Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
1. okt 2009

rony ja mam to iste,maleho uspavam a potom ho prekladam do postielky no tam spi velmi
malo ale ked spim aj ja pri nom tak to potiahne aj dve hodky... on musi drzat ma za
ruku,len ja potrebujem aj nieco porobit,lebo ked je hore tak to sa neda robit nic...
on aj v noci musi byt na mne nalepeny,ale co narobim v noci mi to nevadi,si ho pritulim a
tak buvame...som zvedava dokedy ho to takto bude bavit...

luciankasebastianko
1. okt 2009

rony možno to bolo z ospalosti 😕

rony253
1. okt 2009

luci co z ospalosti? vsak som chcela tym napisat, ze zaspi ked je unavena, ja ju neviem donutit spat ked raz nechce.
Janac toto mam aj ja, dnes spala napr. 2 x vonku a to som ja nakupovala a svagor ju kocikoval a poobede tiez sme sa tu vonku motali pri konoch tych si poobzerala a zaspala, takze som urobila znova doma hovno s prepacenim. a inak mam zapnutu zehlicku, ale tak ma boli cele telo a nohy, ze sa tam urcite nepostavim. ja neviem kedy ja toto vsetko porobim, co mi treba, mne totiz zehlicka huci ako traktor, je to taka velka naparovacka, takze zehlit hore kde je Sara sa neda.

janac1974
1. okt 2009

no musime to nejako vydrzat toto obdobie....ked som s nervami v koncoch,ukludnujem sa tym,
ze vecnost to trvat nebude...doma tiez nestiham nic vsetko robim v rychlosti,ale dnes ma maly dost
nahneval,som vysavala a on stale za mnou chodil a strasne reval a tahal ma za nohu,tak som ho
zobrala a dala do postielky...sa vyreval a bolo dobre...a zehlim tiez narychlo po troske ked sa s malym
niekto zabava rychlo vybehnem hore pozehlim par veci..

perlab
1. okt 2009

ahojteeeeeeeeeee

perlab
1. okt 2009

som práve dočítala tie komentáre na fb, som sa narehotala 😀 😀

buksy
1. okt 2009

cafte...
ja tiez este varim...riadnu fazulacku s udenou krkovickou a klobaskou...mnaaam...
my sme sa asi prave dokojili... uz asi styry dni ani necuchla ku prsniku... a uz si ani neviem vytlacit mliecko...uz len zopar kvapiek mam... takze to vyzera ze je koniec... ale som rada ze aspon do roka nam to vydrzalo...
a dnes som kazala muzikovi kupit sampus takze ked pride z prace tak si dame.. mnam uz sa tesim...

rony253
1. okt 2009

luci myslis to licko, ze si chyta z ospalosti? to si myslim, ze nie, lebo to robi aj viac krat cez, den, pojdem ja zajtra s nou asi k doktorovi, ale sa mi zda, ze su to stolicky.

perlab
1. okt 2009

no čítam, že žehlíte, no idem aj ja, aspoň niečo poskladať, nech nie som za neporiadnu 😀
zatiaľ pá

janac1974
1. okt 2009

jeeeeej perlab ahooooj ja sa akurat rozhodujem ci spat alebo nie,lebo dietko ma dnes znicilo
a zajtra bude detto

perlab
1. okt 2009

rony, romi keď išli stoličky, tak si stále pchala ukazovák do pusinky na tie miesta .... možno sarka si to chytá zvonka

odsávačku si objednala?

