Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
14. júl 2009

babeny, ja sa lucim, lebo som sa tu znova pozabudla. 😖 zehlit sa bude az zajtra, mam novy vynalez, vytiahla som na chodbu postielku malu tam posadim a hra sa a ja zehlim, aspon nemusim pri tom vecer stat a ani sa mi nechce. tak sa majte a prajem este pekný vecer a dobručku noc. papa

misik
14. júl 2009

Ved to natas, ja sa za nu niekedy aj hanbim aka je drza, ale pritom si myslim, ze som dost prisna. Snad do puberty skrotne. Vcera sa mi podaril kusok, pustala som jej na youtube tie detske pesnicky mandarinka darinka, pes boby atd a boli tam este take dve postavicky z nejakej rozpravky, ktoru pozna ona, ale ja nie tak som jej na to klikla, odbehla vyvesat pradlo, ze nech si pocuva a az som zdrevenela ked som pocula tie perverzne slova /neviem ci sa tu moze dat taky link/ a ona na to ze mami to su oni z tej rozpravky len ta zvucka je trosicku ina, ale tiez dobra.😀
Dnes som ta tusim zahliadla z auta ako idete na prechadzku.

winona24
autor
14. júl 2009

misik daj link 😀 😀 😀 😀 😀

misik
14. júl 2009

Win ale zas na druhej strane do dnesnej doby asi lepsie ked bude taky maly sibal Natalka.
Natas Marko sa asi s Katkou dohodol v tom jedle, solidarita uz v rannom veku.

natasa8
14. júl 2009

misik 😀 hlavne ze jej tie slova pacili 😉

boli sme na peknikovej, malu sa tam hrala v chladku v kamienkoch 🙂 ale som hrozne dostipana od komarov, cela sa skrabem, cakam kedy pride muz aby som mohla ist do sprchy....

rony253
14. júl 2009

naty aj ja som rada, v podstate spapa vsetko ak nechce napne ju, ako mi to s tou krupicou dnes urobila.
No bola som ju teraz pozret, tak je kompletne odkryta ,a len take letne kratke pyzamo a ma celý mokry chrbat, chuda moje, teraz je tu pod strechou horuco, budem ju musiet potom nejako prezliect.

evicka1
14. júl 2009

cauky zeny
dneska ste toho nakecali.tu je na zdochnutie cely den.milujem leto ale taketo horuce ee
claudi: k tomu jedlu do teraz mal len zeleninku a stacilo.ked vtom mal maso tak to velmi necel...

misik
14. júl 2009

No je ich pozehnane, Misku minuly tyzden ked zacali tak postipal, ze lytko mala jak dve a potom mala aj teplotu tak sme museli ist k dr. A v lekarni mi povedali, ze deti do 2 rokov nemozem striekat nicim, ze maleho mam nejak inak chranit. Ale ja som ho aj tak trosku na oblecko postiekala, aj strechu kocika.

winona24
autor
14. júl 2009

misik jasne.....v dnešnej dobe treba mať "hubu"a byť drzí.....ja len dúfam,že zdedí povahu po Milanovi....i keď je nervák po mne 😀 😀

misik
14. júl 2009

Tak tak win. Nepovedala by som, ze si nervak 😀 , vy ste obaja na mna posobili taki pokojni, pohodovi

winona24
autor
14. júl 2009

jo jo misik.....tak to sme len pôsobili 😝 😝 😝 ja som strašný nervoš.... 😀 😀

misik
14. júl 2009

tak vidis, protiklady sa pritahuju.

winona24
autor
14. júl 2009

misik 😀 😀 😝 😝

winona24
autor
14. júl 2009

no ništ...idem ja asi do hajan.....Natálka má posledné dni takú "milú" zábavku....prehadzuje sa ako furman v tej postieľke a potom sa zosí....včera sme to riešili od 23,30 do cca 02,00.... 🙄

winona24
autor
14. júl 2009

bože....zlostí 😀

misik
14. júl 2009

idem aj ja, maly je hore tak dobru noc baby

luciankasebastianko
14. júl 2009

ahojte tak tema plavky ja mam od minuleho roka a kedže som mala male bruško tak som ich nosila ešte v 8 m akurat vrch som vymenila - švagrina nema prsia a ja teraz ano 😉 kupila si take isté že aj tak nikam spolu nechodíme a teraz som rada mam spodok S a vrch M

