Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
25. júl 2009

je slansia ale nezjedla vela, poobzeram sa po nejakej baby sunke, ta je skoro bez soli. A ja som dnes tu mozarelu skusila prvy raz a chutilo jej, len pusu otvarala jak maly vtacik

rony253
25. júl 2009

no to s tou rybou sme uz mali aj my, a tiez to zmrskala jak nic, inak ked jej varim zje to, ale aj Hipp je chutia a niektore az moc

bendy
25. júl 2009

ja som zas rada ze vobec niekam vypadnem 🙂 🙂 no neviem ja by som sa asi bala ist s malou tak daleko..

rony253
25. júl 2009

ja sa nebojim, letiet uz letela, a ked sa budem bat nepojdem ani za roh. Ja sa viac bojim s nou cestovat v aute, aby nerobila cirkus a tak lietadlo sme za 2 hodky pri mori a do chorvatska sa treba trepat neuveritelne dlho autom a ked bude horuco nie dakujem

bendy
25. júl 2009

ale ja myslim skor tie krajiny ako Egypt, Tunis,...ale presne je to vec nazoru...my sme zas zvyknuty cestovat autom.

rony253
25. júl 2009

este uvidime kam pojdeme
inak uz 3 dni citim, take vyrazanie bolesti od panvy do stenhien , to som mala uz skoro ked som isla rodit, neviem co to je, musim uz ist na gyndu.

bendy
25. júl 2009

rony a ty vlastne kde byvas??

claudinka
25. júl 2009

baby ja vas docitam a polepsim sa, slubujem 😝 vcera som nakupila na mileticke, tak mam radost, aj saty, 3/4 biele gate, dvoje tricka a najvacsiu radost mam z tankiiin 😝 aj kamoska mi jedny predala a poslala, tak teraz mam namiesto jednych dvoje.. teraz cele dni lietam hore-dole, tak sem nestiham chodit, ale uz sa idem trosku skrotit a byt castejsie doma, aspon nie na cele dni mimo domu ako tento tyzden som bola furt.

bendy
25. júl 2009

ahoj claudi, tak potom si fajne nakupila 🙂 🙂 inak priznam sa ze som este v zivote nepocula co su tankiny ale minule ste sa tu o tom bavili tak som sa dovtipila 🙂

bendy
25. júl 2009

tak to vyzera...ze tu uz nik nieje...tak sa idem pridat k manzelovi a pozerat film, majte sa krasne a dobru nocku prajem

rony253
25. júl 2009

tak ja som si prave objdenala fotky v obchode kde to vyvolavaju a idem do sprchy, inak ide hrozny film so zralokmi, dopozeram a idem haja. majte sa, zajtra tu asi uz vobec nikto ani nepachne, kedze je nedela, ja budem volat s mamou cez skype, tak nakuknem. dobru noc prajeme papa

luciankasebastianko
25. júl 2009

ahojky rony dnes som čitala ž,e šunku až ku koncu druheho roku je to sama rychlo sol opatrne!
skovavali sme bežku a postielku čo bola na prízemí na poval a potom sme išli na oslavu takže som teraz dorazila ale už asi buvate
😵

vegalogic
25. júl 2009

ahojte vsetci!!!

velka ucast tu cez vikend a pocas tychto horucav nie je, tak nie je toho vela docitavat, ale nevadi. Dufam, ze sa mate vsetci dobre a uzivate si leto s drobcekmi.

vsetkym oslavencom gratulujem a aj tym s prvymi krocikmi 🙂 Aj my uz patrime medzi tych s prvymi krocikmi!!! 😅 Miska od vcera chodi z jednej izby do druhej. Obcas sice spadne, ale paci sa jej chodit cim dalej tym viac.

anicka prajem ti rychle zbavenie sa nevolnosti, mali by ti prestat okolo 12-13tyzdna ( aspon mne tak prestali) ☹

mne mala v tomto obdobi tiez horsie jedava, ale zato viac pije vodicku alebo stavnate ovocie ako melon.

rony... ja uz som skusala dat malej sunku, ale velmi mi ju nechcela. Ona je v poslednej dobre dost vyberava.

My na dovolenku nejdeme, v mojom stave sa mi nikam uz nechce ist a planujeme kupit nejake lepsie auticko, tak musime trosku setrit. ☹

luciankasebastianko
25. júl 2009

ahoj vegalogic aj my gratulujeme Michalke šikulke 😀

perlab
25. júl 2009

Ahojte dievčatá, tak som sa aj sem konečne dostala .... zasa v mojom čase .. nuž čo 😀
Ďakujeme mocmocmocmocmoc za gratulácie k o mesiac rôčiku 😉 ... ozaj to tak neskutočne letí, občas si nostalgicky pozerám videiká z minulosti, keď sme boli ešte drobátka 😵

anni, tie nevolnosti ti ani trochu nezávidím, ja keď si spomeniem na tie moje ... sodoma gomora
ozaj, pár dní dozadu som cítila takú horkosť v ústach, ako keď som zistila, že som tehu ... a dnes som dostala mrchu 😉 😒

dnes som volala s kamoškou, čo má o mesiac staršiu dcérku, práve chystali párty, fúkala balóny a tak ...
aby som už porozmýšľala nad tou našou .... ozaj a kto tu bude prvý oslavovať? ktoré dieťatko je najstaršie?

stále rozmýšľame nad darčekom, ale asi objednáme nejakú zostavu do Romylandu 😉 , hoďte nejaké typy, ak ste niečo na nete našli, alebo ak viete, že niekto kúpil a je spokojný .. ďakujeeeeem!

