Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
28. feb 2010

ja ale az 8 marca ale vtedy by som mala mat cisarsky takze nebudem doma, mozno tam ostanem uz zajtra tak sme sli radsej dnes 😉

ka3n
28. feb 2010

hej hej pozeram, ze az 8. marca, som to vycitala na fb,, tak vtedy bude mat moj Matusko rok a pol...

annie, neblazni, to uz je to tu !!! ???? booze ako to uletelo, cele tvoje druhe tehotenstvo 🙂) júúj drz sa!

bubinko83
28. feb 2010

annie už sa tešiš na babatko,alebo maš aj strach trošku ako to postihaš? 😉

vejinka
28. feb 2010

ahojte no veru vejinke je na pitel...kurnik sopa tusim je to horsie ako pri malom co dam do seba vsetko vyleti zavratnou rychlostou..som slaba ako mucha nic nevladzem ale chcela som to..tak to mam 😔

annie13
28. feb 2010

bubinko strasny strach, velmi sa tesim a velmi aj bojim, uz budeme sami v byte, cize ani mama mi nepomoze, Branko zacina byt strasne rozmaznany vsetko chce, dupka a vresti ked to nema, + este neviem ako to bude po cisarskom, male je stale hlavicko hore takze CR je uz viac menej isty, zajtra mi povedia kedy nastupim do nemocky, predoperacne mam hotove
MM chodi z prace o piatej, sama v byte, na sidlisku kde nikoho nepoznam, no nejako bude kym si najdem system
teraz porodila kamoska ma o mesiac mladsieho ako Branko tak pisala ze nevladze nevie ci kojit ci varit ci maleho nahanat prat zehlit ....
jaj neviem ako to zvladnem

bubinko83
28. feb 2010

annie ale neboj.Presne ako hovoriš ,musiš si najst system a určite to pojde.Ved je vela takych mamičiek,čo maju deti aj do roka.A maličke ti bude len spinkat a papat a Branko ked zbada že je tam aj niekto "novy" tak to snad trošku začne chapat a nebude taky panovačny.A ma to vyhodu budu ti spolu rast a zachvilu sa hrat .Ani sa nenazdaš.A na buduci rok možeš dat Branka už aj do školky. 🙂

vejinka
28. feb 2010

v novej mama a ja je super clanok o surodeneckej rivalite... 😉

bubinko83
28. feb 2010

veji mne bolo cele tehu zle pri Filipkovy,neviem si predstavit čo by som teraz robila.Vracala a behala okolo neho asi len.

vejinka
28. feb 2010

bubi no mna uz maly neraz videl vracat a plakal 😔

bubinko83
28. feb 2010

aj my by sme chceli posnažilkovat ,ale asi až na buduci rok 🙂 ,lebo ja mam furt problem s tym vysokym tlakom. 🙄 A do dalšieho tehotenstva musim byt uplne fit.Predsa len Filipko potrebuje mamičku viac ako ja druhe dieta ,takže nechcem riskovat svoj život alebo život maleho drobca.A maleho by som si dala do školky takže by som mala čas aj na babo.Dufam ,že sa dam do poriadku skoro.

annie13
28. feb 2010

veji ja viem ako ti je, ja som ani vodu nevypila, Branko teraz ked ide do kupelny tak bezi k WCku a trubi nad zachodom, napodobnuje maminu a potom sa smeje
2 mesiace bol aky taky klud a teraz zase zvraciam posledny mesiac, no uz dako dobojujem
bubinko dufam ze to zvladnem, ze to pojde

bubinko83
28. feb 2010

veji to fakt? A prečo plačkal chudatko? ☹

goga03
28. feb 2010

veji ☹

mna oliver tiez ked videl vracat, tak ma potom tiez napodobnoval. a ked sa ho tatik spytal, ako robi mamicka, tak povedal bleeee 😀
mne byva este stale zle od zaludka, ale vracat mam posledne 2 mesiace zakazane, lebo sa mi zmakcoval krcok a dr. mi hrozil nemocnicou.

vejinka
28. feb 2010

no videl ako ja placem ked vraciam..tak plakal aj on

ka3n
28. feb 2010

júúj mamuse tehulky nezavidim vam, ale vy ste silne zvladnete to..

