Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
11. nov 2009

olla ano ano ka3n ma pravdu cim plnsie brusko ma (aspon ta moja) tak tym lepsie spinuska
teda samozrejme ze nie na noc nadzgat do plna ale pocas dna 😉 drzim palce ak by si si chcela drasticky odstavit.. kamoska zo dna na den prestala kojit-dala si ocot na didi a maly odmietol uplne a to flasu nechcel ani vidiet 😝

ka3n
11. nov 2009

tak to si sa musela Ollako poriadne nasr....

Johnie, ja ti poviem takto mojou recou, cim sa Matusko viacej vecer napráska tym lepsie spinka....takze ked ideme niekedy vecer na pizzu, dame mu pizza stangle, potom mlieko a spi ako dudek...

Vcera som mu zarobila 220ML UM 🙂) a ani raz nebol hore, oslavujem 🙂) az rano o 6.30...a teraz mi spinka aspon som si v klude navarila..

Johnie, Martinovi vsetko naj naj..

ollako
11. nov 2009

johnie dik 😉 , mne kojenie nejak nevadi, ale v noci proste mal zo mna cumlik a to mi vadi, takze zatial chcem oducit od nocneho dudkania a potom uvidim, lebo ako som pisala, som z toho znechutena, maly ide na testy kvoli imunite a kedze ho stale kojim, myslela som, ze taketo problemi mat nebudeme, ale zase zatial, sme nemali vyssie teploty ako 38,a aj to len raz... ale aj tak ma to stve 🙄

ka3n
11. nov 2009

Neboj, uvidis testy dobre dopadnu...Aj my sme mali iba raz viacej ako 38, ked mal zapal priedusiek a boli sme v nemocke..

Johnie a take halusky s vajcom su super vec, aj Matusko ich lubi a este k tomu kyslu uhorku..ta mu najviac chutila u Estelky..🙂)

vejinka
11. nov 2009

oll ake um mu davas? ja sa bojim ze mi ho nebude chciet kedze mal len MM doteraz ten sunar je asi drahy ze?

ollako
11. nov 2009

ka3n dufam,
my budeme mat sosovicovu polievku a kuriatko s ryzou, to velmi lubi Petulko moj 😀
muz si nakazal salatik, len nemozem ist do obchodu, lebo mamina nie je doma, a s malym sa do obchodu nedostanem, 🙄takze salat bude na veceru

buksy
11. nov 2009

ahojte baby,....
veji sunar stoji cca 10 eurasov....
myslim ze je najlacnejsi lebo beba aj nutrilon su drahsie...my sme uz skusali vsetky ale teraz davame sunar a som maaaaaaaximalne spokojna...vacsinou kupujem bez prichuti ale maju aj bananove vanilkove a kakaove...l

vsetkym martinkom blahozelame a aj estell a ka3n a vsetkym ktory maju nejaky sviatok... 😉

ka3n
11. nov 2009

Vejinka, ja davam sunar a myslim, ze nie je drahy, najdrahsi je Nutrilon a ked som porovnavala aj ine mlieka tak vsetko su cenovou podobne alebo rovnake sunaru...Ked je v akcii tak stoji 239sk a ked nie tak napr. v tescu 299Sk...je to velke balenie 600gramov...

Tusim detom treba teraz denne 500ml mlieka, tak ja mu davam iba rano a vecer po 210ml a tym padom mi mlieko dlhsie vydrzi...

Priznam sa ze to robim isto zle, ale na Matuskovi to funguje a robia to tak aj ine kamosky u nas na dedine..
napr. dam 210 ml vody, do toho ma ist 7 odmeriek, ale ja dam napr. 6 a dohodim 2-3 odmerky kase ..aby to mal take hustejsie a lepsie spal a pomáha to....alebo dam 7 odmeriek ako ma byt a este dohodim kasu..

ollako
11. nov 2009

veji davam sunar a je to jedno z najlacnejsich mliek, kup si najprv male balenie, inak ja mu ho prisladzam 🤐 trosicka ale pšššt
ten s prichutou vyskusam, ked miniem obycajny

ka3n
11. nov 2009

Ollako, tak budete mat dietnu vecer ako super..lebo ja sa vzdy vecer napráskam ako masurko...hlavne sladkosti..

Buksy, aj moje dieta vyrastá na sunare 🙂)) a som maximalne spokojna a tiez myslim, ze je najlacnejsi...uz som mala aj vanilkove, aj kakaove aj bananove,...najcastejsie kupujem obycajne, ale kakaove sa mi paci, to ma pootm vecer take kakavko :🙂))

ka3n
11. nov 2009

Ollako, na bananovom som sa bala aby nezapiekol maleho a teda nezapiekol...a velmi oblujeme kakaovy..

ka3n
11. nov 2009

Ja davam malemu kazde ranko lyzicku medu s citronom ako prevencia proti chrípke..

terezicka
11. nov 2009

No ahojte čítam že sa bavíte aké UM, tak my máme teraz teiž SUnar som spokojná. ALe ja som napr. spokojná aj s UM Babylove z DM-ky, to je najlcanejšie zo všetkcýh mliek. Je to 600g krabica a stojí cca 5 euro...A to mlieko je teiž kvalitné, neni mu žiadna chyba.

