Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
3. júl 2009

johnie... no to ano tak ked sa zacne nase dieta viac pohybovat tak mozno aj my skusime behat bez plienky...

terezicka
3. júl 2009

Ahojte už asi vieme čo je Lucke, ale asi bude takáto "planá" z tohto tepla, ale horšie je to, že s tým fakt nevieme nič robiť. Obliekam ju úplne minimálne ako sa len dá, každý deň je vonku vo vodičke vlažnej ( svokra mi včera ešte dohovárala že voda je veľmi studená pre ňu a že jej tam mám doliať ešte horúcu vodu, ale to by sa mi Lucka asi už uvarila ). Tak sme ju aj teraz na obed osprchovali doma najprv vlažnou vodou a potom Marek pustil aj kus studenej, sa nadýchla zhlboka ale ani nemrnkla a už bolo dobre. Teraz je len v tielku na posteli a tak spí, uvidíme dokedy...
V noci zas bola katastrofa, o 11-tej sa zobudila, potom sme si ju zobrali k sebe, stále sa mrvila, vrtila, krútila, Marek sa poriadne nevyspal. Potom o 3-tej zas hore, a zas to isté, no katastrofa, hrozná noc...
Neviem ako ju mám obliecť na noc, zakrytá už nie je ničím a keď ju náhodou aj zakryjem tak ona sa odkope a spí celú noc odokrytá...

Baby vy čo obliekate deťom teraz cez deň a v čom vám spia?

buksy
3. júl 2009

terez.... my mame v dome trosku chladnejsie.. este sa nestihol prehriat ale uz to teplo pomaly zacina byt citit aj v dome takze kazdym dnom davame toho menej ... a dnes to bude uz len body s kratkym rukavom a mozno ponozky alebo este tenke puncosky kedze petka si vzdy ponozky vyzuje a nad ranom je este stale trosku chlednejsie takze uvidim... ale podla nas je tazko si brat priklad lebo ako vravim v dome mame chladnejsie ako ludia v panelakoch...a napriklad teraz ma body s dlhym rukavom a puncosky kedze mame dost studene podlahy a ona sa vala kade tade 🙂

terezicka
3. júl 2009

Buksy my bývame v RD, sme na poschodí takže aj od strechy dosť hreje a spálňu máme na slnečnej strane...Lucka máva len kraťasy a tričko, do papučiek jej sem tam dávam aj ponožky. A spáva v pyžamku ale celá je aj tak spotená, musím to nejako vyšpekulovať aby som jej dala niečo iné na spanie ale neviem čo...

vejinka
3. júl 2009

my na noc mame body s dlhym rukavom ponozky a spaci vak..zatial mu to tak vyhovuje a v noci otvorene okno..uz som rezignovala

terezicka
3. júl 2009

Joj a včera nám 1x tiekla trochu krvička 😔 Lucka stála v kuchyni pri stoličke, ja som bola v špajzi a iba som počula že spadla a veľký plač. Tak som ju zdvihla na ruky, dala jej cumeľ do pusy. Keď sa ukľudnila som jej ho vybrala a na ňom krvička a Lucka mala aj na puse krvičku. Ale som ju umyla a potom už krvička nebola...

natasa8
3. júl 2009

ahojte.. no mne mala zaspala, tak si varim ako obed....

terezi, no my mame nastastie spalnu na severnej strane, teraz som pozerala, je tam 24 stupnov, takze sa da.
Cez den spi v bodynku prikryta dekou a v noci v pyzamku s dlhym rukavom. Otvorene okno samozrejme stale. 😉

vejinka
3. júl 2009

my sme dnes rano mali tiez krvicku ale na zubceku co vysiel

terezicka
3. júl 2009

My tiež máme otvorené okno aj balkónové dvere, ale asi je to málo, ju presťahujem asi na balkón cez noc 🙄 😀

natasa8
3. júl 2009

tiez sme vcera mali krvicku.. katka sa zahryzla do hniezda a ostal mokry flak s krvickou v strede 😕 neviem co to malo znamenat, pozerala som do pusy, nic tam nevidno, aj ked sprava sa akoby jej liezol zub 😕

terezicka
3. júl 2009

Lucka sa asi tým pádom buchla do pusy si myslím. Naša Lucka sa tiež správa akoby jej išli hádam aj všetky zuby, taká je nervná a zlostná 😕

rony253
3. júl 2009

ahojte rychlo vas zdravim, Sara je uz ako tak v pohode, este pokaslieva, ja mam riadnu pelovu alergiu. Chcela som sa vas opýtat, či sa vam deti z toho tepla nevyhadzali. Sara ma na krku a na ramenach a smerom k lopatkam male cervene bodecky, kazdy mi hovori, ze su to potnicky, no ja som uz z toho dobre na nervy.
Buksy hod mi tvoje cislo na IP este sme tu tak by sme sa mohli stretnut. papa

kamilka12
3. júl 2009

Čaute..

