Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
28. jan 2010

mmo aj ja gratulujem.. 😉

takze rano u plucneho sme pochodili tak ze Maxim je akoze v poriadku nic mu nezistili a tak dstal zodac na 6mesiacov a 3mesiacme ma brat probiotika mame ich menit a o 3mesiace na kontrolu....a teraz uz len imunologicka nas caka....takze nie sme o nic mudrejsi ale aspn vylucili tu hnusobu cysticku fibrozu...
a aby nam nebolo luto ze bol asi tak tyzden bez hnusnych zltych soplov tak su tu opat.... 😒 😖 ....a to v utorok u krcnej bol ok ani sople nemal len take vodove..... 😨

ka3n
28. jan 2010

estellka, aj my berieme zodac..

misik
28. jan 2010

ahojte dievcata 🙂
momo blahozelam 😉 , pribudate ako huby po dazdi
win ja som bola na sone na heydukovej ked mala miska 1,5 roka odvtedy som nebola
annie ten TP je tak, ako ste pisali, musi ist svokor, spravia to na pockanie a potom mozes ist hned na policiu zmenit OP, ale ten na pockanie nie je. Babatko bude mat automaticky ten isty TP.
estell super, drzte sa!!!
znackove veci aj my kupujeme a dokonca velakrat za menej euri ako napr. hm, tesco. A vyhoda je, ze sa potom daju este celkom slusne na mmb predat.

misik
28. jan 2010

anni danove priznanie sa ta tyka iba ak by si mala pocas roka prijem nieco nad 2000 euri, ale nie RP

goga03
28. jan 2010

momo gratulujem, budete mat 2 septembrovcata 🙂

estel, chuda maxim,ten si uzil doktorov az az. ale aspon ze mu vylucili tu fibrozu.

annie13
28. jan 2010

estell to sa tesim ze je drobec v poriadku 😉

babuci
28. jan 2010

veji gratulujem🙂)))
tak teraz sa nam v jeden den nenarodia urcite🙂)))

rony253
28. jan 2010

no MOMO gratulujeme.... drzte sa 🙂
Neviem kto na toto stretko pojde ked budete vsetky pupkate 😀 a pojdete aj s bruskami 😀 veji dufam, ze ano 😉
inak z Vas odpadavam sa to tu množí s tými tehotenstvami... Ale myslime na Vas a tesime sa s Vami, len budte zdravuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... CMUK

vejinka
28. jan 2010

rony..ja nejdem urcite 😉

winona24
autor
28. jan 2010

ahojte...pekný večer......

estell teším sa,že sa malému nepotvrdila na CF....musel Ti obrovský kameň zo srdca padnúť 😔

luciankasebastianko
28. jan 2010

ahojte dieťa spinká 😵 estel super že je to dobré čakáme aj na dalšie dobré správy po dalších vyšetreniach
win aj tebe pekny večer vlastne vššššššššššššetkym aj tehulkám aj netehulkám 😀

evicka1
28. jan 2010

ahojte
estel : super som na vas myslela som fakt rada, ze ste ok 😵
kocky netehule normalne nas tu zacina byt mensina 😀

miriam24
28. jan 2010

Ahojte ... blahozelam novym tehulkam .. momo,veji .. nech vsetko prebieha tak ako ma 😉

ja len mojmu drahemu rozpravam kto vsetko je teraz tehu .. a on si mysli ze mu tym nieco naznacujem 😀 ale kedze len cakam na najblizsi menzes a idem si dat zaviest vnutromaternicove teliesko tak urcite druhe v najblizsich rokoch nehrozi, ja by som chcela rozdiel tak 4-5 rokov .. no ale ako sa hovori nikdy nehovor nikdy 😝

dnes sme boli aj na ockovani ... Martin trosku zamrncal a to bolo vsetko .. asi bude v tomto po mne 😵 .. len mi sestricka povedala ze najblizsia poradna je az v 3 rokoch .. nie v 2 rokoch?vam co povedali?

a co sa tyka oblecenia, mame aj znackove aj tesco,hm .. aj `zdedene` z kazdeho rozku trosku .. ale malemu je to evidentne jedno kedze dokaze byt ako prasiatko behom chvile a je mu jedno co ma na sebe 😅 ..

jooj a danove si musim podat aj ja .. ale nastastie mi ho spravi zamestnavatel len sa musim potrepat do BA tak cakam na lepsie cesty .. len mam na to cas len do 15.2 😕

martinna78
28. jan 2010

dobry vecer 🙂

deti spia,tak som prisla kuk 😉
Tak dalsia tehulka pribudla...srdecna gratulacia Momoyke 🙂 aj ja mam dve septembrovcatka 😉 tak nech to vyjde bud na tatove narodky alebo na Hankine 🙂

Estell drzime aj my palceky, nech je vsetko v poriadku, hlavne ze ta fibroza sa vylucila

