Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
1. jún 2009

No..len to, že štvornožkovať nevie..a už to zrejme robiť ani nebude...a pre jeho zdravý vývoj by to robiť mal 😒

ka3n
1. jún 2009

anicka idem si to mrknut, som tam raz bola, ale vobec si to nepamatam..

No mne drobec konecne spi ,robim mu obed..hadam trosku dlhsie potiahne

winona24
autor
1. jún 2009

veji aj mňa namotali na tie torty....ja to vyskúšam a dám vedieť..... 😉

winona24
autor
1. jún 2009

no tak Natas mne to bolo tiež také smiešne,chváliť sa tým,že mi malá sedí,keď tu už niektoré dietky aj chodia pomaly...ale čo už....kaďé bábo má svoje tempo...ja si nemyslím,že Naty niečo zmeškala....

jana.hcsba
1. jún 2009

no dievcata, tak si u vas potom u niektorej objednam tortu - poslite otom foto 😀 .

mne by sa do toho nechelo - my to mame so sestrou rozdelene - ja rada varim a ona pece 😉

claudinka
1. jún 2009

dnes je otras vonku.. co budete poobede robit? hodte tip 😉

lucindela
1. jún 2009

ahojte..
vsetkym detickam vsetko naj k MDD

jana.hcsba
1. jún 2009

no ja sa k tomu nevyjadrujem 🙂
my este nesedime bez opory, nestojime. 🙂 ale ma to netrapi - ved deti podla mna sami vedia kedy co - nebudem ju nutit.
aj ked vsetko sa snazi robit a jweduje sa pri tom, co jeje nejde - je to take zlate 😀

claudinka
1. jún 2009

ja tiez rada varim a ked sa raz naucim piect, tak aj piect budem urcite rada 😀 😵 😵

claudinka
1. jún 2009

jani co robite poobede?

johnie
1. jún 2009

no poplach mame teraz, lebo sa neudrzi este ale aj tak by stale len chodila hore dole po dome... z kupelky na chodbu a otocka spat do kupelky
potom ked uz bude sama, tak dame tie bezpecnostne zabrany do dveri a bude pokoj... ale teraz stale za nou...a ona je nezmar..v kuse v pohybe...
mama mi hovorila ze ja som v 10 a brat v 9 chodili uz sami, ale ona to hovori tak ze "kolko ma mala? no ved tak nejak ste aj vy zacinali" tak asi sa moc nepamata... 😀
uz mam bluzku a sveter vytiahnutu zo skrine.. idem lebo sa nedoupratujem..

johnie
1. jún 2009

na tie torty som mrkala ale ja si netrufam... len by som nervacila... 😀

jana.hcsba
1. jún 2009

claudi: kedy poobede myslis? teraz cakam, kedy sa zobudime a idem von, lebo doma nevydrzime. 🙂 do piatej mam volno. 🙂 , potom idem zarezavat. 😉

natasa8
1. jún 2009

ja som tiez vraj chodila skoro, ale spadla som do rohu kuchynskej linky, roztala si lice a potom som sa 2 mesiace chodit bala 😕

natasa8
1. jún 2009

No ja som si myslela ze Katarinka bola posledna co nesedi, som si nejak myslela ze vam uz vsetky deticky sedia od 6.m. 😕

claudinka
1. jún 2009

jani kam ides zarezavat? 🙂

winona24
autor
1. jún 2009

ja som začala chodit hodne po jednom roku....hehe...ale ja som bola tučko lenivy 😀

johnie
1. jún 2009

to mi mama hovorli ze musim dat pozor aby zle nespadla lebo potom nebu chciet codit

claudinka
1. jún 2009

aj ja som bola maly tucko 😀 a nemam sajnu, kedy som zacala ja chodit.. 😝

kamilka12
1. jún 2009

jasnéé, na všetko majú detičky ešte kopu času...len ma niekedy mrzí...že pravdepodobne štvornožkovat nebude... 😔 Možno až potom čo bude dobre behať po svojich...potom sa dá aj na štyri..

johnie
1. jún 2009

cisty mongol 😀

claudinka
1. jún 2009

tym padom sa ale bohuzial nevyhneme 😒

johnie
1. jún 2009

to je pravda sak nemozem pei nej stat 24/7

johnie
1. jún 2009

😎 mam tu malu tak preto takl pisem

claudinka
1. jún 2009

tak tak mne maly lozi po celom byte a aj ked pada, ho nechytam, radsej sa pozriem inde.. a nastastie sa uz naucil zo stoja zliezt, bud pacne na zadok alebo sa da na kolena naspat.. obcas sa aj buchne sem-tam, napr. dnes doobeda krasne do nabytku, ale aspon sa uci.. niekedy lozi jak slepy 😖

johnie
1. jún 2009

claudi aj mala si trieska hlavu o nabytok, hlavne ked sa stavia, pada bud na bok alebo na ruky... ale obcas ma riadne strasie ked ju vidim padat a natahujem ruky...

ka3n
1. jún 2009

no mne maly este nelozi, sedi uz krasne a aj krasne chodi, ale nie este sam, a uz sa naucil aj hore schodmi ist..no snazi sa lozit, ale vzdy ked sa pretoci na brusko tak sa jeduje.
Ja som mu dnes navarila masko so spenatom a zemiaciky, tak okolo jednej to bude obedovat..a nejako sa tu vyjasnuje, hadam vyrazime poobede von.

jana.hcsba
1. jún 2009

natasa8 : a uz sedite?

claudi: no manel prde z roboty a kedze sme enboli cez vikend doma - musim porobit co to 😒

claudinka
1. jún 2009

jani no jasnacka.. a ja ze mas nejaku robotu som si uz myslela 😀

kamilka12
1. jún 2009

tiež som myslela, že máš nejakú robotu popri MD jani 😀

ka3n - podobne...ked sa dá sám na bruško..jeduje sa..a pritom sa tak dá sám..