Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
11. jún 2009

no my vynimocne spime od polosmej som zvedava dokedy

vejinka
11. jún 2009

jani ale to sa casto nestava ze mi tak rychlo zaspinkaaa a co tvoja??

claudinka
11. jún 2009

jani co narobim 😒 vsak on sa unavi raz 😀 kedze uz spavame iba raz denne, nechapem, co robi este hore 😖

vejinka
11. jún 2009

claudi nic ine ti nezostava len vydrzat mne pomahali aj sluchatka na usiach 😅

claudinka
11. jún 2009

mne sa veru nechce ratat minuty, chodim k nemu, ako sa mi zachce 😀 😀
ale reve riadne, az kucka z toho 😀 😀 jaj je to ale betar.. ale sak sa nauci 😵

bendy
11. jún 2009

jaaj aj ja si pamatam na tie casy kedy sme ucili Emu samu zaspavat, riadna skuska nervov, 2 noci sme ju nehali trosku vyplakat po pripade sedeli pri postielke a hladkali za rucku 🙂 no stalo to zato 🙂 ako pise vejinka teraz nema problem zaspat sama pokial je napapna atd

claudinka
11. jún 2009

sak to, teraz je to uz v pohodke, uz sa mi nebudi 20x za noc, uz nema preco pri mne spavat, tych parkrat k nemu bez problemov vstanem.. aaa uz tusim haja 😵 😵

ka3n
11. jún 2009

..no mne sa dnes nechcelo nudit doma, tak som sla do TT, nieco este nakupila, bola v mc donalde a teraz som dala malemu papat, lahol ako delo a spi hned..

claudinka
11. jún 2009

vcera to trvalo dve hodinky, kym zaspal, dnes hodinku, no paradicka 😉

ja som bola dnes poobede u svokry 🙂

luciankasebastianko
11. jún 2009

anni držím palce ja mám s maminou to isté, ale drži sa statočne už má za sebou 17 Chemo a dve operácie v januári to bolo fakt zlé doktory ma pripravovali navšetko bolo to hrozné, spali sme s malým v BA a chodili knej a teraz je vpohode a dosť jej pomáha aj malý, musíme bojovať!!!!!!!!!!!!

jana.hcsba
11. jún 2009

luciankasebastianko : drzime palce 😔

veji: no my zaspavame na prsku, tak jej to vyhovuje a aj mne, len skor nevieme ist spat ako po 21, hod.
😝

no baby idem sa na to pripravit. 🙂

claudinka
11. jún 2009

my nastastie na prsku uz nezaspavame..

ka3n
11. jún 2009

claudi my zaspavame takto...spravim flasku sunaru, maleho dam do spacaka, lahne, pije po leziacky, lebo ma vyvyseny matrac a pri tom zaspi, sem- tam sa este prevaluje, ale zaspi, dnes hodne rychlo..

Brúúú nocku.

anickaajanko
11. jún 2009

lucianka aj Branko ocovi, vidi sa v nom, hrozne ho ma rad, ocino ma len 3, on ma leukemiu takze tam ani operacie, drzime aj my palce mamine
no vela som nenapocitala Branko je uz tu pri mne 🙂 porazi ma

claudinka
11. jún 2009

ka3n moj sa tiez nauci zaspavat sam, urcite 😉 ale nechcem, aby zaspaval pri jedle, naco, ked nemusi.. zaspava vzdy po najedeni

anickaajanko
11. jún 2009

claudi a riadne aj slzy, ci len zuri, a neskace v postielke, ja ho to neviem nechat plakat, ale nemoze sa ucit ani neskoro zaspavat, co mu davas na veceru ked nekojis?

vejinka
11. jún 2009

my len vecer inak nie 😉

ka3n
11. jún 2009

no ale on to claudi vypije, este ma chvilku otvorene ocka a hned ako dopije tak mu dam cumlik a spi..

claudinka
11. jún 2009

kasicku vzdy dostane 😉 slzy? tie sme nemali od narodenia.. on iba trucuje a skace v postielke, az dokym nevladze 😀

anickaajanko
11. jún 2009

to presne branik, slzy nie len trucuje
a co sa tyka svetla, ako im nechavate, tmu???

claudinka
11. jún 2009

cez den myslis?

anickaajanko
11. jún 2009

nie teraz vecer ked ho ucis zaspikavat sameho, si v tej istej miestnosti, a ako tam ma svetlo?

jana.hcsba
11. jún 2009

u nas vecer jednoznacne tma ... .

claudinka
11. jún 2009

ja mam jednoizbak, ja si inu izbu nevyberiem 😀 telku mam vzdy zapnutu

ok lucim sa babulky, som unavena, bru nocku

anickaajanko
11. jún 2009

musim uz aj ja razne zakrocit, lebo to uz takto dalej nejde, hra sa ako keby bol obed,

evitkamalicka
11. jún 2009

ahoj kocky,

aj u nas jednoznacne tma pri spinkani a to aj cez den, takze zaluzie to istia

bendy
11. jún 2009

aj my mame zaluzie zatiahnute a tmu ked sa ide spat. Ale ked som ju ucila zaspavat samu, a este vrieskala v postielke tak som mala zapnute male svetielko aby sa nebala a hladkalo som rucicku a naucila sa

luciankasebastianko
11. jún 2009

ten môj divoch tiež plaše jak o dušu, ☹ tak by spal a nie a nie sa uložiť neviem kolko prešlo minut ale musím isť lebo vyskočí s postielky

luciankasebastianko
11. jún 2009

úž buva huuuuuuuuuuurrrrrrrráááááááááááááá 😉

anickaajanko
11. jún 2009

no tak este stale krici v postielke, po tme to teda skusam, ale to sa neda vydrzat