Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
26. nov 2009

timo..kdeze jeden spanok dva ma len vtedy ked zaspi okolo desiatej prvy krat

ka3n no mal uz slahacku davnejsie(bola vtedy u nas jedna kamoska a malej co je rovnako stara ako erik dala slahacku a ze jej nic nieje a mam skusit malemu tak som vtedy dala prvy krat ) a nic mu nebolo tak reku teraz mu tiez nic nebude...ale zmylila som sa a s tymi sladkostami za tym si sstojim ze nedam cokoladu 😉

buksy
26. nov 2009

cau cau rony
peciem...mala spi ale uz asi za chvilu vstane som sa stihla aspon naobedovat
😉

vejinka
26. nov 2009

ono prvy den je to v pohode...ale druhy je uz problem..no budem vediet..ja viem ze tam ide mlieko nevarene len trvanlive a prasok..lebo robime len tu praskovu ale mrzi ma ze som neohadla ze mu neico moze byt 😔

kamilka12
26. nov 2009

čaute opäť

Ka3n - čokoládu ani orechy nedávam ani ja, a to iba preto, lebo sú to silné alergény...ja sama sa po čokoláde viem "kráááásne" vyhádzať na tvári a deti ju vraj ešte nevedia dobre stráviť... 😉 Preto počkám do 2 rokov, aj ked nie som úplne zásadová, na tyčinke už čokoladu jedol u svokrovcov .. A ja mám tiež traumu z detstva, my sme všetci súrodenci mali čierne mliečne zuby, viem, že je to aj vrodené, ale ak možem chcem ho od čiernych zúkov ochrániť tým, že čokoládu nebude jesť..zatiaľ..

Idú mi priatialia...tak kukám 🙂

estell - veru, aj mne všetko očkovanie odporúča.. 😒

veji - vy ste teraz naposledy boli na akom očkovaní? na tom 15mesačnom už?

buksy - ak sú medovníčku fakt super, asi ich skúsim aj ja (prvý krát v živote)

vejinka
26. nov 2009

kamil..ano uz to mame za sebou a plakal len asi pol minuty a do 10 dni sa maju vytvorit "kvazi" ovcie kiahne ale vraj nemusia..tak cakame...to bude akurat vikend takze nikde nejdeme a chceli sme ist nasich pozriet

vejinka
26. nov 2009

nemal ani teploty po ockovani ani nebol naladovy nic...ako keby nic nedostal co doteraz nebolo vzdy po ockovani hrozne vyvadzal 😅

buksy
26. nov 2009

kami neboj sa toho...ja som tiez medovnicky robila teraz prvy krat...a su fakt makke hned sa daju jest a moje dieta dnes rano zjedlo asi styry 😀

kamilka12
26. nov 2009

veji - no práve to som sa chcela spýtať, že či bola aj nejaký reakcia, vraj sa na siedmy deň od očkovania zvykne teplota mierne zvýšit...takže u vás nič? Tak to je super, že to Erik dobre zvládol ;)

vejinka
26. nov 2009

inak picha sa to do rucky..nad zapastie...a je to len jenucko pod kozu...cize ani do svalu nic..a je to rychle..len tusim ked tam vstrekne tu vakcinu tak troska zastipka..inak nic a ako pisem maly ani nevedel ze ho doktorka ockuje mal hracku v jednej ruke..a az ked zacalo stipat vtedy zaregistroval ze sa nieco deje..a krvicka len bodecka..take nic na tamponku mal 😉

kamilka12
26. nov 2009

my kiahne očkovat nejdeme, ideme iba to povinné ale aj tak bojím 😒

ka3n
26. nov 2009

ok, ved v pohode baby, mne tiez maly papa cokoladu ibab na kolaci alebo na keksiku, len zase ja som neni zastanca slahacky, lebo ja ju nemam rada a viem, ze je dost tazka, kedze vzdy ked si trosk udam mi je spatne, tak preto ju ani malemu nechcem davat, ked nemusim...sto ludi sto chuti a nazorov..

