi 😀 tu som davno nebola xixixi 😀 😀 na facebooku co nove?? 😀

Baby sorac ze sem pisem ale mam na predaj Quinny buzz sportove prevedenie cerveno cierno reflexnej farby+doplnky za 125eur....mame novy kocik a preto nam uz zavadzia je v dobrom stave 😀 ak by ste niekoho poznali kto si chce kupit tento znackovy krasny kocik napiste mi dakujem 😎 😎

rony253
22. júl 2009

uz spime...
terezicka, ten sportak je super, vyzera byt taky jemny, paci sa mi 🙂

ba80
22. júl 2009

ahojteeeeeeeeee... po sto rokoch 🙂 😎 ...odkedy olivinka dovadi po celom byte, nemam poriadne cas na pc... ale nevadi, aspon je u nas veselo 😀
...aj my uz hajame 🙂

luciankasebastianko
22. júl 2009

ahojte
rony dakujeme
bendy niektoré deti sa asi naozaj odstavujú samé ale skus jej aj tak ponúkať prso
terez tenb kočík sa mi pačil hlavne ta cena bola dobrá

katrinaa
22. júl 2009

ahoj claudinka
diky za odpoved. to ti dobre malo spinka oproti mojmu. inak on je velmi zivy v choditku beha, lieta, za ruky chodi od osmich mesiacov. len som chcela vedet ako spia aj ine deti lebo sa mi to zda ze je to vela na jeho vek, ci nie?

rony253
22. júl 2009

dievcata, tu uz skoro nikto nechodi, nevadi, ja idem nieco este rychlo dat dokopy a potom hajusat. prajem dobru noc

luciankasebastianko
22. júl 2009

katrim poznám take deti čo vela spinkajú k mojemu sa to ani neblíži ,keby začal viacej spávať asi by som sa bala že mu niečo je 😅

luciankasebastianko
22. júl 2009

dobrú rony 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

johnie
22. júl 2009

ahojte.
luci neboj neprestane sa pustat teraz uz ked prisiel na to ze to ide, tak sa bude viac a viac, nasa opica uz prejde sama skoro celu ulicu, ale trvaaaa jej to, otaca sa zohyba za kazdou spinkou na ceeste za kamienkami...
no a pada ja hnila hruska a mame novinky ze naraza do dveri z rozbehu ale tak ze su otvorene a ona rovno na roh celovky... momentalne ma 3 modriny vedla seba na cele (chladnicka, spalnove dvere a jednu ma od babkinych vchodovych dveri) 😎

kamilka12
23. júl 2009

Ahojte,

pol deviatej a tu nikoho.. 😕

Tiež moc nestíham...včera sa Martin rozhodol, že bude spať iba jeden krát cez den....čo u neho nikdy nebolo, vačšinou spával 2 hodiny doobeda a 1,5 h poobede - to je odpoveď aj pre katrinuu 😉

Dnes sme vstali dosť skoro, tak teraz už leží v postielke, dúfam, že zaspí..Teraz máme také "náročnejšie" obdobie...Martin sa už púšťa..chcel by behat..v ohrádke chodí hore dole..ale vobec nevie "padať" . On keď letí na zem...tak rovno na tvár dopredu alebo ako drevo dozadu...nemá ešte ten pud..že by vystrel pred seba ruky...Takže aj keď už by behal sám...som mu stále v pätách..

rony253
23. júl 2009

dobre rano, my dve kozy sme uz naranajkovane, dnes sme vysli z postele o pol osmej, takze Sarka pojde aj neskor hajat, teraz pocuvame pesnicky, Sarka sa trosku hra v prenosnej postielke a uz von. dnes sa budeme kupkat, vyzera byt pekne, tak pekny dnicek 🙂