Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
27. dec 2009

terez drzim palce ja som mrchu dostala 25.12 🙄

terezicka
27. dec 2009

Veji skvelé darčeky sme dostali len čo je pravda 😀 🙄

vejinka
27. dec 2009

terez co uz..nemozeme mat vsetko 😀 inak dnes som malemu nasla tri nove zuby 😅 vcera nemal nic este som aj rony pisala ze my nic..a bim od rana bol placlivy na obed papal len plievku a straaasne plakal..ked som mu nanutila kapustu a masko..tak reku enjdem ta trapit dame cicku natreme dasienka asi ho bolia som si myslela a pri natierani som objavila poklad 😀 dva ocne zuby a jedna stolicka dole vzadu 😉

luciankasebastianko
27. dec 2009

ahojte včera som mala bez Pc som sa venovala 😀 a dnes ma seklo v krku že som myslela že pojdeme na pohotovosť seklo ma pod lopatkou a pichalo ma to až pod pazuchou z predu ☹ no bolesť strašná 😔 maly ešte stále dostáva darčeky od tetušiek a ták 😅 tak sa mu to asi zdá zváštne a možno si myslí že sa to ani neskončí 😀

vejinka
27. dec 2009

dobry vecer ja len oznamujem ze okrem chorej veroniky je chora aj svokra dnes bola na pohotovosti ma anginu a veronica ma prezmenu zapal priedusiek a chytene mandle no uzasne...a malemu vyskocila teplota z tych zubkov..ked sa sere tak sa sere...a svokor ktovie kedy pride z nemocky 😖 predpokladam ze co nevidiet to od veroniky dostane svagor lebo sak s nou je furt kedze je to jeho priatelka..a druhy svagor odolava ale ktovie dokedy urcite ho to skolii este tento rok...no a ja mrchujem a cely clovek ma boli a moj muz sa tiez drzi ale nevidim to pre nas ruzovo ta choroba je vsade v dome...je otazka par dni kedy to dostaneme aj my ostatni 😔

luciankasebastianko
27. dec 2009

veji držkajte sa možno vás to preskočí ved malého stéle kojíš a má skvelu imunitu 😀 mysli pozitívne 😅 aj nám sa derie 3 stolička ale očaky ešte nie 😕

jana.hcsba
27. dec 2009

ahojte 🙂

veji: tak to je zle - my sme sa tak tiez tocili s celou rodinou a sme zakazalôi stretnutia na 2 tyzdne a az potom to prestalo. tak sa drz, hadam to zvladnete 😉

jana.hcsba
27. dec 2009

luciankasebastianko: a uz je dobre? no ako si to seknuta zvladala?

terezicka: tak to ma mrzi - ja sa tohto obavam 😒

rony253
27. dec 2009

ahojte, dnes sme boli so Sarkou v jednej stodole kde boli kone, poniky a male kozicky no bola uplne hotova. Dnes bola uz nalada u malej lepsia a aj hnacka dnes len raz tak sa asi zastavil teraz rast zubkov, uvidime, kedy vyjde tretia stolicka. dnes sme si pekne pospali poobede 2 hodinky ale 3x bo,a hore stale daco pocula no ja som nechala zavrete oci a ona spala dalej.
Chystam sa uz do postele. prajem vam dobru nocku
Terez prepac ale neviem co to znamena, ze kam musis ist, musim to najst na internete este som to slovo nepocula. 😒

rony253
27. dec 2009

Terez tak uz som si to precitala na internete. Mrzi ma ze si dostala kramy, ale neboj chce to len klud...

candy9
27. dec 2009

Ahojte, ja sa sem vacsinou dostanem ked uz tu nikto nie je a monology mi moc nejdu, tak vacsinou len pocitam co nove.
Ale chcela by som sa opytat ci nepoznate nejaku fintu ako udrzat prcka na serbliku, cikat sa nam vacsinou podari, ale kakat nie (aj ked kym sa nevedel sam postavit zo serbla tak sme nemali problem), teraz ho tam nemozem udrzat, utecie a do 10 minut sa pokaka do plienky 😠 dakujem
Inak my uz mame 16 zubov, zvladli sme to bez problemov, jedine stale slintame a to straaasne 😒

bubinko83
28. dec 2009

ahojte,je tu niekto? Alebo len ja tu strašim 😀

annie13
28. dec 2009

ahojte, no nam tie zubky davaju pekne zabrat, teploty, hnacky, porazi ma
MM isiel do bytu robit ani neviem co tak sme zase sami ☹ chceli sme ist s nim ale minule bol hodinu a stale som ho nahanala po celom byte kedze tam nieje nabytok, nahadzal somariny do vedra s farbou a tak
vcera sme boli u kamosky ma dcerku (9 mes.) a syna (rok a 9 mes.) tak sa Branik vyhral, taky boli zlati vsetci spolu, aj my sme sa vykecali akurat ze mi bolo zle
ozaj co mate na veceru na silvestra?? ja ani neviem co idem varit my sme vzdy boli na hoteli na silvestra a teraz doma

bubinko83
28. dec 2009

annie,prečo ti bolo zle? Naštastie my zubky znašame dobre,len soplik nam tečie ,chvalabohu bez horučok.Neboj ony vyjdu a Brankovi sa ulavi.My budeme na silvestra u mojej mamy,kedže by bola inak sama.Takže varit nebudem nič,ale ak si dobre pamatam.Mama vždy robila kapustnicu,nejake udene masko a samozrejme nejake chlebičky ,chutovky atd. 🙂

