Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
28. nov 2009

už som vás aj pokukala podarená rodinka ,pekná zahradka zajtra možno stihnem viac dnes ideme už spinkať (ja a muž ) 😀

adamss
28. nov 2009

nejako mi ide pomaly net, tak ostatne fotky necham asi na inokedy. Asi som postahovala vela dat 😕 , tak mam znizenu rychlost 😠 . Ale uz len dva dni. Super 🙂

jurocko
28. nov 2009

ahojte tu asi uz nikto,idem vas docitat 😉
dožehlila som, a pobalila pre deti darčeky na vianoce 🙂 joooj ako sa tesim na rodinnu pohodu a ze budeme spolu..... 🙂
drahy je v sluzbe a pride zajtra rano
tobiasko mi dnes spinkal 3 hod.a 15 min.ale to som ho budila lebo uz bolo vela hodin ale bolo osem hodin a on zaspinkal v pohode a spi doteraz este sa na prsnik nezobudil co obvykle sa budi okolo pol desiatej a stale spinka tak som rada 🙂 🙂 🙂 🙂 a rano sa budi okolo pol osmej uplne sa u neho vsetko zmenilo tak maminka je stastna klop,klop,klop 😉

adamss
28. nov 2009

buksy robis suprove torticky, verim, ze chutia presne tak ako vyzeraju

adamss
28. nov 2009

jurocko, moj Misko, ked zacal spavat jeden spanok, spal niekedy aj 4 hodiny vkuse, len troska zamrncal, lahla som si k nemu a spal dalej ... ale teraz sa mu to upravuje, uz spi max. 3 hod. ... aj ked verim, ze niektore mamicky by dali za takyto spanok ich deticiek vsetko mozne, ale u nas je to normalne.
vecer chodi spat okolo 21 hod. a v noci sa budi 2, 3 niekedy aj 4 krat. dam mu cajik alebo mliecko a spi dalej
rano vstava okolo 8,00.

jurocko
28. nov 2009

ahij adams,vitam ta medzi nami
to mas super my sa v noci vela budime k prsniku ale nevadi...ja planujem este kojit..moju prvu dcerku ktora ma 4 roky tak som kojila dva roky a dva mesiace
ti si z vychodu?ja som z Bardejova

jurocko
28. nov 2009

adams hoidla som ta za priatela potvrd mi
ti poznas milana sirku?skadial?inka to bol moj spolužiak zo ZŠ

adamss
28. nov 2009

ano som z vychodu, z Medzilaboriec
v BJ mam rodinu ... mojej mamky sestra s rodinou tam byva. aj na trhoch sme tam boli, sice len na otocku, ale predsa.
a s kojenim som aj ja planovala trocha dlhsie, ale Misko sa sam zacal odstavovat, nemohla som to ovplyvnit

adamss
28. nov 2009

"Milanko" tak sme ho volali, ked bol maly, je moj bratranec

estella
28. nov 2009

ahojte.. 🙂 ..my sme dnes po dlhej dobe konecne boli vonku jupiiiiiiiiiiiii..Stelle je uz na tom lepsie ale este do skolky nepojde lebo este stale dost kasle ale je to uz taky iny kasel tak hadam to aj rychlo prejde..

adams vitaj medzi nami..... 😉 ...aj ja som si ta pridala na FB... 😉

ja uz idem do postele tak dobruuuuu vsetkym 😔 😔 😔 😔

adamss
28. nov 2009

v juli sme u nich boli na svatbe. juuuj ako bolo dobre

adamss
28. nov 2009

asi malo byt svadbe 😵

jurocko
28. nov 2009

na svadbe a kto sa zenil,je to vasa rodina..opis mi...takze si bola v bardejove takze ked budes nabuduce tak prides na kavu,co ti nato? 😉 🙂 🙂 🙂

jurocko
28. nov 2009

ahaaaaa takze bratranec..no super moj spoluziak ja som inak tiez z druzby takze ked pojdes k nim tak prides rovno aj k nam,budem rada fakt myslim a ta cesta od milana k nam je asi 10 min.ani nie 😉
a milan kde robi vojaka bol niekde na misii?

adamss
28. nov 2009

nooo zenil sa Milanov brat Peter. oni maju maly penzion hned na rohu ulice nedaleko hypernovy
a ci pridem na kavu? samozrejme, len my tam chodime raz maximalne dvakrat do roka
ale na buduci rok by mala byt druha svadba - ich sestra Julka by sa mala vydavat (vydala sa v USA a chce si to zopakovat aj u nas) tak vtedy by sme sa mohli stretnut... ale to je daleko

adamss
28. nov 2009

Milan myslim, ze robi niekde na strednom Slovensku, ale neviem presne kde
a na misii bol v Afganistane, vratil sa v decembri min. roka

jurocko
28. nov 2009

fakt oni maju penzion ano víem ktory aj moj drahy je vojak a pojde do Aufganistanu ☹ ale nie je zenaty ci ano?strasne sa od ZS zmenil ja by som ho ani nespoznala..fakt ako sa clovek po tolkych rokou zmeni..sranda 😕
peto sa zenil?skadial bral manželku on inak davnejsie chodil s mojou spoluziackou zo SŠ ale ona je uz tiez vydata..

jurocko
28. nov 2009

si tu?

adamss
28. nov 2009

ved prave... vzdy sme mu hovorili, ze Milanko a z neho vyrastol taky velky chlap, to mu uz nemozme hovorit Milanko, ale mame dilemu, lebo aj jeho otec sa vola Milan, a tak sme ich delili na Milana ako seniora a Milanka ako juniora, ale teraz sa to neda

adamss
28. nov 2009

ano som tu

adamss
28. nov 2009

Peter si bral Mirku Daňkovu z Hazlina

adamss
28. nov 2009

tak ja idem buvat. zajtra sa tu stavim zase
dobru nocku

jurocko
28. nov 2009

bruuu nocku ako fajne som si s tebou popisala....paaaaaaaaaaaa

buksy
28. nov 2009

adams dakujem...torticky vraj chutia vyborne.. to vravia vsetci ktory ich jedia... takze sa tesim ze sa pacia a este su aj chutne... 🙂)

ka3n
29. nov 2009

Dobre ranko, prva 🙂)

ka3n
29. nov 2009

Matusko sa dnes zobudil o 6.30, ale pred 9 este zaspinkal, tak moji chlapi este spia..dnes rezignujem, tak nevarim, nechce sa mi...poobede ideme do TT do maxu tak sa trosku odreagujem...uz sa tesim.

ka3n
29. nov 2009

adamss, nova tvar, pridala som si ta na fb..

annie13
29. nov 2009

Ahojte, ja musim aj varit, aj ked s takou chutou, dnes ideme do Metra pokupit na pecenie ocovi na oslavu kedze je to uz cochvila,Branik je od rana ako cert,
Adams aj ja ta vitam, 😉

annie13
29. nov 2009

tiez som si ta pridala na FB

ka3n
29. nov 2009

annie, my by sme sa dnes sakra nudili, tak som zorganizovala Trnavu, max,...a nevarim, lebo od svokry si dame nedelnu polievku a potom v tt ma drahy pozval este na nejake papanicko, k meninkam...a vobec nemam chut dnes nieco robit..nic iba sa venovat malemu sa vegetit...

Prajem vsetkym peknu nedelu...