Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
28. okt 2009

Ahojte dievcence🙂
Asi sa zas namotam na MK ked vas tu tak citam🙂 chybate mi🙂

rony moc ti drzim palce aby to bolo ok. ja si tiez neviem predstavit byt den ci dva bez maleho. umrela by som🙂
a co mala? je jej uz lepsie? ten sirup Trifed je na predpis. Vie ti ho niekto doniest do rakuska? Poslala by som ti ho.

ja asi ovcie kiahne dam zaockovat aj ked Jozko ockovania znasa katastrofalne. horsie je ale ked je viac dni chory.

inak ja kojim stale iba doobeda a aj to preto, ze ho tak uspavam a vecer tiez preto. v noci sa budi teraz castejsie, ale striedam kojenie a UM. podla toho, ako sa mi chce.

veji, fakt je, ze Erik moze byt hladny preto, ze cez den mozno zje menej. aj ked ho cez den kojis, je to uz iba na smad, lebo ich to velmi nezasyti. preto su aj UM odstupnovane podla veku. takze sup sup napisem ti, co davam ja, ale iba ako radu tak to nemusis brat vazne: na ranajky mu daj mliecko a chlebik, na desiatu milacika ci pribinacika ci tvarohovy dezert nech sa zasyti, na obed uz tiez moze skoro vsetko, na olovrat jablcko, banan, piskoty alebo nieco take, vecera kasa a kojenie. popri tom mu cely den davam do ruky bud keks, piskotu, kukuricne chrumky alebo nejake ovocie.

ollako jeeeej vy ste s domom tak ako my. uz mame natahanu elektrinu, teraz robime vodu a uz riesime odkial vezmeme omietkarov. ozaj, kolko vas budu stat omietky?

winona24
autor
28. okt 2009

ahojte...

babu akurát som na Teba minule myslela,že si sa tu dáááávno neukázala.... 😉 😉 😉

vejinka
28. okt 2009

dobre rano

winona24
autor
28. okt 2009

veji že dobré ráno??? vy ste len teraz vstali???? 😀 😀 ja už mám aj povysávané....

vejinka
28. okt 2009

babu...no na rajanky mame mlieko a chlebik alebo roztek alebo nieco..ale po kojeni toho vela nespapa..a kojit rano musim inak by mi ciciky explodovali...potom pred spanim okolo 9 zasa kojim..potom spinka ked sa zobudi zasa kojim ale ak sa zobudi po jedenastej uz nekojim a dieme dole na obed..papa vsetko co my..cize polievku aj druhe...potom okolo jednej kojim a ide spat tie casy su teraz pomenene ked sa menil cas..takze ako kedy..potom ked sa zobudi poobede kojim potom sa hrame o hodinu zasa kojim...ale teoeticky by som mu mohla dat ovocie..potom zasa kojim...to uz musim lebo mam nahromadene vela mlieka..a potom ideme dole na veceru papa chlebik alebo rozhlik..alebo nic kedze je nakojeny a nieje hladny...potom o siestej ma kasu...uz tyzden mi spapa 650ml po kasi dostane caj 100ml a o osmej kojim a ide spat...takze takto nejako vyzera nas den

vejinka
28. okt 2009

win kdeze..som hore od siedmej ale nebolo kedy sa tu stavit..teda bolo by keby maly hned zaspal..takze som odbiehala a teraz som dost unavena..bola som dole pomoct svokre s obedom dnes budu plnene kurcata na kapuste podliate mliekom ...uz sa tesim ..bdue to fajnotka.. 😝

vejinka
28. okt 2009

a ozaj haldam tie brumiky domace na mmb..ale neviem to nejako najst.. lebo xceme spravit

winona24
autor
28. okt 2009

mňáááám...môžeme dojsť na obed????? 😀 😀

evitkamalicka
28. okt 2009

my sme mali na desiatu brumika obchodneho 😅

vejinka
28. okt 2009
vejinka
28. okt 2009

win..kludne...mne uz slinky biehali pri cisteni cibule..alebo to boli slzy? 😀 😀 😀

winona24
autor
28. okt 2009

ale to je kinder mliečny rez a nie brumík... 😀 😀 😀

sadáme do auta a ideme veji... hehe 😀

vejinka
28. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18597 a toto asi spravime...najblizsie..moze to byt fajnotka

winona24
autor
28. okt 2009

moje dieťa je závislé na banánoch....už je dnes druhý.....furt len že ba ba ba....ba je banán.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
28. okt 2009

u nas je babababa babka 😀

evitkamalicka
28. okt 2009

u nas sa len ukazuje prstom ked nieco chce

johnie
28. okt 2009

a moja dnes cely den ze kaka... vcera sme mali navstevu a som sa pytala ze date si kavu tak odvetedy ze kaka? kaka? sa jej pytam kaka sofi? kruti hlavou ze nene, tak sa pytam das si kavu? a ona ze ano... moja laska 😀

vejinka
28. okt 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62491 nasla soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom 😀

winona24
autor
28. okt 2009

kávu máme aj my radi.....tak symbolicky..... 😀 😀 😀 😀 😀

ka3n
28. okt 2009

veji, tak ako citam, ty cely den iba kojis 🙂) Ja mam rovnaky pocit, ze ti malo papa cez den, tak si to v noci viacej vyzaduje....treba ho trosku odúčat (toto je iba moja rada a moj nazor)..tak nic v zlom.

No ja mam takeho zravca, ze cely den iba papa a papa.

vejinka
28. okt 2009

kurnik jak sa dostanem k tomu ID 72403

johnie
28. okt 2009

aj colu ... 😀 ked odisli tak som zbierala zo stola pohare pomaly a ona pride za mnou s poharom coly pekne si odpija ani sa neobliala... 😀 ked je davam ja pit z pohara tak som aj ja mokra 😀

johnie
28. okt 2009

ka3n a vnoci spinka, vsak... aj moja tak... uz sa malokedy stane ze sa v noci zobudi..a ak tak nie od hladu

winona24
autor
28. okt 2009

veji to som Ti ináč chcela aj ja napísať...aj mne sa zdá,že veľa kojíš....je to nepomerne viac k normálnemu jedlu...mala by si to otočiť...ale to je taky len môj názor.....

johnie
28. okt 2009

veji ved to je bublanina len s naplnou a vo formickach pecene 😉

evitkamalicka
28. okt 2009

vejinka ja by som tiez cez den to kojenie uz troska obmedzila na tvojom mieste a davala mu viac papat ineho

winona24
autor
28. okt 2009

no ale kde vziať formy????? na tých brumíkov???

evitkamalicka
28. okt 2009

winon take formy sa daju kupit v domacich potrebach