Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
25. máj 2009

a zvyknem pit ladovu kavu 😀 😀 😀 kazdy vecer

sasasx
25. máj 2009

ahojte

zacinam sa orientovat a co to nevidim - anickaajanko - snazilka? asi uz dlhsie, len som si to nevsimla, tak drzim palce, nech je skoro z teba dalsia tehulka...;)
luciankasebastianko - asi sme sa tu este nestretli, fotecky krasne... my ideme zajtra na 4.lekciu a beriem fotak, nech nas tam pofotia - chodi tam ako "prisediaca" jedna babicka, tak jej dam fotak do ruky nech pofoti.
rony - nie nakoniec nejdem na stretko - nejak mi to nevychadza, ale mozno motyka vystreli a pojdem pozriet na sobotu,a spojim to s inym vyletom za znamymi do ziliny. uvidim, ako sa podari. a fotky...? nevadi, verim, ze ziadna z nas teraz nestiha pri drobcoch co zacali objavovat svet po vlastnych, takze kludne, aj ked ich posles neskor...

luciankasebastianko
25. máj 2009

Mala som tušak a hovorím mužovi odfoť ma lebo tu fotku s bruškom nestihneme termín som mala aj 12-13 a večer o 21.15 mi odtiekla voda a pred polnocou sme boli traja Pozerala som ako ti po tyždnoch rástlo mala som cukrovku tak som si moc nedopriala ja som take tintitko

ollako
25. máj 2009

ahojte tak malinky hajka muzik je v sprche...uz mal byt v praci, ale nakoniec ide zajtra rano...
co je to noveho?
moj bol dnes mrzuty, nechcel papat...ale potom spapkal aspon marhulkovu vyzivku ale na veceru mu kasicka nechutila, co inokedy kasa zmizne jedna radost 😕, a taaak kaka, ze strach.. asi to budu fakt tie zuby...tak som mu dala panadol, dufam,ze dnes bude lepsie spinkat ako vcera 😅

vejinka
25. máj 2009

ale sak aj som bola tintitko..mala som biednych 55 a potom dokonca 53 pri vyske 174cm 😅

vejinka
25. máj 2009

oll chudatko maly no dufam ze mu vyjdu cim skor a ty sa vspis..dala som fotky tak ak xces mozes pokukat..ta posledna fotka sa mne osobne hrozne moc paci Erik tam vyzera ako maly model 😀

luciankasebastianko
25. máj 2009

ollako mi tiež kakame ako opreteky pred mesiacom som sa balá dať mu banán alebo ryžovú kašu lebo ho zapekalo a teraz ho musím niekedy aj osprchvať 😕

vejinka
25. máj 2009

no musim ist spat dobru noc kocky

luciankasebastianko
25. máj 2009

Dobrú nech Erik buva do 10 :00

ollako
25. máj 2009

veji dobru, Erik je veelky fesak 😉

lucianka sme presne na tom tak isto, tiez som stranila potravin, ktore zapekaju a teraz su prve na zozname...ale velmi mu nechuti ako som uz pisala, tak som rada, ze zjedol aspon nieco no a cucol si aj MM samozrejme 🙂

a inak raz sa mi vykakal do nocnicka a to keby ste videli to hovienko, normalne by mi nikto neveril, ze to vakakal 8 mesacny...este , ze mam svedka...aj som si to odfotila, lebo som nechapala, je to mozno trosku uchylne, ale musela som to ukazat muzovi, ktory bol na tyzdnovke 😀 😀 ale na net to urcite nedam, aby si o mne nemysleli daco...

luciankasebastianko
25. máj 2009

Sasi ta velkonočná nemá chybu čo si ju neposlala do mama a ja ja som poslala aj nás vybrali sme v májovom čísle koľko má teraz malý kg keď ako 4.m mal 7.500g

rony253
25. máj 2009

ahojte, Olla aj Sara by asi vykakala velke, ale nedavam ju na nocnik tak to nevidim, ale v plienke je niekedy horor. 🙂

luciankasebastianko
25. máj 2009

ollako aj keď 8m ale predsa len chlap

rony253
25. máj 2009

nemam ani trosku chut davat tu teraz nove fotky a take pekne som porobila, nieco som uz dala na facebook, ale tam asi nie ste vsetky, takze doplnim aj tu albumik, ale dnes nie, nevladzem.

claudinka
25. máj 2009

STRETKO V MEDICKEJ ZAHRADE V BA!!!
POZOOOOR, BUDUCI TYZDEN V STREDE TYZDNA, CIZE V STREDU, SI SPRAVIME MALY DEN DETI V MEDICKEJ ZAHRADE.. Stretneme sa pri vchode pri cintorine na tych prvych dvoch lavickach, co tam hned su po lavej strane a odtial si uz najdeme nejakeho vhodneho fleka na sedenie, lezanie, lozenie, stavanie sa na travicke uz teraz sa na Vas a Vase deturence veeelmi teskam.. A priblizny cas stretnutia stanovime okolo jednej, ked sa deticky naobeduju kto pride neskor, skor, kludne napiste, budeme tam (teda aspon dufam)..

