Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
12. jún 2009

moj zaspal sam v postielke.. treti den ho ucim sameho zaspavat a dnes to bolo teda vcelku rychle 😵 😵 ale bru noc vam prajem, som tu len na skok 😉

vejinka
12. jún 2009

win my sme nabehli do dmka a zistili sme ze kase su sice v akcoske ale len 250g a 225g a musia byt mliecne..a to su jahodove a cokoladove..takze ja som bola pekne sklamana kedze my papame len jacmen a potom nemliecne ryzovu a psenicnu ☹

ollako
12. jún 2009

ahojte, tak my sme sa pofotili, ale maly sa nechcel usmiat, tak tam je taky vaznejsi, no co uz a neuverelne, co sa stalo, maleho som uspavala na prsniku a on sa normalne odvratil, pritlacil si k sebe plienku a mal ma na haku 😨 tak som ho prelozila do postielky a tam bez jedineho zamrncnia zaspinkal 😅

anickaajanko
12. jún 2009

tak dnesok je zazracny, Branko to iste spravil co Petko ale fakt, otocil hlavicku, schytil plienku a uz polhodku spi, vsetkym dobru nocku 😉

winona24
autor
12. jún 2009

veji ja som kúpila mliečne -dobré ráno škoricovú,lesné ovocie a dobru noc s medom

luciankasebastianko
12. jún 2009

Baby tak môj syn tu zázračne brble a lozí pomoooooooooc ☹ idem ho uspať a berem aj tú zázračnú plienku čo vám dnes tak fungovala zatial papa 😀

luciankasebastianko
12. jún 2009

hurá už spinká, anni a tebe neprišiel dnes muž? tak šup šup Branko,chce sestričku čo tu ešte četuješ? 😀

ka3n
12. jún 2009

win, tie kupujem aj ja, su good.

winona24
autor
12. jún 2009

podľa mňa tie Sunarka sú naj 😉

luciankasebastianko
12. jún 2009

dnes je tu živá diskusia normálne nestíham čítať 😉 tak sa majte Dobrú 😢

skrecok
12. jún 2009

Ahojte,
konečne som sa na chvíľku kukla. Inak dnes sme mali rušný deň - rehabilitácia, ORL - prevencia, návšteva roboty, Tesco. Uff. Inak rehabilitačná lekárka nám povedala, že malý je pohybovo - motoricky v poriadku aj keď ešte nelozí (neštvornožkuje), len by nemal byť stále na nohách kvôli slabšej chrbtici 😅 . Ach jaj, každý lekár hovorí niečo iné. 😠
Inak malý nemá rád žiadnu kašu a to som už skúšala Nutrilon, Hami, Sunarku (tekutú kašu s mliekom) ☹ . Musím byť trpezlivá, verím že raz bude mať rád kaše.

jurocko
12. jún 2009

ahojte,osprchovana a veceram..je tu niekto..idem docitat vas 😀

jurocko
12. jún 2009

tak nic..bru nocku

ka3n
13. jún 2009

ahojte..zeby prva?

winona24
autor
13. jún 2009

druhá???? 😲

ka3n
13. jún 2009

no asi ano..bola som u tej kadernicky, dala som si melir, uz som cela blond 😖 a ostrihala ma trosku na kratsie mam to tak kusok pod bradu..ale inak dobre to mam sa mi to paci..

dam potom foto.

Idem aj ja prec, ideme k sestre...a co kde ste sa podeli vsetky?

anickaajanko
13. jún 2009

ahojte, takze blondinka?? my ideme dnes na folklorne, kolotoce a tak trosku s malym o druhej zacina sprievodom tak kukneme pekny den vsetkym

ka3n
13. jún 2009

..no predtym tak trosku a teraz hodne

momoyka
13. jún 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂
iba vas pozdravime, davno sme neboli, a zas letime, co noveho?

nam asi uz vyliezaju prve zubky 😉 , len slecna si nechce dat pozriet do pusinky

momoyka
13. jún 2009

tak ideme, hadam uz buduci tyzden budem mat trosku casu aj na konicka...modreho... 😀

vejinka
13. jún 2009

fiha tu to zije...mi nesiel kon od rana 😠

momoyka
13. jún 2009

ahoj veji
to preto tu nikto nieje, lebo ja som tu 🙂

momoyka
13. jún 2009

to kedy idete na to stretko? ja som myslela, ze teraz ked tu nikoho nieto..

vejinka
13. jún 2009

ahooj momo ako zijes?

vejinka
13. jún 2009

momo ideme o tyzden 19-21.6.

momoyka
13. jún 2009

zijeme tak rychlo, ze nestihame ani k netu sadnut, uz zas ideme k mame

pekny dnicek,

johnie
13. jún 2009

ahojte...
dnes idem vyskusat dat opicu spat o deviatej, hadam vydrzi, lebo vstavame pred siestou a to sa mi nempaci.... 😝
vcera sme cikali do seeerblika, ale inak nechce na nom sediet... musim vzdy ked sa zzobudi a este je ospala, inak z neho utecie...

vejinka
13. jún 2009

johnie ze utecie 😀 😀 😀

vejinka
13. jún 2009

Erik prave zaspinkal..dufam ze sa nezobudi teoeticky by mohol vydrzat aspom do jedenastej 😉

claudinka
13. jún 2009

Ahojte babulky.. dnes sme rano o deviatej vyrazili z domu, boli sme za svokrovcami na rybach a poobede sme boli na dve hodky na Zeleznej studnicke, kamoska robila oslavu (svoju tusim 22-ku a malej 2. narodky) - opekacku, tak sme sa tam ukazali a konecne sme dosli domov.. maleho som okupkala, dala kasicku a spinka v postielke..
a nic sa mi nechce 😀 a som hladnaaa jak sto certov, varime fazulovu polievku, tak o hodku bude hotova a mnaaam do bruskaa 😀