A baby tehule: neutecte nam odtialto 😉 dufam,ze nam zostanete verne 😉 drte sa 😵

Miri aj ja uvazujem nad tym telieskom, tretie dieta urcite u nas nehrozi, ale zavidim vam tehulky 🙂

kamilka12
28. jan 2010

Mirka, aj ja som rozmýšlala nad vnútromaternicovým...kedže najbližšie roky neplánujeme súrodenca a tabletky mi prestali vyhovovať 😔 ...Ale čítala som si všetko možné o tom vnútromaternicovom aj dobré skúsenosti aj zlé...a som sa rozhodla zvoliť inú antikoncepciu....

winona24
autor
28. jan 2010

kamil a akú???a k sa smiem spýtať...ja čakám na výsledky cyto a sona a tiež chcem antiko...ale keďže ja som nikdy hormonálnu antiko nebrala,tak mám trochu párky z tých tabliet.....

winona24
autor
28. jan 2010

no veď totok tehulky....VY ste sa všetky porozliezali do tehulkovských tém a my čo???? 😅 😅 😀 😀

kamilka12
28. jan 2010

win - práve že ja mávam výsledky z cyto zlé a myslím si, že je to aj tou hormonálnou antikoncepciou...ked som ju pred porodom nebrala, tak som to mala ok, ale teraz musím každý po roka chodit na kontroly, lebo to nem dobre je 😝 A tak určite už hormony nechcem...tak premýšlam nad týmto čo dám dole link, vyzerá to čudne ale je tu debata aj na koníkovi o tom a to sa mi javí ako najprijateľnejšie pre mňa. To vnútromaternicové je tiež určite super,ale veľa žien píše, že s tým majú potom komplikácie a vraj to aj bolí pri zavádzaní a potom pri vyberaní tiež..

toto je to:

http://wanda.atlas.sk/pharmatex-nova-generacia-...

winona24
autor
28. jan 2010

uuuuha....mno neviem.....ak som správne pochopila po zbežnom prečítaní,pred stykom si zavedieš kapsulu????resp.krém do pošvy??? či???

kamilka12
28. jan 2010

hej, tak nejak... 🙂

tu je o tom viac..

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

hormony nechcem, vnútromaternicového sa bojim, tak potom jedine toto...

timotej
28. jan 2010

a čo tak pánska ochrana?

winona24
autor
28. jan 2010

timo doteraz ju v podstate využívam....už som si zvykla za tie toky.....

ale tak bez pršiplášťe je to určite lepšie...i keď nemôžem povedať ,že by mi nejako extra vadil...

ináč moja kamoška otehotnela pri vnútromaternicovom teliesku...dr jej ho zle založila.... 😔 a keďže mali 2 baby tesne po sebe s rozdielom 1 rok,tak jej neostávalo nič iné,len ísť na ki/yret.... ☹ ☹

miriam24
28. jan 2010

hm .. ten krem moze byt zaujimavy .. len mi to pride take organizovane .. nieco ako Zlato vydrz este 5 min kym zacne krem ucinkovat 😀 .. inak o tom vnutromaternicovom mi tiez moja dr hovorila ze pri zavadzani to nie je moc prijemne a aplikuje sa to pocas menstruacie ale zasa je to tam stale a netreba na nic mysliet a ked som prezila porod tak tych par minut pri zavadzani hadam zvladnem .. ja na tableky stale zabudam .. mesacne vzdy aspon jednu zabudnem aj napriek tomu ze mam na mobile dve upozornenia 😕 .. sa divim ze este nie som znovu tehu 😅

winona24
autor
28. jan 2010

veď totok miri....

kamilka12
28. jan 2010

toto trochu vadí aj mne...to zavádzanie pred tým...aj to v tej téme baby píšu, že sa tým vytráca všetká romantika 😀 ale zase na druhej strane rovnako, ako ked pri kondome...tiež to chvílu trvá 😀 a v porovnaní s kondomom, je vraj toto dokonca spolahlivejšie..

zuzana1710
28. jan 2010

Ahojte...
Kamilka,nieco podobne som aj ja brala davno pradavno....dala som,10 minut pockala..ono sa tam vytvorila taka pena a hajdemo na vec... 🙂
dokedy ste boli este vonku?mne mala cela premrzla..dufam,ze nebude chora zase,lebo ma ebne..

kamilka12
28. jan 2010

Tu sa pri kréme čakat nemusí, pri kapsule tuším 5 min. tak to sa celkom dá 😀

zuzi - išli sme hned domov...to trvalo ešte cca 10-15 min. kým sme prišli a tiež bol Martin riadne vymrznutý. Zajtra už bude + stupnov...už bude lepšie..

zuzana1710
28. jan 2010

som uz len na fb

paa 😉

miriam24
28. jan 2010

mne tiez Martin rano dobre vymrzol .. padol tvarou do snehu tak mal licka ako marfusa 😲

timotej
28. jan 2010

Baby to sexujete každý den či čo?