Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
13. júl 2009

zuzi u nas ich este maju, odkial si
MM ma dnes narodky tak dostane tehu testik + atelierne foto Branka, juj tak sa tesim ked pride domov

vejinka
13. júl 2009

evicka vrelo odporucam romerku do 18 kil...ak je to na dlhe a caste jazdy nic lepsie nieje ak ti nevadi ze je to drahe kup...lenze my cestujeme dva krat do roka preto som nezainvestovala do romerky

vejinka
13. júl 2009

an on to este nevieeeeeeeeeee? 😉

annie13
13. júl 2009

ja tiez kupujem persil a na flaky sa mi osvedcilo zlcove mydlo DENK MIT s DMka, neviem ani kto mi to poradil a je super

evitkamalicka
13. júl 2009

an co to vidim...gratulujem 😵

vejinka
13. júl 2009

waw to teda bdue prekvapko..

inka ja som mala dnes uplne zivy sen ...sedela som na hajzly a ocikala som papierik samozrejme babytest a tam dve ciarky...a aj muz to videl v tom sne a ze sak ved si xcela po sebe dve deti...tak som na neho skocila a zbytok vlasov mu v tom sne vytrhala od jedu...hmm to bdue nejake znamenie 😀 😀 😀 😀

annie13
13. júl 2009

nevie ledva som vydrzala, este ze nezvraciam

miriam24
13. júl 2009

momo .. ja periem stale s Lovelou alebo tekute Batole a na skvrny Ariel-ten odstranovac skvrn .. a zatial som spokojna

ja som dostala trojkolku od kolegovcov ked som odchadzala na matersku ... a cez vikend sa na nej chvilku vozil .. sedel tam jak dubak a pacilo sa mu 😝 .. ja som rozmyslala nad Bobo car na narodeniny ale ze je to az od dvoch rokov tak neviem este ...

a co sa tyka diet .. ja som dietovanie vzdala .. nikdy ziadna poriadne nezaberie 😒 .. pre mna je najlepsie ked vynecham sladkosti a tiez biele pecivo,nic kysnute a namiesto priloh (ryza,zemiaky,cestov a tak) som si robila miesane salaty ... a co sa tyka porcii tak normalne tak aby som sa najedla ... no a najdolezitejsi je pohyb .. bez pohybu nemoze byt ziadne chudnutie 😉

annie13
13. júl 2009
annie13
13. júl 2009

evitka dakujeeeeeem

zuzana1710
13. júl 2009

annie som z nr..do zv to mame daleko ☹

miriam24
13. júl 2009

jeej Anka tak to bude super prekvapko 😉

vejinka
13. júl 2009

waw kraaaaaaaaasne auto...a nasa rodinna farba je cervena lebo moj otec inej farby ako cervenej auto nemal 😀

zuzana1710
13. júl 2009

momo,dikes..nieco si precitam o tom.ale ja este kojim,tak asi by som to nemala prehanat..ale nemusela by som to prehanat ani z tym prezieranim sa 😀 😀 😀

veji pozerala som na mmb..su drahe a ta co je v hyper tak ta stoji na mmb 37 euro..cize o 15euro viac 🙄

evicka1
13. júl 2009

veji no ja som ochotna investovat do nej dost... kedze je to moje zlato 😀 som este rozmylslala nad inglesinou marco polo, ale fakt netusim. idem najst nejaku temu s autosedackami 😅
ani: jee tak to je super. to bude mat manzelicek radost 😵
btw: prasky. nikdy som neprala v prasku pre deti . od zaciatku striedam persil ariel a rex a zlcove mydlo😝
dieta? co to je 😕 😅 😀
ja potrebujem osveceny recept na pribratie nemate? 😉

vejinka
13. júl 2009

a stavim sa ze to auticko vydrzi na tu bateriu tak max pol hodinu..co je dost malo

kamilka12
13. júl 2009

ahojte,

hladám ten leták na nete a neviem tú trojkolku nájsť 😒

vejinka
13. júl 2009

ale zasa my mame radi kocik..tak naco auto 😅

annie13
13. júl 2009

miriam neviem uz jedno bolo v aukcii a vyslo na 170 eur a to by ma MM zabil

annie13
13. júl 2009

my ideme na agrokomplex ak by si teda chcela v auguste tak ti ju mozem ist kupit ak ti to staci v auguste

zuzana1710
13. júl 2009

jaj ta hrubka..no nevadi...vsimla som siiii... 😉

vejinka
13. júl 2009

evicka pohladaj aj tu je tema autosedacky.. 😉

vejinka
13. júl 2009

heh ze vyvolavacia cena 1 euro....tak do piatku sa fakt ta cena este minimalne strojnasobi 😠

buksy
13. júl 2009

evi.. tie od 9 kil nejdu do velkeho lahu ale to je tiez kvoli bezpecnosti... lebo pri naraze by dietatko mohlo z toho vyletiet keby to je v uplnom lahu tak sa moze ako keby podsmyknut pod pasy aj ked je to 5 bodove zapinanie ale by sa mohli nejako uvolnit alebo utrhnut.. no proste preto sa tie sedacky daju polohovat len do mierneho sklonu ale to nevadi babo sa v tom aj tak vyspi ... ja som mala moznost vyskusat v kamoskynom aute sedacku od 0 do 18 a poviem ti pravdu nic moc... my budeme urcite kupovat od 9-18...
zasa tie do 36 kg nemaju dobre testy... ale tak ako vejí ze len par krat pouziju tak staci ale ked cestujes vela tak si daj zalezat na vybere.. aby sa hugo citil pohodlne a aby bola dostatocne bezpecna... ved ked budes mat uz nejaky tip tak ho sem napis a baby ti urcite poradia...

zuzana1710
13. júl 2009

kamil,ani ja som to nenasla..ale ked chces vidiet ako vyzera ta trojkolka,tak toto su oni
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5731909

vejinka
13. júl 2009

inak tu trojkolku co amme my ...nam je uz pomaly malaaaa 😒

kamilka12
13. júl 2009

ahaaa už viem...je pekná 🙂 My doma máme taká podobnú, len je to má kačaciu hlavu...ale to sme dostali už po jednom dietati a je fakt dosť opotrebovaná...behá s nou iba po byte ..

vejinka
13. júl 2009

a napisane je na nej ze do 10 kil....no super my sme uz po funuse ale tak este drzi...kym ju nezlomi je dobre 😀

vejinka
13. júl 2009

evicka navyse my auto nemame takze drahe sedacky sa u nas zamietli 😔

vejinka
13. júl 2009

babyyyyyyyyyyyyy a co ten piesoooooooook? prosim co to moze stat a kde to kupit?? 😅