zuzana1710
25. máj 2009

ahojte..dnes som kupila malej prvy set na zubky..je to super vec a malej sa to paci..
http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/farlin-k...

je tam take na masirovanie dasien,na prve zubky ale gumova kefka a tretia je normalna ako pre dospelakov..lenze je to take mini vsetko...

jana.hcsba
25. máj 2009

ahojte, co je nove - claudi : super vidim 😀

kefky na zuby? tak to ano, ma sme dnes uvideli druhy 🙂

nocnik - u nas nehrozi - my este nesedime 😖

luciankasebastianko
25. máj 2009

Tak pekne sníčky babenky tnes to neako viazne idem hajať 😔

jana.hcsba
25. máj 2009

no ide aj ja spat - vzdy sem pridem, ked uz tu nik nieje, tak si len precitam, a idem spat. ☹
dobru nocku. 🙂

luciankasebastianko
25. máj 2009

Doru Jaja 😲

skrecok
25. máj 2009

Ahojte baby... 🙂
Luciankasebastianko vitaj medzi nami, krasne fotecky 😵 .

skrecok
25. máj 2009

Inak dnes sme mali kontrolu u Dr., velmi nas pochvalila ako sme uspesne zvladli rotavirusovu infekciu bez nemocnice. Este musime ist k neurologovi ci je v poriadku po tej chorobe 😕 . Risko je uz v pohode, uz moze jest normalne jedla ked bude chciet. Ale je tak vychudnuty, chudacik maly.

A navyse sa musim pochvalit, dnes sa nam vyklul druhy zubcek 🙂 . Kefky mame.

rony253
25. máj 2009

skrecok vazne? tak gratulujeme k zubku a konecne ste uz zdravučkí. My este ziaden zub, mam doma len tu kefku na prst, a zacnem jej to asi tie dasienka masirovat, lebo je nespokojna a nervozna jak pes, takze mozno aj u nas sa nieco v najblizsej dobe ukaze, to uz ale hovorim od 4-teho mesiaca 😀
My asi na to stretko pridem bez zubov 😀

skrecok
25. máj 2009

Rony, len aby si nebola prekvapena ako rychlo jej vysli zubky. 😉 Nasmu prvy vysiel 28.4. a druhy takmer o mesiac. No, my sme to hovorili uz od 3-teho mesiaca, ze uz uz bude mat zubok a stale niiiiiic. 😀

skrecok
25. máj 2009

No nic, idem pokracovat so zehlenim. Nestiham to. 😅
Tak sa majte, dobru cku noc. 😉

jurocko
26. máj 2009

breeeeee ranko tak mi sme v noci malo co v noci spali maly je velmi zahlieneni a pokaslieva...s tych hlienou..jooj musim ist dnes k doktorke popocuvat... 😒 a zvažim si ho kolko vazi...som uz zvedava
včera som si kupila žabky slapky Adidas,drahemu tricko Adidas a sebe este suknu..ked sa mi tak pacila bola taka zaujimava....potom sme boli v dome..tam predavali jahody tak sme si pochutnali ale dufam ze aj svokra bude mat lebo ja v zahrade jahody nemam....Karin vybrala svokra zo skolky u nich sa vyhrala,zjedla doma večeru a isla hned spat od tej unavy...dnes ☹ 😒 sme opet bez tatika ma sluzbu a pride zajtra rano...ale bude doma streda,štvrtok...joj maleho draždia tie hlieny a potom kasle uvidim co povie doktorka 😔 🤐 😨

jurocko
26. máj 2009

nic idem zehlit,a dnes chcem robit bryndzove halusky a malemu ani neviem mozno spenat a zemiaky...... 🙂

zuzana1710
26. máj 2009

my vsetci-Y
mi mne-I
jednotne cislo-Y
mnozne cislo-I

pekny den vam prajem...dnes je uz od siestej horuco..som bola vonku..no na plavky 😅 😅 😕 😕 🙄 🙄

zuzana1710
26. máj 2009

z koho z coho-Z
s kym s cim-S

anickaajanko
26. máj 2009

Bre ranko,
Zuzka pôvodným povolaním si učiteľka? 😉

My (správne y 🙂 ) sme mali strašnú noc, ja neviem čo už s ním robiť, skúšala som aj čajík, bez úspechu. Neustále sa budil a od pol5tej tak či tak už nechcel spať. Teraz chodi dokola postieľky, nadarmo ho posadím zase sa vytiahne. A nosiť ho nevládzem strašne ma bolí chrbát. Toľkokrát som ho v noci vybrala z tej hlbokej postieľke, že mám dosť.
Hlava ma bolí, dneska treba ešte aj pre ocina variť, juj vyzerá to na super deň.