Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
14. júl 2009

claudi vobec neni Lubosko lenivy, vsak beha uz kade tade a moja este nebeha len sa stavia, ona vie zase ine veci, tlieska uz 3 mesiace ukaze hodiny, spieva aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tancuje a ukaze kde je kacicka a kde mame oci, nos a usta, a prababka ju ucila pocitat si prsteky a ked zacnem ze jedeeeeeeeen a dvaaaaaaaaaa, tak uz ma otvorenu dlan a prstekom ukazuje na tu dlan akoze pocita. viacmenej rozumie dost veci co jej poviem a co sme sa ucili, vsetko kazdy den opakujeme a pridavame nove veci.
Predstavte si, kupila som si v Ke tak kratke nad kolena rifle ze cislo M, som tu 6 dni a dnes som dostala sok, ze som si oprate a ozehlene oblieka a su mi velke, normalne sa zle citim, plavam v nich 😠 , takze zajtra si musim ist pozret asi S-ko. Nejedla sa za 6 dni ziadnu sladkost, leo sme ich ani nekupovali, muz totiz skoncil so sladkostami, max 1 kolac a to nie kazdy den a prestala som jest po tej deviatej, neze by som to chcela, ale tak nejako to vyslo. je mi smutno za tymi džinami ☹ . Ale koza na bruchu nespevnena, je moj boj, nemate s tym problem. Ked mne sa neeeeeeeeeeeeechce robit brusaky 😀 po celom vlaceni Sarky cez den mam vecer dost a nie este cvicit. 😝

winona24
autor
14. júl 2009

claudi,a kde ? vo Vrakuni otvárali MC????

rony253
14. júl 2009

Asi pisem romany, ale pojdem zehlit, tak sa vykecavam. pardon 😀

claudinka
14. júl 2009

winon hej 😉

rony tak dufam, ze nebudeme sikovni, ale hlupi 😀 😀 sak aj jeho to snad vsetko zacne bavit, teraz iba chodit a stat, nic ine ho nezaujima.. ja mam tiez tie isste kilecka ako pred tehu a pritom vyzeram ovela horsie 😒 a nic neobleciem, mne je zase vsetko male 😒 nemam co na seba, musim ist nakupit

vejinka
14. júl 2009

rony kludne aspom sa tak unavim pri citani ze zaspim 😉

vejinka
14. júl 2009

ja som dnes balila..dalsie veci bazen plavky som skusala trojo...kedze pred tehu som mala cislo kosikov 0- a teraz slabe dvojocky..tak som mierne zurila ze sa do nijakeho vrchu nevopcham..no nakoniec som si spomenula ze mam este bikiny trojuholniky y teoreticky by mohli byt...a aj suuu a spodok je ok...len to bruchooo 😠 😠 😠 vyzeram ako v 4 mesiaci..vrrr take je to divne...v polovicnych plavkach som nebola asi tri roky 😅 inak som so sebou spokojna.. 😀 a malemu som vyhrabala od segry take mini slipky tak tie mu dam keby sme nahodou sli niekde na verejne kupko aby sa nepovedalo..a do frasa uz mam uplne plny ruksak..a to ten co som mala na larione to hovado velke...a este nemam zbalene kratke gate rifle pyzamo ..a muz to iste...kde to dam netusim 😔

vejinka
14. júl 2009

o kozmetike pre maleho a pre nas ani nehovorim...kludne by som este naplnila cely taky isty velky ruksak 😅 a samozrejme musime nabrat koopec hraciek aspom tie najoblubenejsie...ale ked on vsetky rad a v poslednom case ma rad take obycajne veci ako plastova flasa pokrievky misky hreben..a kooopec dalsieho ale hacky musim zobrat jako by to bolo noooo a kupila som vcera v lekarni fenistil gel a dettol..teda asi som to tu uz pisala ale nevadi 😅

winona24
autor
14. júl 2009

aj my učíme netálku kde je uško,oko nos a vie to ukázať....minule so dala mobil k uchu....takže vie že sa s ním telefonuje...kefou na vlasy si češe vlásky....dnes mi uchmatla sačok s vat.tyčinkami a priložila si ho k ušku....takže vie že tým jej čistím ušká....
vie ťapťap,len tak tak tak,keď jej poveime,že buderobiť haha,tak si dá nabok hlavičku alebo keď je pri niekom tak na toho dotyčného a tým svojím sladkým hláskom povie haaaaaa.....
a konečne sme sa dopracovali k MAMAMAMAMAMA.....tomu sa teším asi najviac....vie havo...a vždy keď visí hava,tak kričí havo 🙂 🙂

vejinka
14. júl 2009

a ako sa poznam urcite polovocu veci zabudneme.. 😖

vejinka
14. júl 2009

u vas casto visi havo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
14. júl 2009

chudak pes 😀 😀 😀

winona24
autor
14. júl 2009

veji vy koho máte na Dolniakoch?

vejinka
14. júl 2009

win moju starku tetu krstnu sesternice bratrancov ujov proste celuuu rodinu...len my sme tu lebo otec ako vojak sa sem prestahoval aj s nami..oni su obaja z dolniakov 😉

winona24
autor
14. júl 2009

vidí...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
14. júl 2009

kukate na ct1 tie Karla Gotta narodeniny? niektori ti cesi nenormalne dobre spievaju.. nic ine nedavaju 😖

claudinka
14. júl 2009

ja si musim kupit cele plavky.. do polovicnych s tym bruchom popraskanym, skaredym nehrozi..

winona24
autor
14. júl 2009

claudi tak si kúp tankiny......tie sú vkusnejšie..... 😉

claudinka
14. júl 2009

winon to sa chystam, presne tie.. snad ich niekde najdem za normalnu cenu 🙂

vejinka
14. júl 2009

nad nimi uvazujem aj ja....ale zasa raz do roka sa mi neoplatia

claudinka
14. júl 2009

vejus preco raz do roka? sak ty si chudunka, tebe by to bola skoda

winona24
autor
14. júl 2009

http://www.odevyvtesco.sk/fandf/womens/product/294

jamám tieto,ale v inej fareb.kombináci

vejinka
14. júl 2009

claudi nieto casu a tu na liptove nieje tak teplo na kupalisko ako u vas

vejinka
14. júl 2009

a na plavaren fakt len asi raz do roka

winona24
autor
14. júl 2009
claudinka
14. júl 2009

to aj v tescu maju tankini? dobre vediet, budem hladat 😀

claudinka
14. júl 2009

veru veru su krasne 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5904389 kokos ina cena 😕

winona24
autor
14. júl 2009

jasné....claudi....F&F.....majú pekný výber plaviek.....keby som mala o 15kg menej,tak si kúpim niekoľko.... 😅

claudinka
14. júl 2009

winon hmh ktovie, ci tam budu mat aj take vacsie cisla na mna 😀 musim ist pokukat.. zatial neviem, co si obleciem zajtra a pozajtra k vode, hmh 😒 😒 mozno zajtra skocim po ceste do senca kupit 🙂