Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
1. máj 2009

júúj snad som tu neni najmladsia..🙂 ale tusim aj Claudinka je nejak tak stara ako ja..ja budem mat 11.11. 24 rokov.

jurocko
1. máj 2009

no tak si odomna mladsia o dva roky a jeden mesiac..ja budem mat 26.12.----- 26 rokou

jurocko
1. máj 2009

kat aky mas znacku sportoveho kociara

tesim sa velmi na teba ked ta spoznam na stretnuti...mam taky pocit z teba velmi dóbry ked si spolu piseme.. 🙂

jurocko
1. máj 2009

inak katrin ja mam manželika menom Matus..a volam ho matko...ale pre chrobacika som po nom nechcela dat meno

jurocko
1. máj 2009

idem nieco nachystat jest a vypit cajik pre kojace matky a osprchovat sa a este pridem

jurocko
1. máj 2009

asi sama pisem zo sebou..tak nic ☹

rony253
1. máj 2009

no ste sa rozbehli, ja som zatial dala dokopy kupelnu a vyvesala pradlo.
Perlab diky, mala sa kazdemu tesila a vsetci jej, ale v juni sme opät na slovensku, tak bude zase veselo.
Mna tak bolia nohy, ze uz neviem co mam robit, idem si hodit sprchu a buvat, dievcence dobru nocku Vam prajem. papa

jurocko
1. máj 2009

dobru rony a sladke snicky 😵

rony253
1. máj 2009

ahoj jurocko, ja uz tie caje na kojenie ani nepijem, lebo by mi asi prsia rozhodilo, predtym som to pila na litre.

ka3n
1. máj 2009

No hadam budes mat aj potom dobry pocit, rada si s tebou pisem a si takou mojom oblubenkynou...
Mrkni si moje foto 🙂) ja mam x-lander sportovy a potom mam este zeleny ten babypoint mark 4.

Ty, ale ja uz musim ist vazne hajusat, lebo moji muzici spia a ja budem zase unavena zajtra. Zajtra nevarim, nechce sa mi, pridem unavena z mesta a tak sa asi zastavime na pizze..boze ja by som ju zozrala celu aj teraz 🙂)
No a chceme Matuskovi aj tu trojkolku leonarda pozriet a ja chcem nejaky ten znackovy batoh na vylety..v nedelu ideme k tym jazeram, hadam budu stanky otvorene, tam sa napahltim langosov 🙂)
No ale v nedelu budem uz varit a zajtra ja malemu nejaku polievocku s maskom.

Takze moja idem cikusat a hajusat 🙂)...Sa tesim na vsetky babenky, ale zvlast na teba velmi, lebo ta poznam aspon takto cez pc trosku viacej ako ostatne..

Pekny den zajtra, potom napisem..brú

rony253
1. máj 2009

inak ja mam este väčši vekovy rozdiel s manzelom a to 16 rokov. ja som spokojna.

jurocko
1. máj 2009

jeej dik katrin aj ja sa velmi tesim na vas......ako si pokecame skutocne,pofotime a skoda ze byvas tak daleko....
☹ ☹
ani ja rony velmi nepijem tie caje len ked ma bapadne ale vecer si niekedy dam 😀
akolko mas rony rokou ak sa smiem spytat?

jurocko
1. máj 2009

uz tu nikto nie je 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
dobruuuuuuuuuuu katrin,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jurocko
1. máj 2009

bruuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙄 🙂

bubinko83
2. máj 2009

dobre ranko 🙂

michru
2. máj 2009

Dobré ránko 🙂

... u nás noc bola ako-tak.

Damianko sa už sam napapkal, papkal vianočku s malom, posadila som ho do jeho stoličky, dala som mu to do jeho maleho taniera a sam papkal, ked už sa napapkal, tak si to začal žmoliť v ručičke a rozhadzovať po kuchyni 😀.
Ale jeden krajejček z vianočky spapkal, z toho druhého len dva kusy a ostatné rozhádzal po kuchyni 😀 😀 😀.
Teraz si tu rozprava a otvara mi v kuchyni srinky a vytahuje všetko čo sa dá, bavia ho hlavne šáčiky, lebo šuštia 🙂

jurocko
2. máj 2009

breeeeeee ranko
mi ideme do domceka tak sa idem chystat
pekny den

eweny
2. máj 2009

Dobre ranko sa praje,zas fuka ten otrasny vietor,vcera sme neboli ani vonku,dnes to teda nevyzera o nic lepsie..Petko papal grahamovy roztek s masielkom a uz robi zlotu v pavuku 🙂

momoyka
2. máj 2009

ahojte, uz patka? a to som tu nebola len chvilku...
pekny dnicek...

ako dlho ste davali len obed a kedy treba zacat uz aj s inymi jedlami?

eweny
2. máj 2009

momoyka,ja som davala obedik nejake 3 tyzdne kym si uplne nenahradil davku mliecka a potom som zacala davat aj desiatu..

eweny
2. máj 2009

Na desiatu ideme dnes papat jogurt,tak som zvedava,ci mu bude chutit..

evitkamalicka
2. máj 2009

Ahoj maminky

ew aj my mame dnes na desiatu jogurt 😉

tatika mame cely vikend v robote tak sme sami, akurat som doprala, obed mam zo vcera, vonku sa moc neda ist lebo fuci jak besne, tak neviem co budeme robit dnes

vejinka
2. máj 2009

ahojte kocky..no ja s joogutrom pockam este tyzden a zacneme znova...ale dnes na obed budeme mat masko kuracie a k tomu cestoviny(nitovky) domace..hadam mu to bdue chutit

evitkamalicka
2. máj 2009

veji servus...tak Erik bude mat fajny obedik

eweny
2. máj 2009

no aj my sme sami, pocujem ze sa uz budi, takze spal 40 minut..no uzas..ja mam totalny problem ho zabavit ☹

momoyka
2. máj 2009

no my nemame uspech s tymi zeleninovymi jedlami, ani jablko jej velmi nechutilo,
davali ste take kukuricne chrumky? tie take bez chuti?
a masko uz mozem asi zacat, ze?

evitkamalicka
2. máj 2009

momo ano my davame kukuricne chrumky

vejinka
2. máj 2009

evit len ci mu aj chutit bude 😀

vejinka
2. máj 2009

momo kludne..kuracie kralicie alebo uz neviem...ale ja davam len kura

eweny
2. máj 2009

aj my papame kukuricne chrumky, velmi mu chutia..