perlab
1. okt 2009

jani a myslíš, že sa k tomu dopracujem? ve´d tu stále sedím ako taká kvargla 😀 😀

janac1974
1. okt 2009

rony to bude urcite zo zubkov netrap sa moj to tiez robieva stale ho musim nejako
zabavat aby nemyslel na tu bolest

rony253
1. okt 2009

jeeeeeeeee ahoj buksy, a co idete oslavovat?
my sme sa v noci tak fajne nakojili, mala som kopec mlieka, len som pocula ako glgala. ale pred spanim uz jej davam flasku a rano tiez, uz sa mi tolko, nevytvori. dnes som jej kupila uz UM ale nie HA, prebrala som to s nasou sestrickou ta je uz jak doktorka, su tam totiz dve, jedna je pri doktorovi a druha ako na recepcii a ta podava info ak treba. povedala, ze uz nemusi HA, toto nove tiez vypila a konecne nie je horke. a inak som sa jej pytala na kravske mlieko, ja jej ho sice davat nebudem, a povedala, ze uz moze ale riedene vodou a s jogurtom vraj opatrne a neviem preco, zajtra tam zavolam, ze ako to myslela, s tym jogurtom, musim nam zmenit termin tak v ramci toho. a idem okolo 20 na Slovensko juchuuuuuuuuuuuuuu na krstiny mojej sesternicke co teraz rodila. takze buksy haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam sa uz konecne stretne nech sa tie dve nase hviezdy vyhraju, ale ostanem len tyžden.

janac1974
1. okt 2009

perlab ty nie si kvargla ale ja,lebo ja sa uz nedokazem ani zo stolicky postavit a muz mi tu chrape
pri telke,klasika ako kazdy den

janac1974
1. okt 2009

no nic idem ja spat je rozhodnute lebo som dostala hlad a to nie je dobre
tak pa kocky...dobru noc

luciankasebastianko
1. okt 2009

ano rony myslela som to líčko 😀

luciankasebastianko
1. okt 2009

buksy aj ja som robila fazulu ved ide vikend a v sobotu bude perličkoví kupel 😀

rony253
1. okt 2009

luci 😀
ja idem spat, som unavena ako kon. takze sa lucim prajem dobru nocku. papa

perlab
1. okt 2009

papa
dobrú noc aj ja prajem 😉

timotej
1. okt 2009

Ahojte baby dakujem za privítanie rada sa hocikedy pridám do debaty lebo mám podobné problémy ako vy. Miriam vy ste narodení tak ako my 13.9. my sme o 21.12. v Trnave. Tiež mi dáva malý cez den dosť zabrať ale nie a nie prvý krok len sám stojí a potom elegantne padne. Ale popri nábytku ked sa pridržiava tak ide.

luciankasebastianko
1. okt 2009

Dobrú babenky ja tiež padám 😵

buksy
1. okt 2009

rony... nic neoslavujeme len som dostala chut na sampus kedze do teraz som kojila tak som si vzdy dala len glg... alebo som stale robila sofera ked ostatny si nieco dali a ja ako kojacia mamicka som vzdy bola na sucho... tak teraz ked uz oficialne nekojim tak si dam sampus s red bullom... to sme si davali s muzikom este pred otehotnenim
tak teda sa budeme tesit na stretnutie... dufam ze to konecne vyjde... uz snad nam budu aj bezkat tie kozy nase...

luci ... ja som urobila tiez tak ze aspon na dva dni ale kedze v sobotu ideme na oslavu tak asi bude aj na nedelu... juj ale tu rozvoniava... ja milujem fazulovu a robievam s cesnakovou zapraskou tak to tu teraz po celom dome rozvoniava za cesnakom... asi si trosku nalozim..

timi ... vitaj u nas...aj my chodime okolo nabytku ako o preteky... a ked ju pustim ze nech ide krok sama tak sa zacne rehlit a sadne na zadok... ma z toho ohromnu radost... aj ked ja nechapem co jej je take smiesne... 😀 😀 😀 😀

vejinka
2. okt 2009

dobre rano zasa prva?🙂

silwietta
2. okt 2009

dobre ranko dievky... som sa tu par dni neukazala... nejak nestihacka...

silwietta
2. okt 2009

vcera som sa zacala seriozne na nete obzerat po autosedackach, lebo este stale mame vajco... ale uz aj nas prcek bude potrebovat viac priestoru...

silwietta
2. okt 2009

a nejde mi FB... vam ide?

vejinka
2. okt 2009

mne ide...ale farma mi nejde uz asi tyzden 🙄

vejinka
2. okt 2009

tak deta je hroe..koncim

jurocko
2. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeX 😀