Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
11. máj 2009

natas ,neboj ja som volal s jednou kamoškou s porodnice a jej synček ma už 9 mesiacov a vobec nesedka ani nelozi ....A to ho skoro 2 tt prenašala.Nič nezeška ani Katka .

candy9
11. máj 2009

claudi, oslavuje okruhle, dnes ma 40-tku 🙂 aj my gratulujeme!
tie zubky - ked nadvihem horne dasienko tak normalne mu presvitaju biele zubky cez dasienko, je to krasne vidiet, len sa mu tie dalsie styri este neprerezali 😒
ani my este nelozime, tiez si davame nacas 🙂

natasa8
11. máj 2009

win.. vsimla som si ze ste sa tu bavili o pravopise ...
no mne sa stavaju tiez taaaaaaaaake hrubky, pritom to nie je o tom, ze by som pravopis neovladala.
Vsimnem si to az ked prispevok odoslem a potom mi tie chyby az udru do oci 😅

A cervenym mi podciarkuje vsetko, lebo pisem bez diakritiky 😉

winona24
autor
11. máj 2009

natas....to sa stáva aj mne....ale jurocko je expert...a už dávno som sa chystala jej to napísať.... no keď niekto napíše VŠYMOL....sorry...ja som malal potrebu jej to konečne napísať

ale ja sa k tomu už nechcem vracať.....sme tu pre niečo iné...nie pre pravopisné chyby 😉

claudinka
11. máj 2009

ja by som rada chodila aj doobeda, aj poobede, lenze som rada, ked mi tam maly poobede vydrzi tri-styri hodinky.. stale by len lozil a chodil 😒 😒 v kociku vrieska jak divy 😒

winona24
autor
11. máj 2009

barbie nie je to pravidlo...väčšinou vstávame o šiestej..... 🙄

claudinka
11. máj 2009

presne, vobec nic nezmeskate.. my sice aj sedime, aj lozime, aj stojime, ale vobec nejsom tym nadsena 😀 😀

candy9
11. máj 2009

a este som zabudla vsak ja mam doma dvoch oslavencov, Kubino ma dnes 8 mesiacikov 🙂

natasa8
11. máj 2009

bubi.. ja to velmi neriesim, pytala som sa na poradni dokiny, a vraj je dolezite ze mala sa vie za ruky do sedu pritiahnut, a nie to ci sedi.

to sednie ma mrzi hlavne pre papanie, lebo kym mala nesedi, tak papa v autosedacke alebo v takej stolicke na papanie, ktora ma naklonene operadlo a musi tam byt priputana - a ona sa vzdy pri papani potom hrozne spoti, lebo ta stolicka ma gumeny potah ☹

Ked bude uz sediet, tak ju budem krmit v ikeackej stolicke, tam bude mat volny chrbatik a nebude sa tak potit - hlavne teraz v lete 😒

ozaj ... a zuby este tiez nemame 🙂

rovni
11. máj 2009

jooj Claudi to aj nasa vydrzi v kociku tak hodinku a potom sa jej nelubi
na stretku na Strkovci bola vynimka aby sa predviedla 😀

natasa8
11. máj 2009

Candy... Kubkovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵

win.. ja ta chapem 🙂 Len ked som to citala, citila som potrebu spomenut moje hrubky, lebo na ne tiez nie som pysna 😉

vejinka
11. máj 2009

barbie ...super maly spi a ja som na pc..mozem nieco viac xciet? 😉

evitkamalicka
11. máj 2009

ani my este nesedime, ale stvornozkujeme

vejinka
11. máj 2009

dievcata ak sa mi dobre bdue nosit maly v tom slingu tak na stretko neberem zaidny kocik...aj tak zabera dost miesta 😔

dadadulka
11. máj 2009

náš drobec tiež ešte nelozí, ale zato krásne sedká, vydržal by hádam aj pol dňa 😀 😀
a ťahá sa do stoja... narovná tie svoje nožičky- hokejočky 😀 😀 a keď ho držíme pod pazuškami,
pekne krôčikuje 😵 😵

vejinka
11. máj 2009

ach win necitaj to..zasa som sa snazila rychlo pisat a pismenka sa rozutekali kade-tade 😀

winona24
autor
11. máj 2009

veji prosím Ťa...ja nie som u jazykovedného ústavu....tak klid....chyby robým aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
11. máj 2009

dada veru aj Erik je taky spekulant sedel by furt..ale nedovolim striedame polohy a cvicime o sto sest ale zeby nam to nejako pomahalo k lozeniu alebo stvornozkovaniu..tak to nie...ale aspom sa pri tom zabava a vyskriera 😉 a ako tu uz bolo sto krat napisane...kazde babo je indi-vindi..ked doktorka bola spokojna som aj ja..aj ked este nestojime nelozime nestvornozkujeme ale na nohach by bol furt

vejinka
11. máj 2009

win ...panebozeeeeee to je chybaaaa 😀

natasa8
11. máj 2009

mala sa zobudila 😠 tak sa lucim .....

pekny den 😉

ollako
11. máj 2009

ahojte baby 😀 , maly haja polievocka sa vari a chystam sa do mesta, len neviem, ci mam ist autom, alebo busom, ci mam vziat maleho alebo ho nechat doma? to je dilema na dobu kym sa zobudi a uz mrnci, tak to je fakt super to nespal ani pol hodinku a taky bol strasne unaveny 🙄 asi mu je teplo chudatko moje ☹

vejinka
11. máj 2009

win an anatelke uz ocividne vidiet ze priberaaaaa...super tesim sa s tebou 😉

vejinka
11. máj 2009

ollako moj uz haja dve hodiny...no dufam ze noc nebude zlaa ako vzdy

vejinka
11. máj 2009

ziiiiv ja som ako mechom udreta...dnes v noci nebol desat krat hore ale len 5 krat....zajtra by mohol prespat celu noc 😀

vejinka
11. máj 2009

kurnik este som aj natalke spotvorila meno...fuj mne 😠

candy9
11. máj 2009

natas, dakujeme 🙂
ja si tiez nic nerobim z toho ze Kubino este nelozi, vsak sa to nauci 🙂 a sedkat vydrzi tiez len chvilocku, ale v sportaku sa mu paci a tam vydrzi sedkat dlllho 🙂 a v kociku sa vie aj sam posadit z lahu tak ze sa chyti okraja kocika takze to chce len cas 😎

dadadulka
11. máj 2009

veji, veru 😀 špekulantíci sú riadni teda 😀 😀

dadadulka
11. máj 2009

a blahoželáme aj my oslávencom 🙂 😉

dadadulka
11. máj 2009

tak tak, všetko má a chce len svoj čas... 😉

winona24
autor
11. máj 2009

to neva veji...... 😀 😀

no veď aj teraz...dala som jej biely jogurt s piškótami....a ona ho sťapla a začala ručať,že ešte chce...dak zjedla ešte celý banán.... 😲 😲 😲 😲