Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
18. jún 2009

dobré ránko

ollako
18. jún 2009

dobre ranko, mne zase blbne internet...uz ma to fakt vytaca 😠
co noveho?, idem pozriet do stretka
estell drzim palce 😉

claudinka
18. jún 2009

bre ranecko.. noc uz druha nic moc, maly sa casto budil, staval sa, mlatil ma a vzdy mi teda trvalo, kym zaspal.. no otras a sme hore asi tak hodinku..

rony253
18. jún 2009

dobre ranko, mala mi spinka a ja tu pri nej ťukam, idem pozret stretko a pokukam co ste tu preberali. mame sa fajn, Sarka pekne papinka, mame v puse dolu dva kopceky, ale este zubky nie su von, cakaaaaaaaame.

claudinka
18. jún 2009

estell tak snad uz konecne tie antibiotika zaberu a Maximko bude zdravucky 😵 😵

terezicka
18. jún 2009

Rony už keď sú kopčeky tak zúbky budú za chvíľku. Lucka mala len jeden kopček, vo štvrtok sa jej objavil a v nedeľu jej tam na tom mieste vyšiel prvý zúbok 😉 Ale kde jej vyšiel druhý zúbok tak kopček nemala

claudinka
18. jún 2009

my mame dva zubky a ani pri jednom nemal ani kopcek ani naznak toho, ze nejaky zubok ide.. ale som zvedava, aky bude pri tych ostatnych 😠 😠 vcera sme toho tooolko postihali, maly mal zazitkov az az boli sme na dvoch ihriskach - na hojdackach, v kamienkoch, na travicke.. v tescu u nas v gulickach, na smyklavke, na vlaciku, v detskom kutiku v cukrarni a hracky nehrozia, radsej stale odtial utekal ku kocikom a obzeral si kolesa 😝 sak potom pridam aj fotecky, ked bude trocha casu, idem povysavat, aby maly nemusel lozit v tom bordeli, co tu mam 😀
dnes sa chystame na Kuchajdu s kamoskou opalovat sa 😀 teda ak sa nam podari.. ak by sa niekto chcel pridat, dajte mi vediet 😵 😵

claudinka
18. jún 2009

Videli ste niekto film "Zubata vagina", co isiel tusim minuly tyzden na Jojke?

vejinka
18. jún 2009

dobre ranko...baby viete ze je v nedelu den otcov?? nevymyslime neico pre tych nasich ??
ozaj vcera sa ma muz pytal ze co xcem na vyrocie 23.6. a ja ze dieta...ze Erika som dostala na vianoce tak preco nie dalsie na vyrocie? a on ze pockame kym bdue mat aspom rok...potom ze mozno 😅 a ja mu zue a potom to dalsie xcem ma den zien a posledne na moje narodky 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
18. jún 2009

claudi nie ale citala som o tom..ze vraj muzov prekvapila ked to tam pichli..bud ohryzla alebo nieco takeeee..hehe typical feminist film 😀 😀 😀 😀

dadadulka
18. jún 2009

dobré ránko 🙂
claudi nevidela som ten film, ale názov znie dosť hrozivo a komicky zároveň 😀 😀

vejinka
18. jún 2009

a maly mi vresti anexce spat...take divne to je ked je cely zachripnuty...chuda ale tak jest uz nexce a musi spat bol pokakany ale prebalila som ho a teraz je cistucky..tak musi spat ci sa mu to paci alebo nie

claudinka
18. jún 2009

maly mi vcera v tescu zaspaval a po chvilke, ked som strazila chvilku kamoskinu 2-rocnu malu, kym ona isla do banky nieco vybavit a ona mi furt niekde utekala a ja s malym a jej kocikom za nou, tak sme mali o srandu postarane normalne mi zdrhla do obchodu a sadla si na trojkolku a chcela s nou odist a potom este dvom dievcatkam si sadla na trojkolky a brala im veci z nej no sranda co vam poviem.. a potom mi nevedel dlho zaspat, chudacik moj a zaspal az na ihrisku, som ho musela udrncat.. no mali sme to vesele, som sa nasmiala 😀 😀

ja som iba kvoli tomu filmu ostala hore a kukla som si to iba do chvilky, ked prvykrat isla spat so svojim idolom a naozaj mu "to" odkuslo penis a ostal na zemi 😀 😀 a vsade krv 😀 😀 potom som to radsej vypla.. 😝

dadadulka
18. jún 2009

veji, ja by som tiež brala druhé mimi, ale keby som tak hneď vhupla do piateho mesiaca, aby
som sa vyhla ranným nevoľnostiam v prvých mesiacoch a keby sa dalo aj pôrodu... 😀 😀

vejinka
18. jún 2009

dada aj ja xceeeeeem tak...najprv ciarky na teste potom by to skocilo do siedmeho mesiaca a potom na porod 😀

claudi fuj aspom bola ta zena peknaaa?? nech mozem troska vystrasit muza..ze ma stastie ze nema nejaku modelku 😀 😀 😀 😀

dadadulka
18. jún 2009

my dnes máme poradňu, tak som zvedavá na nové info o strave...

