Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

candy9
11. máj 2009

baby neviete niektora ci rakusky nutrilon /tam sa to vola aptamil/ je to iste ako slovensky? myslim ze zlozenie je skoro to iste, aj obal je taky len je to lacnejsie ako u nas 😒

barbiek
11. máj 2009

babulky davate detickam aj pancusky pod gate von

kamilka12
11. máj 2009

Ahojte,

barbiek ja nedávam, ked je tak teplo ako bolo včera..

Jakubkovi - blahoželáme k 8ke 😵 😵

Baby, robí už aj riedke polievky drobcom? Čo tam všetko dáte?

kamilka12
11. máj 2009

robíte 😠

ollako
11. máj 2009

barbiek moj mal vcera len pancusky 😉 a body s dlhym rukavom a bol mokry ako mys 😒 inak neviem ci mu mam davat len teplacky a ponozky, ked je tak teplo, tak mam chut mu dat len opalovacky 😅

candy9
11. máj 2009

barbiek, ja davam pancusky iba ked davam velmi tenke nohavice, inak uz nedavam, ale vzdy mam so sebou deku keby nieco 🙂

evitkamalicka
11. máj 2009

ja uz pancusky nedavam

candy9
11. máj 2009

kamilka dakujeme 🙂
ja som riedku polievku este nerobila, ale uz sa na to chystam

winona24
autor
11. máj 2009

ja som jej robila zeleninovú s mäskom

terezicka
11. máj 2009

Ahojte kočky no my sme mali divnú noc, lebo Lucka si v noci nevedela nájsť vhodnú polohu tak sa vyše dvoch hodín len vrtela a ja s ňou samozrejme. Som si ju aj preložila do postele lebo Marek bol v nočnej takže miesta mala pri mne veru dosť. A keď konečne zaspala tak boli skoro už dve hodiny a od pol 5 už buntošila, som myslela že ma porazí...A už nezaspala potom, iba teraz zaspala od rána vydržala byť v pohode hore až doteraz...
A inak včera som jej 1x obliekla kraťasy, zlatučká bola veľmi. Dneska to mám tiež v pláne lebo je vonku už teraz dosť teplo a naša Lucka teplo vôbec nemusí.

buksy
11. máj 2009

ahojte baby ja vas stale citam ale malo kedy sa dostanem aj k pisaniu... ale chcela by som vas opytat, tie ktore pisete ze vase deticky sedkaju.. to znamena ze sa uz same posadia alebo ked ich vy posadite tak sedia?

terezicka
11. máj 2009

My pančušky už dávno nedávame, len keď má sukničku oblečenú tak jej dám silonky. A pod tenké nohavice jej tiež nič nedávam

buksy
11. máj 2009

my este pancusky davame... neviem ja mam pocit ze u nas je vzdy silny vietor tak kvoli tomu este davame

terezicka
11. máj 2009

Jaj a body len s krátkym rukávom nosíme 🙂
Buksy naša sedí keď ju ja posadím, sama sa ešte nevie posadiť hoci včera vo vani to skúšala ale tam som jej to nechcela dovoliť

buksy
11. máj 2009

no ano aj nasa sedi ked ju my posadime alebo sa sama posadi ked sedi v kociariku a sa pritiahne za okraje

terezicka
11. máj 2009

Buksy naša sa v kočíku tiež posadí sama, my jej dávame operadlo do polosedu a ona sa z neho vyzdvihne úplne do sedu a potom jej aj operadlo úplne vytiahneme hore

dadadulka
11. máj 2009

terez aj náš sa posadí sám z takej mierne šikmej polohy, napr. keď je na vankúši
alebo tiež v koči z poloľahu...

dadadulka
11. máj 2009

😀 😀 terez sa tu smejem, že malej dávaš silonky 😀 😀 to musí byť podarené 😀 😀
taký drobček,a že silonky... 😀

terezicka
11. máj 2009

No veru Dada my sme ich dostali, mňa by to inak vôbec nenapadlo že aj také malé dievčatá môžu mať silonky 😀 Ale fakt sú to silonky, sú biele a sú po nich aj také vzorky 😀 Lucka by mi určite nevydržala v riadnych pančuskách

ka3n
11. máj 2009

Ahojte.ja davam malemu bud iba pancusky alebo iba gate s ponozkami..moj sa strasne poti..no ale este sa bojim dat kratky rukav, nosi tenka bodynko..teraz ma trosku nadchu, tak sa lieckame, uz som z toho na nervy a asi aj maly..

buksy
11. máj 2009

terezicka presne tak to aj my robime ze ked sa sama pritiahne a posadi tak jej dame to operadlo az hore...

buksy
11. máj 2009

ona od kedy zistila ze vie sediet tak stale chce len sediet

terezicka
11. máj 2009

Buksy aj Lucka chcela len sedieť ale teraz keď sa vie zdvihnúť na nôžky s pomocou tak len na nohách by chcela byť. ona je podarená lebo sa nevie zdvihnúť tak že sa chytí v posieľke napríklad, ale ona sa dvíha tak že keď mi sedí na kolenách tak sa sama postaví. A včera sme sa s ňou toľko nachodili, ale ja ju nedržím pod pazuchami ale za ručičky a tak chodíme

buksy
11. máj 2009

baby teraz nam volala lekarka ze mala ma v nosteku stafylokoka... mala sopliky tak jej brali vyter... mate niekto s tym skusenosti?... neviem ako velmi je to vazne... sopliky jej uz v podstate presli lebo sme brali pamykon, fenistil, a sinupret.. a mame ist na kontrolny vyter....

winona24
autor
11. máj 2009

no a teraz som to krásne od jurocka schytala.....

odteraz poprosím oslovovať zásadne super woman.... 😝 😝 😝 😝 ach bože

silwietta
11. máj 2009

baby ked robite statistiku, tak Misko lozi, stvavia sa pri vsetkom, krocikuje ked ho pridrzim za rucky, zo stvornozkovania sa posadi ale ziadne ma-ma, ba-ba ani nic podobne... a ani zubok este nemame

buksy
11. máj 2009

terezicka tak to ste dobre.... super ked tak chodite .... ta nasa chce tiez chodit ale sama od seba sa nezdviha len v tom pripade ze ju chytime pod pazusky tak to hned zacne prepletat nozickami este aj vo vzduchu.. je podarena ale toto vsetko nam uz robi davno.. stale s tymi nozickami prepleta... lozit sa jej nechce len sa vselijako otaca dokolecka ked je na brusku

winona24
autor
11. máj 2009

jááááj....my nesedíme,lozíme tak smiešne...a na nohách sa neudrží....ale dr povedala,že je to ok

buksy
11. máj 2009

silwietta no super na chalana uplne perfektne.. sikovny misko.. 🙂

buksy
11. máj 2009

win ved to nevadi ... kazde babo je predsa ine...

teraz sme zacali hovorit take nieco ako ga-ga, da-da alebo nieco tomu podobne proste si to melie dookola