Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
4. jún 2009

Ja malu stale kojim ale niekedy mam pocit akoby jej to mlieko nestacilo. V noci sa mi strasne pokazila, skoro kazde 3 hodiny sa budi na jedenie, co ked bola mensia prespala aj celu noc..

vejinka
4. jún 2009

bendy najprv nemliecnu ked sme zacinali s kasami to trvalo dva mesiace a potom sme pesli na mliecnu ale vsetko zarabam s vodou

vejinka
4. jún 2009

haa ze kazde tri hodiny...no moja zlata ja som kazdu hodinu hore a to od narodenia malokedy sa stane ze spi viac ako hodinu alebo dve

bendy
4. jún 2009

No musim nieco poriesit lebo toto vstavanie ma zabija 😝 a s tych kasi som normalne madar ked dojdem do obchodu neviem si vybrat

vejinka
4. jún 2009

do frasa aj ja sa xcem uz konecne vyspat ale vydrzim

bendy
4. jún 2009

veji..to vaaaazne??Vsak ja by som uz bola jak chodiaca mrtvolka 🙂

claudinka
4. jún 2009

vejinka a kolko ti zje kase pred spanim?

jana.hcsba
4. jún 2009

bendy: my davame na vecer rohlik ( polku) a malej to staci - spi pekne 5-6 hodin a potom ju v noci nakojim.

jana.hcsba
4. jún 2009

claudi 🙂

jana.hcsba
4. jún 2009

aj mne mala zaspala ale ona bola od 9,30 az hore

vejinka
4. jún 2009

bendy ved to aj ja som...chodiaca zoombie 😀

luciankasebastianko
4. jún 2009

ahojte babenky super naladička dnes !!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 bendy vitaj ja dávam Hami kaše a chutia niny držim palce maš to zapár! 🙂

bendy
4. jún 2009

veji no klobuk dole normalne ta obdivujem ako to zvladas ale cez den si schrupnes potom s drobcom nie??

jana.hcsba
4. jún 2009

mnam: paradajkova polievka s pismenkami 🙂

claudinka
4. jún 2009

Malemu chutia Hami, Nestle aj Sunarka kase..

bendy
4. jún 2009

Tak dakujem za radu, pojdem nieco kupit a hadam nam to pomoze

vejinka
4. jún 2009

bendy obcas ked uz nevladzem fungovat...ale nieje to kazdy den

vejinka
4. jún 2009

bendy ale nexcem ti brat nadej no kase nam vobec nezabrali aby spinkal dlhsie..no verim ze vam zaberu

bendy
4. jún 2009

Aj ja som na pochybach ci to zaberie ale chcem to aspon skusit co mlada na to povie 🙂

claudinka
4. jún 2009

vejinka a kolko ti zje kase pred spanim? 🙂

bendy
4. jún 2009

veji akurat pozeram tvoj album Erik je strasne zlaty a ma riadne haaaro 😎

vejinka
4. jún 2009

claudi cca 200ml

bendy
4. jún 2009

claudi..aj Lubko je rozkosny take dieta do reklamy by som povedala

vejinka
4. jún 2009

claudi pred spanim??? my mame kasu o siestej a o osmej kojima potom ideme spat

vejinka
4. jún 2009

bendy no na to jeho haro som aj hrda ale bojim sa ze ked budu horucavy bude to horsie...jemu rastu len na strede na bokoch ma len paperie 😅

vejinka
4. jún 2009

bendy ja by som rada videla tvoju Emu 😉

jun2009
4. jún 2009

inak i ja som septembrovka... len trošku starší ročník 😀 😀 😀

bendy
4. jún 2009

neboj uvidis len musi prist muz lebo ja sa priznam ja som strasny talent 🙂 a ani foto neviem zmensit aby sa mi sem dali dat, najprv mi to musi ukazat

ninny
4. jún 2009

ten jun2009 to som bola ja 🙂 Pridávala som tam fotky "našich" bábätiek a zabudla som sa odhlásiť a prihlásiť sa na svoj nick 🙂

bendy
4. jún 2009

ale pridam to asi az zajtra lebo dnes maju z prace nejaku akciu, griluju takze vecer mi to uz asi neukaze