Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vikykiss
3. máj 2009

ka3n
😀 😀 dobrú

vikykiss
3. máj 2009

rony253 ďakujem pekne
🙂 😉 ja by som už chcela také blondavučke po mňe 😔

jana.hcsba
3. máj 2009

no idem aj ja, musim este riady umyt a pripravit veci na zajtra. tak pa a dobru noc.

vikykiss
3. máj 2009

Baby chcem sa spýtať na to vaše stretko kedy to máte?Vždy zabudnem 😅

vikykiss
3. máj 2009

jana.hcsba pá pá dobrú nôcku 😔 😵

estella
3. máj 2009

vikt tak to kedy je presne stretko zaujima aj mna nieze tam zabudneme prist.....inak ja sa uz velmi tesim...... 😵

estella
3. máj 2009

viky a tehotenstvo v pohode nebyva ti zle..lebo ja som si obydve tehotenstva poctivo odvracala....

vikykiss
3. máj 2009

A nevieš či sa dá ešte nahlásiť?Asi už nie čo?Ja by som potrebovala presný termín aby som sa vedela prispôsobiť.Lebo chceme ísť na mesiac na Slovensko.A ak by sa ešte dalo tak by sme šli v tedy keď bude stretko.A ak nie tak Vás prídeme pozrieť 😉

vikykiss
3. máj 2009

Zatieľ nie nič 😀 Ja som pri May zo začiatku pri Alexovi ani nie 😕 😅 na štastie 😵

rony253
3. máj 2009

Viky od 19.-21.6. -stretko Liptovky Jan, Hotel Larion ale vedla je druhy hotel Avena, tak tam maju byt nahradnici a kto este bude chciet.

estella
3. máj 2009

viky skus napisat claudinke IP ak dobre viem tak ona to organizovala...ona bude urcite vediet....a bolo by super keby si isla......

rony253
3. máj 2009

viky a odkial pochadzas zo Slovenska?
Lucindela je v Kosiciach a ja som bola aj som sa jej ozývala, no nereagovala, lebo sme mali stretko vychodu na ktorom sme boli 3 kocky, jurocko nemohla a lucindela bola asi v tatrach.

vikykiss
3. máj 2009

No ja som zo ZA to tu taký asi neni nikto čo?

estella
3. máj 2009

rony urcite tam?preco sa mi zda ze to bol iny nazov

estella
3. máj 2009

rony na hlieny je vyborny mucosolvan junior..je na prirodnej baze a je fakt velmi dobry..teraz je to trosku odveci ale reagujem na tvoju Sarinku kedze je zahlienena...

rony253
3. máj 2009

estell urcite tam, 100%
no ja uz mam nejake kvaplu volaju sa Pilka, tak uvidime, mucosolvan tu v rakusku nemaju, ona nebola, az dnes sa zahlienila, cely týžden len soplila a dnes zacala kaslat.
Vcera som urobila novy Album videli ste?
a je tam Album aj z naseho vychod stretka

rony253
3. máj 2009

Tak kockky, lucim sa s vami, a prajem vam dobru nocku. papa
Viky, no nech Vam to vyjde, aby ste aj na stretko prisli. papa

jurocko
4. máj 2009

dobre ranko žienky..tobiasko prespal opet celu noc zobudil sa opiatej..napapal sa a blabotal v postielke a usmieval sa,myslela som ze uz nezaspi alepozeram a ani nie 15 min.obratil sa a zaspal zlatko moje krasne..teraz este hajka ale ked pojdem po karinkine veci do skolky tak sa stavim ze sa zobudi

😅

claudinka
4. máj 2009

otras otras.. uz dve noci po sebe sa mi maly budi a akoby zo spanku sa zacne davat na styri a stavat sa o mna alebo o muzika, ked je v postielke, tak sa zacne staviat v postielke.. no horor 😠 zevraj detuse maju taketo obdobia, tak snad ho to co najskor prejde, lebo uz druhy den som nevyspata a co bude este zajtra 😀
a neviem ho donutit lahnut si naspat, sa vzdy otoci na brucho a sup na styri a ked ho nasilu drzim, nech sa nestavia, zacne sa strasne zlostit, az muzika v noci zobudil.. no veseloo 😒
aj teraz mi tu beha po celom byte, teda stvornozkuje a nevie, co od dobroty.. a tie zvuky, co pritom vydava 😝 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

Dobre ranko

my noc fajn a teraz uz zas spinkame, dnes na obed mame poradnu tak som zvedava

johnie
4. máj 2009

ranko kocky...
dnes je pre mna uz pracovne... ale akosi nemam co robit 😅 kedze to su informacie za den dozadu a minuly tyzden este robi kolegyna...
co s nacatym dnom??
inak my sme uz spali ok, a teraz dve noci bum... zas sme pri starom... a to som dala prat spaci vak, druhy nemame, tak to bolo nohy lietali hore dole, stale sa odkopavala... no hroooza 😒

silwietta
4. máj 2009

dobre ranko prajem 😎

silwietta
4. máj 2009

johnie aj mne sa zda ze maly lepsie spi ked je vo vaku

evitkamalicka
4. máj 2009

johnie nas maly nechce spaci vak ani vidiet, kupili sme ho zbytocne, my teraz na noc vobec neprikryvame

eweny
4. máj 2009

Dobre ranko dievcata 🙂

silwie,uz si kupila kocik?..ci si iny vyhliadla?..mne este nedorazil,kvoli autosedacke,ze ju nemali na sklade,ale zevraj by dnes mala dojst a poslu to..

claudinka
4. máj 2009

to je teda pocko 😒 a hlasia burky a prehanky, ale hlavne, ze bude 19-24 stupnov 😒 o nicem
maly ma v kutiku ocka zapadnutu mihalnicu a neviem mu ju vybrat, neviete mi poradit? som si to vcera vsimla a ako som mu nakvapkala kvapky, este hlbsie sa zaryla a uz jej trci iba koniec, celu ju ma v kutiku ocka.. sa modlim, nech sa mu z toho zase nezapali ocko.. som volala doktorke a ze vyplachovat, ale nijako to nepomaha 😒 😒

eweny
4. máj 2009

Claudi,skusila si ju vytriet namocenym tamponikom?

claudinka
4. máj 2009

praveze sa zaryva stale hlbsie 😒

claudinka
4. máj 2009

a on je navyknuty vzdy tak silno zavriet oci, ze ja nemam sancu mu ju napr. pinzetou vybrat.. odkedy mal zapalene to ocko, je na oci strasne haklivy 😒 zavrie a neotvori ani za nic a nasilu to aj ide, ale nie az tam pri kutiku 😅

eweny
4. máj 2009

Claudi,viem si predstavit,my zvadzame strasny boj ked cistime a kvapkame do oci,od narodenia ho tym musim trapit :(