annie, neboj zvladnes to hlavne mysli na to, ze prvorade su deti a nie nejaka upratana kuchyna alebo vyhlancovana podlaha..jasne!!!! nemusi sa doma vsetko lesknút, nemusia byt kazdy den vyzehlene kosele a cestoviny idu aj rychlo uvarit 🙂)

winona24
autor
1. mar 2010

dobré ráno kočeny....

veľmi náročný víkend za nami..... 🙂

ani som sa tu neukázala...resp.čítala som Vás ,ale nepísala.....však ste ani Vy toho veľa nepopísali....

evitkamalicka
1. mar 2010

dobre ranecko maminky

winona24
autor
1. mar 2010

baby môžete mi poradiť nejaké naozaj dobré telové mlieko s kt.máte skúsenosti-....Natálke sa robia strašne suché lišaje po celom tele..... ☹ ☹

evitkamalicka
1. mar 2010

my sme pouzivali ked bol malicky Johnson baby mliecko v takom zelenom obale

winona24
autor
1. mar 2010

https://www.starostlivostodieta.sk/prirodna-det...

totok????

keď na J&J som nepočula dobré recenzie...ani som pri malej nikdy nepoužívala túto značku....

evitkamalicka
1. mar 2010

ano toto....my od narodenia pouzivame len Johnson a dokonca detsky olejcek pouzivam teraz aj ja na brusko

zuzana1710
1. mar 2010

ka3n-nie nemaju klenbu,ale kupim jej vlozku do nich a budem striedat.za 4 eura nebudu ortopedicke..s tym som ratala ;o)a dlho ich neponosi aj tak..o chvilu bude teplo a obujeme sandalky a tie uz maju klenbu..tie dlhsie ponosi..beriem to podla minuleho leta ;o) 🙂

felixko
1. mar 2010

winona my sme použili Johnson, Ninka sa po ňom celá vyhádzala, odvtedy kupujem v lekárni Lipolotio, ťažšie sa to rozotiera po tele, ale výborne premasťuje. opýtaj sa svojej detskej dr. možno ti Lipolotio aj predpíše,nám ho predpisuje kožná. inak, veľmi si chvália olivový olej na premastenie pokožky, my s ním skúsenosti nemáme.

astonka
1. mar 2010

winona24 skuste NIVEA BABY sensitive,to je tel.mlieko v bielom obale,no moj Rene ma kožne problemy a nam to zabera

felixko
1. mar 2010

annie ja viem, že to ide ťažko, ale snaž sa myslieť pozitívne a povedz si už teraz, že to všetko bez väčších problémov zvládneš. lebo z vlastnej skúsenosti viem, že pozitívne myslenie má veľký podiel na naše konanie.

bubinko stále máš problém s tlakom? pamätám si, že sme mali skoro rovnaký termín a ty si nakoniec musela porodiť skôr kvôli tomu tlaku. takže na súrodenca je ešte skutočne čas, radšej si to daj do poriadku.

silwietta
1. mar 2010

ahojte dievcence...

ja jedny platnenky pre Miska mam, tiez su bez ort. vlozky, ale budem ich brat ako rezervne topanky...

silwietta
1. mar 2010

win, Miskovi na pokozku najlepsie robi ten klasicky modry olejcek v sklenenych flastickach, tusim aviril sa vola... a potom este celkom fajn bol sebamed, ale ten olejcej je lepsi... teraz mame hipp a nic moc...

felixko
1. mar 2010

ollako aj my ideme prerábať byt za chodu domácnosti, neviem si to predstaviť hlavne s malou. bude to dosť náročné. teraz ideme robiť elektriku, ešte mesiac môžeme bývať v pôvodnom byte, ale potom neviem ako to pôjde. s tou slovnou zásobou sme na tom rovnako, Ninka ovláda veľmi veľa slov, niektoré ju ani netreba učiť, len ich odsleduje od nás a používa. už skladá aj vety, je to šikulka. včera čakala na dedka a vykrikovala: dedko, kde je toľko?

silwietta
1. mar 2010

annie, neboj, zvladnes to... akurat bude pre vas oboch na zaciatok tazsie sa zosuladit kedze budete mat vela noveho aj stahovanie, aj budete bez mamy/babky a este aj novy surodenec... ale aspon to bude lepsie pre Branka, bude mat casom sa s kym hrat... bude dobre

silwietta
1. mar 2010

ubi to ma mrzi ze este mas stale problemy s tlakom... beries nejake lieky, alebo si to kvoli kojeniu nemohla liecit?