Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
27. nov 2009

ozaj mas uz darcek pre Marka?

misik
27. nov 2009

To bolo len zo srandy anni, ja verim, ze to bude dievcatko, viem ako velmi po nom tuzis. Mne sa Viky paci, aj moja kamoska ma teraz dcerku Viky, tak to meno pocujem, vidim takmer kazdy den lebo ona sa narodila velmi predcasne, v 23tt tak sledujem ako napreduje a co nove.

annie13
27. nov 2009

aj my sme viac teraz nakloneny k Viky pretoze Bianca sa neda povedat inak, ani skaredo ani pekne, len Bianka, a Branko a Bianka to by asi dobre neznelo
Branislav a Viktoria to znie asi lepsie

annie13
27. nov 2009

no už zaspavam nad klavesnicou, Branik zase bude mat uvrestanu noc uz to vidim tak radsej idem spat kym spinka, dobru noc Misik

misik
27. nov 2009

uz mam hracky poriesene, boli sme v rakusku v tom velkom hrackarstve toysrus a vsetko nakupili nech je uz pokoj
dobruu annie

buksy
28. nov 2009

caute baby necitam vas lebo uz skoro nevidim..rano vas precitam ...dnes som na vas nemala cas lebo som cely den piekla tie torty... a konecne teraz mam hotovo..a mala by som ist spat lebo mi nieje nejak moc dobre...
no urcite ked si lahnem tak akurat sa mala zobudi.. no ale budem dufat ze nie...
😀
tak ak chcete mozte kuk na moje vytvory...http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...
sladke snicky...
rano som tu ako na koni... 😀 😀 😀

estella
28. nov 2009

dobre ranko..no teda buksy ty si tak neskoor isla spat.....torticky su perfektne uz som pozerala aj na FB..si sikulka....obdivujem ta ako to dokazes.... 🙂

ja som vcera vecer upeikla medovniky ale pochybujem ze nam vydrzia do Vianoc...urcite budem musite este upiect..a slubila som aj Stelle ze este budeme piect lebo aj ona chcela vykrajovat ale uz bolo dost hodin tak som to chcela mat rychlo hotove a pri jej tempe by to tak rychlo nebolo.... 😒

dnes vobec neviem co mame na plane kedze Stella este nie je uplne v poriadku tak ani nikam nemozeme ist... 😠 ...

annie13
28. nov 2009

wow buksy to si ty piekla 😲 😲 😲 😲 to je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera normalne som nechala usta otvorene, si fakt sikulka

buksy
28. nov 2009

ahojte dievcata....
dakujem krasne...
annie... no ja sama osobne...🙂
jedna kamoska robila s dalsimi kamoskami oslavu pre svojich frajerov... tak si objednali tri torty na dnes...tak som to az takto rano dokoncila... a uz si ich aj zobrali... dufam ze preziju cestu lebo ich beru z ke az do tatier na oslavu...

momoyka
28. nov 2009

ahojte, pekny dnicek...
buksy, ja chcem vidiet torticky, len mi nejako nejde otvorit ten odkaz...

momoyka
28. nov 2009

sju, je mi strasne luto, co sa ti stalo...slzicky sa mi tlacili, aj tlacia..

winona24
autor
28. nov 2009

no čaute....kokos Vy ste toho včera večer popísali...neskôr dočítam....ja mám dnes upratovací deň....už som vyriadila záchod a kúpeľňu a teraz hor sa na okná..... 😒

buksy
28. nov 2009

momo a si prihlasena na fb?

momoyka
28. nov 2009

baby, nemozem najst tu magneticku tabulu, co ste niektora spominali na darcek, pomoooc

momoyka
28. nov 2009

hej, som

buksy
28. nov 2009

momo... my sme ju kupili asi pred tyzdnom v draciku ale na nete som ju ani ja nevedela najst...
ked ti to nejde a chces vidiet torty tak si pozri v mojom albume ...moje meno je gabriela meluchova...

momoyka
28. nov 2009

pridala som si ta ako priatela, potvrd

momoyka
28. nov 2009

moje meno je maria benejova

buksy
28. nov 2009

uz to je potvrdene

momoyka
28. nov 2009

oki, tak sa idem rychlo pozriet

a este sa opytam, mala si rozbalenu tu tabulku? paci sa ti? kolko stala, stoji to za tie peniazky?

buksy
28. nov 2009

nemala som ju rozbalenu.. ale myslim ze stoji za to ... vydava to zvuky tusim ked sa zatlaci na magnetky a pozri si v albume ka3n hned v tom prvom to ma pofotene ako sa tam maly hra s tou tabulou.... a myslim ze ona spominala ze je to fajn vec...urcite budes aj ty spokojna...🙂

momoyka
28. nov 2009

hmmmm, torticky su nadherneeee,
z coho robis? marcipan? mmf? k2?

ba80
28. nov 2009

ahojteeeeeeeeee... 😎

prisla som vas sem po sto rokoch pozriet, nielen na fb... 😀

buksy
28. nov 2009

dakujem ... vsetky su z marcipanu doma robeneho a niektore z mmf ale okrem poslednych troch..tie su z WI...

ba80
28. nov 2009

momoy, aj ja som si ta pridala...

buksy
28. nov 2009

ahooj ba 😀

ba80
28. nov 2009

akurat mi zlahka prihorela tarhona... 😅 😅

buksy
28. nov 2009

pohoda nic sa nedeje... ja pre istotu dnes nic nevarim... cakam na draheho a ideme sa niekam najest... 😀

momoyka
28. nov 2009

oki, tesim sa

musim sa aj ja viac zacat venovat fb...

momoyka
28. nov 2009

hm, my sme mali hotovo, len ryzu som dovarila...

idem aj ja dat nejaku foto, zatial som vela peknych tort nevyrobila, ale chcem sa tomu viac venovat..