rony253
26. nov 2009

inak uy presla nasa inkubacna doba po ockvovani na mumps osypky a rubeolu, ani teplotu nemala a ani sa neurobili na hrudi fliaciky, takze povinne ockovanie zvladnute, v decembri ideme na 4-tu Hexu. Pneumokoky sme mali teraz s mumpsom. po pneumokokoch vraj nie je reakcia, povedal mi doktor, mala som ocakavat po mumpse co meoxe bzt ale aj nemusi, a sarke nic nebolo vcera bol 10-tý den. 😀

ka3n
26. nov 2009

my tiez pojdeme zachvilku na to 15.m ockovanie a pytala som sa dokyho na kniahne a povedal, ze to je svinstvo ta vakcina..takze proti kiahnam ja isto nedam zaockovat..len som sa mohla spytat preco ma na to taky nazor...no co uz...my pojdeme asi niekedy po Mikulasi na to povinne.

rony253
26. nov 2009

nam pichali v rakusku do ruky ale hore smerom k ramenu nie nad zapästie, tiez sa nioc nedialo ked doktor pichol ale ked zacal pustat do vnutra vakcinu vtedy zaregistrovala a zacal rev. ☹

kamilka12
26. nov 2009

rony - super 🙂

baby, a kolko také medovníčky vydržia od upečenia? Ako dlho sú "dobré"?

kamilka12
26. nov 2009

a možno blbá otázka...ale ...ako odmeriam 125g medu?

vejinka
26. nov 2009

lyzickou 😉

rony253
26. nov 2009

kamil o tom mede som rozmyslala aj ja, ako ho domeram, asi ho nalejem do Sarkinej nejakej flasky 😀
buksy skusime aj my s mamkou tie medovnicky

ka3n
26. nov 2009

...a co takto, postavte si na vahu mensiu misku, vynulujte vahu (ak mate digitalnu) a potom nalejte tych 125 gr. medu

vejinka
26. nov 2009

v kazdej kucharskej by malo byt kolko gramov je lyzicka medu 😉

kamilka12
26. nov 2009

😀 keď ja som sa tomu vylievanie/prelievaniu chcela vyhnúť...

kamilka12
26. nov 2009

tak to teda "nalyžičkujem" .. 🙂

winona24
autor
26. nov 2009

ja to robím tak ako napísala ka3n..... 😉 😉 😝 😝

buksy
26. nov 2009

meranie medu presne ako pise ka3n

buksy
26. nov 2009

rony skuste.l.. fakt jednoduche a rychle... potom dajte vediet ako chutili...pozdravujem maminu 😉

vejinka
26. nov 2009

20 gramov je jedna velka lyzica

vejinka
26. nov 2009

cca

rony253
26. nov 2009

buksy dakujem. 🙂

timotej
26. nov 2009

Ahoj ka3n ja ťa z videnia poznám, zdravim sa aj s tvojím mužom mimochodom povedz mu že všetko najlepšie k zajtrajším meninám. Inak ja som z Cífera. Tvojho muža poznám z Tenisu ja som tam kedysi brigádovala a odvtedy sa zdravíme. Pozerala som na tvoje foto a zistila som že si jeho žena. Ja ešte nemám darčeky ešte musím odbaviť tento víkend dvojo narodenín neter,synovec a meniny tety. Takže od budúceho týždna riešim vianoce. Ja som taká pekne postupne najskôr jedno potom druhé. Máme aj spoločnú známu Silviu zo Šenkvíc videla som ju niekde v tvojich fotkách.

annie13
26. nov 2009

Timotej, to ja len zo srandy, s rezervou, ja MM ľúbim a verím že aj on mňa, včera sme boli na večeri na jednej super kolibe, teraz je s malým vonku, ja som bola na pošte, v Metre, v Kaufiku, idem uhádzať hračky lebo je sila ako to to moje dieťa dokáže všade roznosiť
dneska končí tá kosačka na MMA