luciankasebastianko
14. júl 2009

Tak dobruuuuuuuuu 😵

claudinka
14. júl 2009

som sem dobehla na skok a tu nikoho 😀 pridavam stare fotecky zo svadby na FB, lebo rodina sa mi poprihlasovala muzova a ta ich este nevidela 😀

johnie
14. júl 2009

hotovo dobru 😲

rony253
14. júl 2009

ahojte, win ja neviem ale nase dve kozy nejako spolupracuju, tak si predstavte o pol desiatej vojdem do izby ona hore a smeje sa na mna, tak som skusila prso trosku potahala a ja ze ide spat dalej, doteraz sme spolu lezali ja este neosprsena ona sa prehadzovala dve hodiny, zavrela oci a odrazu otvorila a mrncala a znova, takto sa prekrucala nonstop, teraz neviem ci su to zuby, ci je smädna, zaliala som jej teply caj, tak cakam kym vychladne, otvorila okno dokoran, ale je tak teplo, ze hruza. teraz akoze spi, ale uvidime dokedy, ze som si ja to neodlkopala, kde som pisala ako posledne dva dni pekne dlho spinka. Dufam, ze uz bude hajat.

claudinka
15. júl 2009

rony presne toto iste robil vcera moj maly.. podla mna to bolo od tepla, lebo to nerobieva casto a este tak dlho.. a to sme tiez uz spavali iba raz za noc, dnes bol teda casto hore a len sa prehadzoval a nevedel ulozit, chudacik

rony253
15. júl 2009

ahojte, tak znova je tu teplo a mala je nervna jak pes pred siestou sme vstali a uz mala znova spat ale nic, len so sebou hadze a meta v tej posteli, mne treba ist vybavit kopec veci, len som ju chcela ulozit. Otazka: aj vase deti vsetko hadzu na zem? a trhaju papiere a pod, no Sara ked raz zacne niet konca. a teraz sa tu rozculuje uz nevie co ma so sebou robit. skace tu na mne jak opica 😀

vejinka
15. júl 2009

dobre rano aj my sme vstavali okolo siestej a do pol siedmej sme lehnili na posteliach..potom som ho nakojila prebalila obliekla sa a isli sme dole na ranajky teraz mi zabuval

claudinka
15. júl 2009

rony s tym hadzanim a trhanim to mame asi kazda rovnake 😉 na mojho vzdy zaberie nejake svetielko, napr. zapnem mu mobil, radio alebo nieco, co svieti alebo blika a uz je mimo 😀

claudinka
15. júl 2009

my sme hore tusim od siedmej.. a konecne som zacala znova kojit z prsa, som zvedava, kedy mi rozhryze znova, ale zatial klop je to odvcera v pohodicke

luciankasebastianko
15. júl 2009

ahojky rony včera si pisala o Sarinej osobnosti, že sa už ukazuje takže bude aj tempermentná 😀 😀 😀

luciankasebastianko
15. júl 2009

chodite na znakovanie s babetkami my tu nič take nemáme ☹
http://www.aktuality.sk/clanok/140760/uz-batola...

luciankasebastianko
15. júl 2009

veji a na ako dlho sa chystáte, lebo sa bališ riadne 😀

vejinka
15. júl 2009

rony ..moj este poslednu dobu si nexce umyvat zuby...do ruky kefku zoberie ale zoskrabe prednymi zubami pastu a potom ju odhodi...a ked mu xcem ja trosku posmatrat v ustach tak kruti hlavou ze sa mu ani do ust netrafim...alebo trafim a potom hulaka lebo tym ze prutko otoci hlavicku mu zavadim do dasna a to ho boli..no a toto robi aj pri jedle len kruti hlavou ze ee...a ked si prdne zacne sa strasne rehotaaat...cely po mame 😀 😀 😀 a ked mu dam casopis tak z neho ostanu len franforce a pri troche stastia polku casaku nezje. velmi rad bura vezicku co sa postavim horko tazko paci sa mu vsetko co moze rozkrutit vcera nevedel ci xce sediet na konovi alebo krutit kolesa na odrazadle...normlane som videla ako tuho rozmysla..a len prstekom ukazoval raz na to raz na to...no zlaty bol 😀