annie13
28. dec 2009

ja ti ani neviem, pri Brankovi som nevedela co je to tvrdnutie bruska ale teraz asi je to to, od spodu ma picha do brucha taky tlak nesla som obsediet, nohy mi spuchli, Branko je mrzuty len by na mne bol obeseny,
neviem co spravim chutovky hej, kapustnica bolo umenie na vianoce nemam chut znova nuz ale asi budem musiet

annie13
28. dec 2009

Ivankam všetko len to najlepšie k dnešným meninám 😉

bubinko83
28. dec 2009

annie dakujem za gratulejšn aj ja som Ivana 🙂

rony253
28. dec 2009

Ahojte, vazne Ivkam vsetko naj k meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂
Joooj Anie to nie je luto, ze ti je zle.
na silvestra este neviem co navarim ale vrajs a nema jest nic co ma kridla, lebo vraj potom v tom roku ktorý prichadza odleti vsetko stastie a proste vsetko. Takze varime nieco co nelieta 😀

annie13
28. dec 2009

ano rony to som tiez pocula, u nas sa vravi co ma perie, tak kura nebude
bubinko vidis to som ani nevedela 😉

vejinka
28. dec 2009

ahojte kocky...annie drzim palce aby sa ti polavilo s tym tvrdnutim bruska..mne tusim kazal jest magnezium aby netvrdlo takze skus to mozno pomoze 😉

annie13
28. dec 2009

Veji a aky je to pocit tvrdnutie ja neviem ci mam to
taky tlak od spodu niekde ku pupku alebo ako?

vejinka
28. dec 2009

ja si to uz moc nepamatam ale nieco take...proste sa napne koza na bruchu a neda sa do neho pichnut je tvrde ako skala 😒

ka3n
28. dec 2009

ahojte babenky moje, som tu iba na skok, maly je dolu, tri noci sme nespali a mame sa strasne, sice neteplotujeme, ale totalne kasleme a soplik prechádza..malo papame a mame sa nafigu..dnes sme boli u dr. ze to neni zapal priedusiek ani nic vazne, tak davame sirup a pevne verim, ze sa aspon trosku vyspime...teraz papame malo, spime vselijako...proste otras sviatky...pripadam si tu total uväznena, ani von nejdeme..hrúza..uz aby bol zdravucky, lebo nevládzem...cele noci prekasle a preplace :((

annie13
28. dec 2009

ka3n ☹ dufam ze sa Vam polepsi, skore uzdravenie

mishusha
28. dec 2009

ahojte zienky...dufam,ze ste mali pekne vianoce... co sa nas tyka, tak stedry den ok, tak rodinne, normalne, mala sice sopli uz od utorka... ale neschadza jej to na priedusky,tak zatial v pohode.... no ostatne dni otras.... mala nervozna, nepapa mi, preste ako u teba katrin... zuby jej vysli dva a mam ten dojem,ze sa jej deru aj ocaky... takze sa mame este na ci tesit. ☹ dva krat som jej na vecer musela dat cipok, lebo bola fakt strasna... uz som nevedela co s nou... a takato vystresovana, z malej soplov, vreskov, z toho, ze nepapa uz skoro dva tyzdne... nespava v noci, place a durdi sa cely den, tak takuto ma vytaca este aj chlap.... 😠 no co vam bude, a vraj vianoce sviatky pokoja... 😔
no tak som sa vam prisla postazovat... lebo ma ide vychytit... 😠

katrin a ako dlho vam to trva?

mishusha
28. dec 2009

annie, ja som to tvrdnutie bruska citila presne ako veji, take zvlastne napinanie koze a pocit stiahnutia dole v podbrusku... a tiez som na to brala skoro tri mesiace magnezium... a nohy hore, a klud...ale to sa tazko da dodrziavat 🙂

luciankasebastianko
28. dec 2009

ahojte idem počítať 🙂 anni mne tvrdlo bruško takmer 20 x zaden 😒 mala som ho celé ako kamen matrernica celkom stuhla vraj sa tak pripravuje na porod ale pri velkej námahe je to nebezpečné dieťa dostáva vtedy vraj menej kyslíku 😔 ja som to mala od 24 tt už ma chceli šupnuť do nemocnice lebo som sa začala aj otvárať 😕 ale som to dobojovala 😀 do 40 tt 😀

johnie
28. dec 2009

ahojte..
ako sa mate?

luci prides aj na fb?

luciankasebastianko
28. dec 2009

ahoj johnie bola som 😀 už prchám niečo poplatiť 😒 a už nepracujete ? asi na silvestra budete 😕 ja asi pojdem spat som tak rozmyšlala 😀 na silvestra myslím 😀

evicka1
28. dec 2009

ahojte zenusky
dufam, ze ste vsetci zdravi a mate sa fajn
my sme sa konecne vyklepali z hnaciek a teplot a to som si myslela ze je vsetko za nami a ej hla. hugo ma sopliky az po kolena kasel ako tuberak. chjo my sa snad nikdy z choroby nevyhrabeme
pozeram ze vsetci slapete na fb no ja som mu teda na chut neprisla-moj zlaty krasny konik 😵
dnes som bola v lekarni kupit probiotika no som myslela ze tam pridem o vsetky zdrave nervy-ludi co kupuju vsetko co im ani netreba mala som pocit ze konci svet a kazdy si praje ulupit co najviac. ja nemam tak rada tie povinaocne vypredaje