A tiež gratulujeme všetkým Martinkom a Ka3n a Estellke k narodkám 🙂

ka3n
11. nov 2009

Terezicka, prajem ti pekný den 🙂)

Dakujem..

buksy
11. nov 2009

ka3n ja som kakaove este neskusala ale ostatne uz ano...
s tou kasou som to skusala na zaciatku aj ja ked som mala problem s malou ze sa mi aj po UM budila dost skoro ale potom som presla na vyssie balenie(myslim ze vtedy to bola beba od 10m) a uz spala lepsie lebo to bolo sytejsie ako to od 6m... a potom som uz kasu nedavala...

ollako
11. nov 2009

ka3n, aj ja davam, malemu oliznut medu,zatial ziadna reakcia, tak to by som mohla skusit aj do cajiku, lepsia ako cukor, inak ja sa takych veci bojim, alee ked vidim, ze niekto to dava a v pohode, tak skusam pomaly aj ja, ale potrebujem postuchut 😅
a s tou dietou , nemysli, sai , ze sa zdravo stravujeme , vecer som spraskala celu bonbonieru 🤐

ollako
11. nov 2009

sorry za preklepy 😝

ka3n
11. nov 2009

bonbonieru 🙂) tak to som davno nemala...nas Matusko pravidelne krmi piskotkami, potom najradsej ma bebe brumikom alebo bebe lodicky ci ako sa to vola 🙂)

Ja mu davam aj Hipp caj, mam vzdy doma nakupene, ale v poslednej dobe som mu zacala varit klasicke nase caje a davam mu tam lyzicku medu a citronu..a velmi mu chuti, som si vsimla, ze viacej teraz vypije flias..

Teraz kupujem sunar od 12m...ale spi mi aj ked nedam kasu..to len ako ma chyti nalada.

ollako
11. nov 2009

terez ahoj ako ide snazilkovanie, mne prave konci moj druhy menzes od porodu, ale tie bolesti 🙄 , myslela som, ze po porode sa to zmeni a prd, akol mi bolo bez toho dobre 😵 , takmer dva roky 😎

ka3n
11. nov 2009

Ollako, do roka som bola "tabulkova" mamicka, teraz uz nie....hoci zase nedovolim vsetko, ako moc sladke, moc mastne, korené, ale hodne toho uz papa...

ollako
11. nov 2009

ka3n no my mame aj ten problem, ze vypije malo caju 🙄 , tak 150 ml...
aj moj maly ma rad piskotky, ale ked mu dam piskoty, tak potom nechce jest to co ma a uz mame uplne pokazeny jedalnicek...musim na to davat pozor, lebo potom nie je schopny sa poriadne najest, musim ddrzovat pravidelnost 😒 aj kvoli tomu nocnemu spaniu

ka3n
11. nov 2009

no ja praveze moc bolesti nemam, ale taku silnu menstruaciu som nedala este nikdy...uplne to zo mna tecie...

Ollako a vy kedy druhe?

ka3n
11. nov 2009

Matusko vypije asi takych 750ml caju, ale nesledujem to moc...viem, ze ma flasku 250ml a robim mu asi 3-4krat..niekedy iba 2x.

ollako
11. nov 2009

ka3n druhe ?? nestraš !! ved ja si chcem uz pospat celu noc 😀 , ale nie... muz ma blbu robotu , staviame domcek, takze financne je to dost narocne, tak neviem, muz uz ani nechce, ma z maleho dost a to ho cely den nevidi, no stacia mu tie noci mozno , ked budeme v novom a ustali sa fin. situacia 😅

terezicka
11. nov 2009

Ollako snažilkovanie pokračuje, snažíme sa 🙂 Tak uvidíme kedy bude výsledok 😀
No Lucka piškóty nezje, to si síce zoberiem do ruky ale mi ich aj donesie po chvíľke

buksy
11. nov 2009

tak petka tiez vela caju nevypije max 250 ml... ☹
ale ja jej niekedy robim granulovny hipp cajik a niekedy detsky sackovy a niekedy ma iba lucku a nastastie nema s tym problem... nesladim jej to nicim...
to babylov mlieko pozriem...my sme mali minule ich kasicky a boli fajne...

vejinka
11. nov 2009

joj baby takze kupit urcite ten od 12 mesiacov sunar? a nebude lepsi bez prichute ? skusali ste ako to chuti??

ollako
11. nov 2009

veji ja mam od 10 mesiaca, je to humus, ale pije ho! po troske, chce to cas, aby si zvykol, pred mi vypil tak 70 ml
no nic,prisiel muz... idem do toho obchodu a spravim ten salatik, tak papa

winona24
autor
11. nov 2009

ohoho baby Vy ste sa nejako rozbehli......mno ale zbežne som Vás prebehla... 🙂

buksy
11. nov 2009

veji podla mna erikovi bude chutit lebo ma vybornu chut..neviem preco olla nechuti ale mne chuti najviac zo vsetkych je taky sladucky aj ten bez prichute ale ak mu chuti napr.banan tak skus kupit bananovy lebo tam je ten banan citit a tym padom by ti ho nemal odmietnut....a urcite od 12 mesiaca lebo obsahuje vsetko to co dieta v tomto veku potrebuje... drzime palce veji a daj potom vediet ako ste dopadli...