Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. nov 2009

vyzera pekne rony

vejinka
10. nov 2009

tak ja neviem ci sa mam alebo nemam dat ostrihat...ak sa dam potom hodim fotku 😀

rony253
10. nov 2009

no buksy, tak teraz ste vy chore, Sara este trosku pokaslieva, aj s hlienmi je to proste dlha procedura,ale uz je na tom viditelne lepsie. daj potom vediet co vam dala doktorka. a nech sa petulka rychlo uzdravi.
veji, aj mne sa zda celkom super, dnes v nej Sara aj sedela, je to rovnaka kvalita ako Romer, len tam nie je vzadu ten vankusik, ale da sa dokupit, a len preto sa vas pytam, lebo je na nu teraz tu v jednom obchode akcia zo 180 euro na 99 🙂 preto sa pytam na nazor. je aj rychlo a pekne polohovatelna do takeho pololahu, a vyzerala byt fajn, tak ja neviem ci ju mam kupit, alebo mam romer kupit. poradteeeeeeeeeeeeeeeeeee.
veji nedavaj sa strihat, dlhe vlasy su dlhe vlasy, nie je s tym az tolko roboty, a ty mas pekne vlasy tak neblbni.

winona24
autor
10. nov 2009

rony tá patrí medzi najlepšie....teda čo sa týka testov..... 😉

ka3n
10. nov 2009

rony, my mame sice inu ale velmi sa mi zda, ze sa podoba na nasu, tvarom, pasmi...dobra je, paci sa mi..ale chces ciernu? nebude sa moc spinit? a vlastne decka teraz spinia vsetko 🙂))

ka3n
10. nov 2009

rony my mame tuto 9-25 kg a zatial sme velmi spokojni, pouzivame ju asi od zaciatku leta alebo konca jari..

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

nechces radsej nejaku do 25kg?

winona24
autor
10. nov 2009

za 99€??? neváhaj rony....

rony253
10. nov 2009

co snamenaju 5 bodove pasy na tych sedackach, lebo tato maxi cosi ma 3 bodove pasy. a cely potah sa da dat dolu a oprat.
Dnes zjedla Sara na desiatu kasu s vyzivou, ked sme boli vonku jedla taku grahamovu bagetku, na obed som jej urobila ked sme prisli rychlo hraskovu polievku s maslovymi haluskami, nechcela ju, vypluvala hrasok, tak ked sa zobudi jej to mixnem a uvidime, este som uvarila extra kuracie kridielka s mrkvou a cetovinu, tak jej dam toto keby nechcela ten hrach, ta je zavislacka na rezancoch a ryzi a aj samostatne zemiacky pochrume.

ka3n
10. nov 2009

myslim, ze je podobna romer a to su prehnane drahe sedacky podla mna...ked je za taku cenu je uplne super..len jedno minus davam, ze je do 18kg..

winona24
autor
10. nov 2009

ináč aj ja som chcela najprv od 9-18kg,ale Milan že nie nie nie.....tak sme kúpili 9-36...a dá sa aj polohovať

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

ka3n
10. nov 2009

fúha, 5 bodove, tak to neviem, vysvetlite aj mne niektora..

ka3n
10. nov 2009

win, tuto kupila teraz kamoska, iba tak z okna auta som ju videla, ale pekna bola...ja som chcela prave taky stred do 25kg...a neskor kupime iba podsedak....

rony253
10. nov 2009

win no je to fakt super cena, dala som si ju aj odlozit. chcela som romer ale aj maxi cosi su super, ta je len do 18 kg, chcela som tiez nieco do 25 kg ale toto nemaju v akcii. vsak sa mi rozum zastavil ze 99 euro. a daju sa kupit vselijake doplnky. tie sedacky som nasla v obchode Merkur su to potraviny obrovske so vselicim a toto som tam zbadala, v detskom obchode si mozem dokupit co k nej chcem. a paci sa mi to ze cely potah viem dat dolu a oprat to. a v predu je knoflik, ten stlacim a jednoducho polohujem sedacku, tak asi nebudem vahat a kupim ju.

rony253
10. nov 2009

jeeeeeeeeeeej win ta je pekna, ale kde ja taku kupim, je to nemecka znacka musim s ainformovat
vsak to ze je do 18kg, ci by som nemala radsej zainvestovat a kupit väcsiu, aj ked moja Sara je stihlota po mamine, a dlha tiez. co mam robit do riti.

