Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
8. jún 2009

mam z toho strasne stavy ☹ ☹ 😠 😠

luciankasebastianko
8. jún 2009

ďakujem za užitočné rady ale už musím išť, spraviť zo seba človeka a krásku - dám asi aj masku 😅
Dobrú

claudinka
8. jún 2009

eweny juuuj to mi je luto 😒 😒 mate aj v ockach aj v nosiku? a to je ako mozne???
ja nestihavam docitavat, kedze pisem do milion inych tem, tak sa nehnevaj, ze nic neviem 😒

bendy
8. jún 2009

eweny: aj mne je to luto a chcem sa spytat ty si asi rodila v Ziari ze??Nedoniesli ste si toho stafylokoka z porodnice??Pamatam si ze v sept. sa hovorilo ze ho tam maju. Ja som sice rodila v BS ale stafylokoka mala Emka ako 3 mesacna v nosteku, Dr. mi dala nejake lokalne ATB a pekne jej to preslo.

bendy
8. jún 2009

Este aj ja som musela ist na vyter, ci to nahodou odo mna nechytila lebo toho stafylokoka moze mat hoci kto len sa nemusi prejavit

eweny
8. jún 2009

bendy, ano doniesli sme si ho z porodnice, mal ho v ockach..ked mal 2 mesiace museli sme ist na preplach do Zvolena, potom znova a takto sa to taha az do teraz..nekonecne slzenie, hnisane, zapalovanie sa ociek..nekonecne cistenie, kvapkanie a ta hysteria okolo toho..je to horor..no a na zakladne ziadosti ocnej lekarky o vyter z nosteka sa potvrdil ten bacil aj tam ☹

baby, neviete si ani predstavit co to je denno-denne s Petkom niekolkokrat bojovat, aby si dal osetrit ocka ☹ ☹

claudinka
8. jún 2009

Veru, aj ja som ho mala casto, aj mi mandle kvoli nemu vyberali.. a nepomohlo tusim..
a odniesli si tusim z porodnice akurat tak vsi, ze ew?

claudinka
8. jún 2009

ja si pamatam, ked moj mal zapal ocnych spojiviek, uz len ked videl kvapky, tak zatvaral ocka 😢 chudacik Petko, aj ten preplach, to bolo nieco, zazitok fuuuuj a chudacik mu ho robili zase nech vam to co najskor prejde

bendy
8. jún 2009

no to musi byt hrozne, ja len ked som jej ten nos dva tyzdne vytierala ked mala toho stafylokoka to boli boje, ked videla tu tycinku...no a co musite prezivat vy si ani neviem predstavit, ale urcite to vsetko dobre dopadne a zbavite sa ho

eweny
8. jún 2009

bendy, musime sa toho zbavit, takto to jednoducho dalej nejde 😢

claudi, no vsi a stafylokoka..aby nahodou malo nebolo, nie?

bendy
8. jún 2009

vsi z porodnice??

claudinka
8. jún 2009

ew to ma velmi mrzi 😒 😒 tie vsi si veru pamatam 😒

eweny
8. jún 2009

bendy, no ano..ked som dosla domov, tak o tyzden som zistila, ze mam vsi..noooo, zrejme som to lapla na pasoch, ked ma 3x denne natacali a chodila som na striedacku s jednou pocernou babou..ja som lezala pred porodom uz 6 dni v nemocnici, takze zvieratka mali casu dost sa udomacnit..

ollako
8. jún 2009

no ahojte maly mi zaspal nieco pred deviatou a som si vas trocha precitala
ew to ma mrzi, nech vam to co najrychlejsie prejde...chudatko Petko ☹ ...

moj muz este neprisiel zo stavby, ale vo stvrtok uz betonujeme deku 😵 tak sa tesim uz to vyzera tak ako dom,no este mu chyba strecha 😝

eweny
8. jún 2009

claudi, na to sa veru neda zabudnut..fuuuuj az ma hlava zacala svrbiet, ked si na to spomeniem..fuuuuj, ked som sa tak poskrabala a nahodne som jednu mala za nechtom, to ste mali vidiet ten naser a nervy..mozno aj to mi domopohlo k strate mliecka..

bendy
8. jún 2009

no pekne, ja ze srandujete...ale teoreticky mozne to je. No a inak si z porodnicou v ZH bola spokojna?

eweny
8. jún 2009

bendy, ked si odmyslim toto co ma postretlo, tak ano..nemozem nic zle povedat co sa tyka porodnickeho oddelenia, trosku by som ale kritizovala novorodenecke..ale zas tie sestricky tam toho mali strasne vela..v septembri sa rodilo na beziacom pase..

bendy
8. jún 2009

no to mas pravdu, vianoce boli plodne 🙂

eweny
8. jún 2009

bendy, nie len teoreticky, ale aj prakticky..

anickaajanko
8. jún 2009

eweny to mi je velmi luto, Petkovi vela zdravicka zelame, nech ho to cim skor prejde, drobcek maly

bendy
8. jún 2009

ale aj tak je to sila, ja si to ani predstavit neviem. A to si zistila este tam alebo uz doma?

ollako
8. jún 2009

ew ze vsi 🙄 teda to som nevedela...
veru aj v Handlovej mali plno rodilo sa o 106 😀

eweny
8. jún 2009

bendy, to sme boli uz tyzden doma..

eweny
8. jún 2009

anicka, dakujeme..snad sa ak coskoro stane..

bendy
8. jún 2009

a stazovala si sa ci si to uz potom neriesila?

ollako
8. jún 2009

baby davali ste uz niektora pribinacka, ja som mu dnes vyskusala dat a taak mu to chutilo 😲

bendy
8. jún 2009

ollako:dakujem za ten dovolenkovy typ mozno sa tam aj vyberieme, chceme ist prave niekde okolo Zadaru

eweny
8. jún 2009

baby a viete ako som sa citila?..a hanbila som sa sama pred sebou, ako taka posledna vsivava zenska..a este vacsina pripravkov bola nevhodna pre kojace zeny..

bendy
8. jún 2009

ja som dala len raz ochutnat ale len trosku a velmi jej to chutilo lebo stale otvarala pusu

anickaajanko
8. jún 2009

ollako my davame asi 2 tyzdne a miluje ich, najma marhulkovy,