vejinka
18. jún 2009

sakra musim ho ist uspat neviem ale ako ..ani ponozky nemam tyzdnove 😀 😀 😀 no nic zasa cicka inak to nevidim

estella
18. jún 2009

ahojte....claudi tie tabletky nie su antibiotika..su to take dlhodobe lieky ale ja verim ze mu zaberu....

candy9
18. jún 2009

Ahojte, my zajtra odchadzame na dofcu, tak Vam chcem popriat krasne stretko, aby Vam vyslo pocko a dufam ze dalsie stretko uz absolvujeme s Vami 🙂

vejinka
18. jún 2009

hehe celkom peknaaaa ale ten chudak doktor tusim prisiel o naradie alebo prst ked ju vysetroval 😀

vejinka
18. jún 2009

aj sa bojim to video pustit....nexcem vidiet krv 😔

vejinka
18. jún 2009

candy aj tebe peknu dovolenkuu 😉

miriam24
18. jún 2009

Ahojte ... tak maly prave papa chlebik .. keby sme boli na dvore tak je okolo neho urcite krdel vrabcov 😀 nechala som ho papat sameho (teda sedim vedla neho) .. sak mama pozameta 😝

Anicka - ja som zacala robit preto lebo mi v robote ponukli este pred MD ze mozem robit z domu .. len v tedy sme to planovali len na pol dna .. lenze sa to nakoniec zmenilo takze robim na plny uvazok ale roboty nemam az tak vela takze s malym som skoro stale a ked nahodou tak je doma svokor tak si ho zoberie a hra sa s nim 😉 len nevyhoda je v tom ze nemozem nikam ist a byt doma .. esteze mam notebook takze som dost casto vonku pri stole a maly pri mne ... alebo mam hodinovu prestavku na obed tak to hocikedy vyuzijem a ideme sa prejst 😉

johnie,estel .. drzim palce nech vam to dobre dopadne 🙂

ozaj a vcera ked som bola u dr s malym som sa jej ani nepytala na stravu .. proste mu postupne zavadzam jedla ktore moze vzhladom na vek ... lebo aj tak napr ze jahody sa do roka nemozu a vyzivky robia jahodove od 6m. tak nech sa v tom clovek vyzna ... 😒

claudinka
18. jún 2009

candy kam idete? jeeej to je super 🙂

candy9
18. jún 2009

dakujem, ideme do Tunisu na dva tyzdne, manzelik ma straaasne vela roboty tak nas poslal k moru aby sme mu tu nezavadzali 😀

claudinka
18. jún 2009

candy tak sa neviem dockat foteciek 😵 😵

bendy
18. jún 2009

Ahojte kocky, mala mi prave zaspala tak som vas prisla pozdravit po dlhsej dobe a idem daco rychlo urobit na obed lebo ked sa zobudi nebudem pri nej stihat. Vcera sme mali poradnu mala vazi 8160g, stale nelozi ani zub nema. Dr. mi povedala ze o 3 tyzdne sa mame prist ukazat a ak sa nezacne stavat na 4 tak ma s nou posle na neurologiu a na rehabilitaciu, super 😒 Vraj v tomto veku by uz mala byt o nieco v predu. Ale ja si aj tak myslim ze kazde babo je ine, mama mi hovorila ze ja som zacala chodit ked som mala 14 mesiacov a manzel dokonca este neskor, tak neviem.

natasa8
18. jún 2009

ahojte... mne mala prave zaspala sama v postielke bez didky a bez placu 😵 😵 som od nej odbehla do kuchyne, som myslela ze uz to kaslem, nech is kus poplace, ja si idem urobit kavu, a ked som ju potom isla skontrolovat, tak zrazu spala 😀
skoda ze to vecer tak nejde, vecer ked ma na sekundu strati z dohladu tak spusti straaaaaaaaaasny krik.. ☹

candy9.. dovcu zavidim, Tunis by som brala, ja keby som si mala vybrat tak idem hned do Egypta alebo do Tunisu do takeho veeeeelkeho hoteloveho komplexu kde je vsetko 😵 mne ani more netreba ......

candy9
18. jún 2009

claudi, jasne budu aj fotecky 🙂
tak sa s Vami lucim, moj maly presne vie kedy otvorim pocitac ze si idem pokecat, uz ma vola 😀 , takze pa 🙂