johnie
10. nov 2009

ahojte...
5 bodove je ze sa to upinanie v strede stretava z piatich stran, zdola z oboch bokov a zhora zweimal
tak preto pat.. troj bodove je len z dola medzi nozkami a zhora cez ramena 😉
my mame cam do 18kg od znameho ale keby sme mali kupovat novu tak tu co ma win... tu fialkovu..ta sa mi paci naj naj viac..

rony253
10. nov 2009

v babetkove nove
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

kde je taku zozenie win ako ty, aj mne sa paci ta fialova

vejinka
10. nov 2009

rony kup do 18 nevahaj...mala ti bdue mat 18 mozno prvacka na zakladnej a potom rovno zmenis na podsedak..my sme troska tazsi..

rony253
10. nov 2009

ked mne sa lubia aj casual play, su nadherne kamoska ma casualku a je uplne uzasna je do 25 kg, sice cena je tam vysoka, ale videla som aky je v nej maly spokojny. tak teda ja neviem co mam robit

bubinko83
10. nov 2009

win,aj my mame presne tu istu autosedačku 🙂 je super.A ta fialova je krasna v skutočnosti ,ale čo už ked mam chlapčeka 😉

johnie
10. nov 2009

rony my mame tuto od znamych http://www.babytrend.sk/cam-autosedacka-ciao-lu...
a ti poviem ze budem mat co robit buduci rok ju tam napasovat...tak moja rada ( nemusis sa jej ale drzat ) ze aspon do 25kg... ak nie tu do 36.. lebo tam ti dietatko zapasuje, a ked uz bude dost vysoka len odnimes ten podsedak... ta co ma win je podla mna uplne naj v tej triede od 9-36

rony253
10. nov 2009

no musim sa este poobzerat, a tak som sa tesila, ze uz mam sedacku
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
taku nejaku ma kamoska stoji 318 euro

ka3n
10. nov 2009

rony, autosedacka je to pekna, aj cena je uplne super, ale ja by som na tvojom mieste trosku investovala aspon do 25kg...co vravis na tu nasu, nepozdáva sa ti, alebo nejaku podobnu do 25kg, stala 120Eur a tam je predsa rozdiel iba 20eur...a potom das uz iba podsedak, ked bude malinka väčšia..

Len podla mna treba kazdu sedacku odskúsat, aj s malinkou...aj polohovanie aj vsetko..

ka3n
10. nov 2009

Mne ta casual play pripada strasne malinka a podla mna tam platis hlavne za znacku, taku otrasne velku cenu a pritom ucel ty taky isty splni aj za 100-150 eur...podla mna je to prehnane vysoka cena...aj lacnejsie sedacky su bezpecne, kvalitne a dobre...nevravim, tym ze neni pekna, ale draha.

rony253
10. nov 2009

ka3n, ja do sedacky dam aj 300 euro, len som sa vas pytala na nazor, ked som zbadala tu akciu 🙂
ale je lespi napad poobzerat sa po väcsej, mate pravdu, dufam, ze ju moj muz nesiel kupit musim ho volat nech ju nekupuje.
tak ked ja pojdem na slov, kupim tam, lebo potom ju mozem aj gratis previest lietadlom sem, mam kamosku na letisku 😉 poskusame v babetkove nejake a rozhodneme sa. dakujem vam za rady
ka3n aj ta tvoja je pekna, len ja musim Saru do toho posadit a uvidim v praxi. 🙂

ka3n
10. nov 2009

viem viem, uz si tu nebudem vychvalovat svoju sedacku ale mat dievca tak kupim takuto..tie obrazky sa mi pacia 🙂)

http://www.babypoint.cz/www/obrazky/velke/1907.jpg

mrknite zo zvedavosti..

rony253
10. nov 2009

nekupil, ale uz ju isiel skoro kupovat 😀

rony253
10. nov 2009

aj ta je zlata ka3n, ale vyzera byt taka semisova. aky je to material? maju ju aj v babetkove tak sa na to pozrem.

rony253
10. nov 2009

no nic idem varit pre nas, mäsko cervenu kapustu a knedliky zemiakove, mala este spinka tak nech daco urobim, ked stihnem, ak nie muz sa bude musiet s malou pohrat. papa

ka3n
10. nov 2009

aj my ked sme isli kupovat tak sme maly malého so sebou a treba to vazne vyskúsat, je to draha, a dolezita vec tak sa to nemoze na blink kupovat..

ka3n
10. nov 2009

je to semis aspon teda myslim ja mojim laickym okom...taky jemny semis..tusim 🙂)