Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
12. júl 2009

vegi a chcete vediet, co to druhe bude? 😉

vegalogic
12. júl 2009

Johnie - celkom v pohode. Najhorsie bolo obdobie 6-13tyzden, kedy som byvala dost unavena a trochu som mala zaludok na vode. O prebalovani malej, ked sa pos... ani nehovorim!!! 😀 To som bola rada, ze sa uplne nedogrcam. Teraz uz to nie je take zle, jest mozem vsetko, brucho take velke nemam, chrbat ma tak velmi neboli. Uz citim aj prve pohyby. Niektore dni su horsie, najma ked je mala viac mrzuta a mam ju zdvihat. Ale zas, ona nie je nejaky valibuk, vazi len cca 8kg, takze sa to da zvladnut.

vegalogic
12. júl 2009

flasu nemusis kupovat novu, staci ti len novy cumlik. Ja tie MAM cumliky pouzivam do flase AVENT.

vegalogic
12. júl 2009

hej chceme vediet, 24.7.idem na morfologiu tak tam nam povedia. Velmi dufam, ze to bude chlapcek. 😀

winona24
autor
12. júl 2009

vega...akurát som kuk album ...no malá je nenormálne zlatá..... 😉

claudinka
12. júl 2009

vegi ta ohradka vyzera nenormalne velka 🙂

johnie
12. júl 2009

vega zlata je mala
v pasa mas ze michalea... som myslela ze tak to ma byt... 😉

vegalogic
12. júl 2009

meno uz som opravila, preklep!!! Ohradku, co mame je riadne velka, ma rozmer 135*100cm. nechcela som malu ako su cestovne postielky, aby sa tam mala mohla zahrat a aj trosku lozit. Nemam ju tam casto, len vtedy ked potrebujem nieco urobit. Zvycajne mi lozi stvornozky po celom byte. V kazdej izbe ma nejake hracky - gulicky.

zuzana1710
12. júl 2009

baby,idem facebookovat..majte sa a NADAAAAAAAAR

claudinka
12. júl 2009

ja si zase robim poriadok vo foteckach.. 9 GB, odkedy sa narodil, je trochu vela 🙂

vegalogic
12. júl 2009

idem do postele, zajtra sa snad ozvem. dobru noc!!! 🙂

winona24
autor
12. júl 2009

OMG veľa hodín.... 😕

winona24
autor
12. júl 2009

😔 😔 😔 😔 lúčim sa dámy...prajem dobrú,bábatkami nerušenú noc a sladké sny 😉

eweny
13. júl 2009

Dobre ranko prajem,nejak nebolo kedy sa tu poriadne ani ukazat..

Vcera som sa pohadala s mamou,nechapem preco je taka :( ale horsie bolo,ze mi maly velmi padol z postele..a neskoro vecer sa zobudil s velkym placom..bolelo ho brusko..skusala som uz aj nemozne,ale neprechadzalo..nakoniec sa drobcek tak strasne pogrckal,cela som bola od toho,az zo mna kvapkalo..fuj :( ale hlavne,ze sa mu ulavilo..

eweny
13. júl 2009

Dnes nas caka ten preplach a detska chirurgia v BB..mam z toho nervy..poriadne som ani nespala..nuz stres :(

jana.hcsba
13. júl 2009

dobre ranko 😎

ew: teraz som tu nebola dlhsie a nepamatam presne, mate ten pruh??

eweny
13. júl 2009

Jani,nuz herniu mame od narodenia..ideme to tam ukazat,co na to povedia..ci sa mu ten pupcek vtiahne,alebo to budu inak riesit..viac sa vsak obavam na to ocne..

jana.hcsba
13. júl 2009

idem si dat nejake ranajky a pripravit Paulinke ovocie.

nechapem ako moze rozoznat broskyne od nektariniek 😖 , ale broskyne nelubi 🙂

eweny
13. júl 2009

Jani u nas zas opacne,nektarinky nemaju uspech..

jana.hcsba
13. júl 2009

ew: neboj, to bude ok,. my sme tiez preskakali a nastastie zatial vsetko sa pekne vyliecilo. v kazdom pripade daj vediet. 😉

jana.hcsba
13. júl 2009

ako to mozu rozoznat 🙄

🙂

jana.hcsba
13. júl 2009

no a som sa rozhodla, idem chudnut !!!!!! od dnes !!!!!

jana.hcsba
13. júl 2009

no, naranajkovana, malej pripravena desiata a pockam kedy sa zobudime.

dnes idem k mamicke. no a idem si robit vodicak, tak sa musim najskor zapisat.

takto som dopadla na stare kolena 😀

jana.hcsba
13. júl 2009

no a pozeram, ze vsetky dovolenkujete . 😀 , tak idem papa.

miriam24
13. júl 2009

Dobre ranko 😎 .. tak mne sa maly len pred 15 minutami zobudil ... spachtosko 😅 ... cez vikend sme grilovali,jooj jak bolo dobre a uz sme planovali s mojim ujom dovolenku na buduci rok .. sa vratili z Chorvatska a zohnali dost dobre kontakty co ich tam `huckali`domaci,tak boli popozerat nejake apartmany a ze vyzerali super aj za super cenu .. tak dufam ze to vyjde .. sice planovat rok dopredu je mozno predcasne ale zasa to tak preleti ze sa ani nenazdame ...

Ew .. no dufam ze vam vsetky tie vysetrenia ubehnu rychlo a dopadnu dobre .. drzim palceky nech je uz Petko 100% zdravucky ...

no ja mam este hodinku cas kym sa pripojim do roboty takze idem dat do poriadku izbu 😉

jana.hcsba
13. júl 2009

Někdo klepe na dveře, pán otevře a tam stojí malá smrtička s
Malou kosičkou a povídá: "Pane přišla jsem si pro vašeho
křečka."
Pán říká: "Neotravuj a vypadni." Za půl hodiny zase někdo klepe
na dveře, pán otevře a tam stojí velká smrt s velkou kosou a malá
smrtička s malou kosičkou. Ta malá říká: "Mami to je on

vejinka
13. júl 2009

ahojte maly mi nexce spat...takze som tu aj niesom tu

jana.hcsba
13. júl 2009

este jeden:ä

Novomanželé vycházejí z kostela. Kolemjdoucí kluci na sebe
Spiklenecky mrknou a jeden z nich povídá:
"Vystrašíme je?"
Druhý neváhá, rozběhne se k nim a volá: "Ahoj tatí!"

claudinka
13. júl 2009

jani ides chudnut? budem silno drzat palce.. ja sa furt neviem odhodlat.. ked ja tak rada papam blbosti 😒 ,

ew budeme na vas dnes mysliet, snad to bude co najmenej bolestnejsie.. a preco ste sa pohadali s maminou?

Jani ten druhy je dobryyy 😀