Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
20. júl 2009

inak mam take silne kramy jak des, uz som bola 3 krat v sprche horor. Musim uz ja ist na lekarsku prehliadku nebola som ani na citologiu po 6 mesiacoch do riti.
idem vysusit vlasy a chystat sa, ideme na nakup.
s malou sme si lahli o deviatej a spali sme nieco vyše hodiny no o pol jedenastej sme vstali z postele, dali sme si kasicku a asi pre 15 min mi zaspala znova nechapem to, len nech hajuska.

rony253
20. júl 2009

kde steeeeeeeeeeeee? ja uz som zmachlena 😀 len tak jemne. Mala haja a hlavu ma na korytnackynim pancieri 😀 no smiala som sa, ta korytnacka je taka mäkulinka. Idem ja vybrat mycku a nalozit, opät u nas prebehlo male tornado, ja to uz vazne nechapem, kde sa stale tolko riadov nazbera.

miriam24
20. júl 2009

Ahojte .. no nas stale trapia zubky ... uz ma vrchne prerezane ale zrejme ho to boli .. a stale by len ceconil ..

v sobotu zacal prvy raz tapkat s rucickami .. a teraz to robi pri kazdej prilezitosti ... ci sa zlosti alebo raduje 😅 ale jeto take zlate .. aj ked mu poviem kde je ziza tak hned hlada svetlo .. len stvornozkovat sa mu stale nechce .. zato lozi jak partizan 😀 musim nakupit este ason dve balenia tych gumenych puzzle nech mi nelozi len tak po parketach ...

babuci
20. júl 2009

ahojte. tak mi mame po kludnych nociach, lebo Jozkovi idu asi dolne dvojky. Takze bol hore az 3x. A dnes je zly jak cert.

zajtra ficime zasa az do soboty do Nemecka. Budeme byvat u kamosky, tak sa moc tesim.

inak, kedze mu idu zubky, tak zasa nechce papat vecer kasu a dnes ani obed....

miriam24
20. júl 2009

babu .. s tymi zubkami to je hrozne .. mne tiez skoro vobec nechce papat 😒 a to som ho chcela pomaly zacat odstavovat .. no teraz nehrozi .. kojim vo dne v noci ... ale dufam ze ked ho zubky uz trapit nebudu tak to bude lepsie

babuci
20. júl 2009

ja som rozhodnuta do roka prestat kojit. ale uvidim tiez ako bude so zubkami.
je mi ho luto☹

rony253
20. júl 2009

no tie zuby su vazne horor, nech uz im vyjdu, tak sa musia trapit a my s nimi. Aj Sara je nervna, len vymysla, nic ju dlho nebavi, lozit nelozi, plazit sa neplazi, ked je an bruchu kruti sa vsetkymi moznymi smermi a pretaca sa, posadi sa aj z lahu, a v postielke sa tiez postavi a stoji a este aj skacka akoze tancuje. Miri gratulujem k tapkaniu, my tapkame uz od 6 mensiaca, je to moc zlate a teraz si Sara vsimla ako robim prstom nono a dnes mi to ona ukazovala a este nim aj kyvala ako ja. no isla som odoadnut, toto sa rychlo uci 😀

babuci
20. júl 2009

Jozko tapkat nechce ani za svet, ale s prstom nono ukazuje tiez uz asi mesiac🙂))
uz sa viac a viac pusta sam chodit. je podareny🙂)

miriam24
20. júl 2009

ja mu stale ukazujem vselico .. tak zatial zacal opakovat len to tapkanie .. ale skusam aj take ze mooj aby niekoho pohladkal, alebo - tak tak vselijak .. to krutenie kurami urcite to poznate .. nono som mu este neukazovala

goga03
20. júl 2009

ahojte, babuci ani oliver nechce tapkat, on radsej lozi, prelieza a takisto sa pusta chodit. pred mesiacom som ho ucila zliezat s postele, ale stale isiel hlavou dole. potom som ho na postel nedavala a vcera ho tam dal manzel hrat sa a maly sa otocil a sam od seba zisiel pekne ritkou dole. a odvtedy uz len tak ide dole. asi nato musel "dospiet" alebo co. myslim si ze tak isto to bude s tapkanim, ze pride jeho cas 😀

kamilka a ostatne ak mate ostatne recepty s jogurtom tak hodte tipy. lebo ostatne recepty co mam, tak tam ide MM alebo dojcenecke mlieko. neviem ci je to jedno, ze ci do polievky dam jogurt, alebo dojcenecke mlieko. lebo ta kombinacia polievka a jogurt mi nejde nejak dokopy 😕

ozaj a na chleba malym natierate len klasicke maslo, alebo ste skusili aj nejake natierky? som nasla jeden recept, kde ide pomackana uvarena zelenina rozmixovana s klasickym maslo, tak to skusim a dam vediet, ci mu chutilo.