rony - včera som si to všimla aj na našom Martinkovi...také malé drobné červené bodečky a tiež na krku a ramienkach...mamina mi tiež hneď povedala, že sú to potničky.. 😕 Ale sa ani nečudujem...

anickaajanko
3. júl 2009

rony aj Branik ich ma, tiez mi povedala aj Dr. ze su to potnicky, mam na noc davat len bodynka a vak

rony253
3. júl 2009

no dakujem vam, este som si myslela, ze je to nejaka alergia, nevyzera to moc pekne. aj Sara spi len v body a prikryta tenunkou dekou, a aj tak sa poti, je to strasne.

rony253
3. júl 2009

aj mne hovorili, ze su to potnicky ale dnes sa jej to uz tahalo na lopaty a chrbatik tak menej al aj tam, chudatka nase.

rony253
3. júl 2009

mam tu od kamosky chodak, tak Sara v nom lieta jak najata, nepozna to, lebo v rakusku som jej ho nekupila a len sa stavia na nohy, uz mam problem ju posadit vzstre sa jak struna a nemozem ju pokrcit

ikke
3. júl 2009

Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov. V temach s 10tis. a viac prispevkami mozte pokracovat dalej ... 😉

rony253
3. júl 2009

no nase bodky vraj z potenia mame uy aj na chrbatiku dolu ja neviem vazne z coho no uvidime zajtra, strasne ma to znervoznuje.

ollako
3. júl 2009

Ahojte aj my mame pottnicky za uckami, na chrbatiku tam kde mu konci plienka a aj na ramienkach a rukach...tiez zle spava a uz ani v koiku nechce spinkat, ked ho uspava, tak sa vzdy posadi a uz ma to stve, lebo vzdy je taky utahany do vecera, ze je ako cert

vejinka
3. júl 2009

fiha potnicky?? my zatial klop klop klop nemame

natasa8
3. júl 2009

ahojte.. aj my mame potnicky... za uskami a vzadu na krku pod vlaskami 😒

dnes sme mali smolu, chcela som podvecer vybehnut s malou von, tak sme sa poobliekali, vysli na chodbu a vytah nesiel 😠 😠 😠 tak sme sa otocili a isli nazad, kedze byvame na siedmom ☹ chuda mala sa rozplaka, uz sa tesila na prechadzku ☹

bendy
3. júl 2009

Ahojte, aj moja Ema ma potnicky, na krku a na chrbatiku. A este ako sa poti aj vo vlaskoch. Kozny mi povedal, ze sa ma co najmenej potit, v kociku jej mam davat pod hlavicku plienku a ma sa jej to vetrat. A natieram jej to mastou Imacort tak mam pocit ze sa jej to zlepsuje

bendy
3. júl 2009

Samozrejme mast mi dal kozny na to

bendy
3. júl 2009

baby a chcem sa vas spytat ake mate autosedacky?? Moja sa pomaly do vajca nevopcha, tak poskulujem po nejakej inej ale nejako neviem vybrat. No rozmyslame nad kat. 9-18, viete nieco odporucit?

euffra
3. júl 2009

ahojte, aj nasa ma potnicky, na krku a ramienkach a trosku to siaha az na lopatky, umyvam jej to vlaznou vodou, trosku som jej to liehom dezinfikovala a natieram mastou na ritku od weledy, mam pocit, ze je to lepsie.
na noc obliekam len bodycko s kratkym a ponozky a tenka decka na prikrytie, cez den kratasy, kratky rukav, ponozky a neprikryvam

euffra
3. júl 2009

bendy, ja mam romerku 9-18, spekulovala som velmi dlho, chcela som lacnejsiu 9-25 ale nakoneic ma presvedcila jedna predavacka a plus ked som videla nazivo ine a tuto tak som nakoniec priplatila a myslim, ze sa oplatilo

skrecok
3. júl 2009

Ahojte baby,
nestiham nic...lebo maly ma odvcera teploty okolo 38,3 °C. Uz mu vysiel horny zub a tlaci sa druhy horny. Take ma zdurene, chudacik maly. Davame mu Panadol baby a zda sa mi, ze nejak mu to nezabera. Sice sa teplota nachvilu o nieco znizi, ale aj tak je stale horuci. Teraz mal 39°C, museli sme ho dat vlaznu sprchu, tak plakal 😔 .

Co sa tyka potniciek, aj my mame a to na chrbte a ramienkach. 😖

euffra
3. júl 2009

idem spat, pa 🙂

bendy
3. júl 2009

tu som tiez pozerala ale iba cez net... najlepsie asi bude vybrat sa do obchodu a odskusat aj s Emou naostro. Koncom augusta sa chystame do Chorvatska a vajce nam uz bude asi male