johnie
20. júl 2009

miri a ja cele dni nic ine neukazujem len nonono 😎 ale preto ze ona chodi a vsade by vsetko obchytkavala... a cmulala kable a maniak je na dvere a supliky...
ale vie dat uz konecne papa, aj ked to vyzera ako taktakvselijak... ale hovori pri tom ze taaaa-paaaa 😀

luciankasebastianko
20. júl 2009

ahojky tak čertik spinka idem počítať čo píšete

jana.hcsba
20. júl 2009

ahojte 😎

tak mala mi dnes druhy krat zaspinkala !!! tak neviem ako bude do vecera potom hore! no ale musela, zaspat, lebo hrozne revala. ☹

luciankasebastianko
20. júl 2009

ja dnes makam jak otrik okna umyté , pranie poskladané ,mokré zavesené atď mam tu maminu tak to musim využiť! inak maly na počudovanie spal krasne až do 5 potom si cucol a vydržal až do 7 ,ale veď čo sa čudujem keď som ho nemohla dostať o 22:00 do postele 😝

luciankasebastianko
20. júl 2009

otrik = otrok

jana.hcsba
20. júl 2009

no, idem postahovat fotky. 🙂

bubinko83
20. júl 2009

ahojte,ako sa mate? 😵

claudinka
20. júl 2009

ahojte, my sme dnes cely dnik stravili v materskom centre, tak sa maly vyhral az-az 😝

winona24
autor
20. júl 2009

Synacek z Moravy studuje v Praze na univerzite a dojdou mu prachy.
Tak zatelefonuje domu:
"Tato, predstav si, u nas na skole oteviraji kurs, kde uci psy mluvit!"
"Toz, nekecej! A co to kostuje?" divi se otec.
"No posli Alika a patnact tisic a ja ho necham zapsat," syn na to.
Prachy se pse dorazily a student je par mesicu v pohode. Po case ale prachy dojdou, tak tatovi vola znovu:
"Alik? Ten mele pate pres devate, to uz se neda poslouchat," vypravi zvedavemu otci, "ale predstav si, ze na fakulte oteviraji kurs, kde uci psy cist!"
"Toz kurna, kdyz uz mluvi, tak at i cist umi!" furiantsky na to otec.
"Jasne, posli petadvacet tacu a ja ho prihlasim," syn na to.
Na konci skolniho roku nezbyva, nez odjet domu. Co se psem? Tak ho zastreli.
Doma se tata hned pta:"Tak kde ho mas?"
"Ale, predstav si, dneska rano si u snidani cteme noviny. Rikam Alikovi:
"Tak dneska jedem dom!" On slozi noviny a rika: "To jsem zvedavej, jestli me zas
tata vezme s sebou, az pujde do lesa sukat Novakovou."
Tata zrudne a skoci klukovi do reci: "Doufam, zes ho zastrelil, hajzla jednoho prolhanyho!"
"Si pis, tato.".

winona24
autor
20. júl 2009

no čaute....malá mi už hajá.....

dnes sme mali stretko s klaudinkou a natálkou....plus 2 augustovky..... 😉

rony253
20. júl 2009

co ste zaspali ci co je s vami????????????????????????????????????????????

luciankasebastianko
20. júl 2009

ahojky tak my ešte nespííííííííííííííííme 😠

natasa8
20. júl 2009

ahojte..... 🙂
dnes sme sa vratili z predlzeneho vikendu u nasich, mala prave zaspala a muz mi okupuje kupelnu 😠
Ked vylezie, pojdem sa nalozit do teplej vane 😵 😵

winon 😀 ja mam na morave babku, ja som sa rehotala uz pri slovnom spojeni "toz kurna" 😀

vylet sme zvladli super, mala bola v pohode, bala som sa zaspavania, kedze doma to bolo posledne dni katastrofa, ale zvladli sme to nad ocakavanie dobre 😉

moja tapka o dusu, vzdy ked sa jej nieco paci tak zatapka, hlavne ked pocuje hudbu... doma este len idem vlozit CDcko do prehravaca a uz tapka. 🙂 Najnovsie sa naucila robit "Varila mysicka kasicku".... to len poviem varila mysicka... a mala si uz ukazovacikom kruti po dlani 🙂

na recepty s jogurtom som tiez zvedava....
citalal som ze ste tu preberali prekojene noci, u nas je to tiez tak, rozhodla som sa ze malu zacnem ucit na UM, tiez nevie pit z flase, ale snad sa to postupne naucime.... 😉

rony253
20. júl 2009

mne uz Sara spi od siedmej, len som ju dokojila, ulozila a 5 min na to spinkala. a to bola hore od 14-tej. takze 5 hodin vkuse zvladla fungovat.

rony253
20. júl 2009

a som rada, ze som ten chodak kupila, mala v tom lieta po celom dome. 🙂 ta moja koza ide na styri aj sa spät posadi, ale lozit nebude ani nahodou, radsej sa rozplesti na brucho 😀

luciankasebastianko
20. júl 2009

rony maly lieta od 15:00 a ešte vôbec nechce spať 😒

natasa8
20. júl 2009

rony super ze sa Sarke chodak paci 😵
moja krpata uz viac stvornozkuje ako sa plazi, som rada, takto ju budem moct nechat lozit aj po travicke, to plazenie nebolo bohvieco 😝 😝
u nas sa stava v poslednom case bezne ze krpata je hore aj 7 hodin v kuse, vecer ju dam do postielky a potom tam aj 2 hodiny skace 😠

rony253
20. júl 2009

luci no ja odpadnem, ale su niektore deti co su velmi dlho vecer hore

eweny
20. júl 2009

ahojte maminky, tak ako sa dari?..aj tu niekto je?..ci zas budem sama?

winona24
autor
20. júl 2009

ja som tu...... 😉