šunka: ja som ešte nedávala, ale sestra mi už dávnejšie hovorila, že hydinovú po troške už môžem
v pondelok ideme na poradňu, popýtam sa .... inak tá moja dokina mi nikdy nič extra nepovie ... vie, že mám sestru pediatričku, tak si myslí, že nemusí 😖 ale ja sa zato vždy povypytujem

tak idem buvinkať, majte sa krásne a sladké sníčky 😵

ešte spomeniem moju babuľku, tak my ešte za jeden prstek chodíme, potrebujeme istotu 😵
kvákame ostošesť, ukazujeme také tie klasika , len keď na ňu namierim kameru, tak sa múdro, až priam šibalsky tvári a myslí si: a just neurobím! a v poslednej dobe ani nemám kedy foťák a kameru brať do rúk, musím sa polepšiť.

a najlepšia hračka posledných dní je bábika, tú bozkáva, šteboce jej, oplieska ju o zem, obhrýza nohy, ruky, ...

pá a dobrú nocku a tiež dobré ránko 🙂

perlab
25. júl 2009

ozaj, dnes z vlastnej iniciatívy skúsila nový príkrm: mydlo /detské, sebamed/ ... a ... chutilo .... zajtra ho však radšej do jedálnička nepridám /patrične tomu sa večer posrala 😀 /

perlab
25. júl 2009

jéééj, a ešte chceme kúpiť bicykel s detskou sedačkou, aby sme sa mohli voziť. poraďte, ak máte dobrú skúsenosť /to má byť ešte dodatočne môj darček k narodkám/ ďakujeme

ale už vážne idem, pá

martinna78
25. júl 2009

ahojte 🙂
uz tu asi nikoho nestiham, nevadi, tak este stiham zablahozelat Romike k 11-tim mesiacikom, srdecne gratulujem, no takto o mesiac uz bude velka party :o)
nestiham vas vobec docitavat, i ked asi sa pise teraz malo, ale teraz sme mali dost rusno, zajtra mame konecne krstinky, su u nas aj hody,este oslavujeme narodeniny moje a bratove a aj meniny nasej maminy, takze zajtra mame veselo 😀 uz sa neviem dockat maly bude mat taky krasny mini-oblek a kosielocku s kravatkou tak som zvedava ako mi v tom vydrzi 😀 no idem si uz aj ja lahnut,nech sa dobre vyspim na zajtrajsok,dobru nocku

bendy
26. júl 2009

Dobre ranko, tak sa zda ze som tu dnes prva....Emka akurat zaspala...na prvy spanok lebo skoro od 6 uz buntosila, tak sme jej dali hracky a hrajkala sa 🙂 🙂
Dnes to u nas vyzera aj na celkom pekne pocasie, tak hadam aj bazenik opat poobede vytiahneme 😀
Dievcata tak vam prajem krasnu nedelu a neskor sa zastavim ak tu niekto bude, pa pa

ollako
26. júl 2009

ahojte prajem pekny dnik, ja sa sem uz vobec nedostanem, muz je uz nastalo doma, tak mame nabite dni 😝 ...chodime kazdy den na domcek, uz ho mame zakryty, len teraz cakame kym nam pride dalsi material, aby sme mohli pokracovat, boli sme nakupit v polsku...momentalne mam dilemu aku chcem kuchynu, kde co bude a tak aby sme podla toho vedeli natiahnut elektriku...a to je teda dilema, neviem sa vobec rozhodnut ako to bude vyzerat, je toho vela a vela sa mi toho paci 😒
maly uz neobsedi, stale by len chodil za rucky, alebo sedel za volantom v aute a vytruboval 😀 ...tam je najstastnejsi.... co je tu noveho?

annie13
26. júl 2009

ahojte
aj nas maly je strasne rad v aute a vytrubuje, ideme na obed do restauracie aj s mojimi rodicmi, aj mamina ma meniny tak spolu, Branik je uz vyobliekany dufam ze sa cely zafula lebo uz kade - tade zlieza menili sme plastove okna, tak som este po tom upratovala, pekny den vsetkym

miriam24
26. júl 2009

Ahojte .. ako sa mavate? tiez som sem posledne dni moc nenakukla .. od stredy mam volno tak sme sa boli dva dni kupat v senci .. a dobre som sa pripiekla 😒 ale zato malemu sa velmi pacilo aj vo vode bol troska,sme mu kupili take kupacie koleso pre babatka ...

v stredu som bola na tom pohrebe co to tej mojej kamoske muz zomrel .. neprajem to veru nikomu .. chuda zena .. ale vcera sme boli spolu v meste aj s jej kamoskou a sestrou a s detmi .. a vyzerala dobre,velmi sa drzi aj ked oci prezradili vsetko ☹

no mne maly este uplne nechodi sam,stale chce len za ruky,teraz ale kde sa da tam sa postavi .. staci mu akakolvek opora a uz stoji 😅 je to take zlate sledovat ako sa ucia nove a nove veci 😵

no idem ja varit .. teraz som v PK aj s malym lebo nasi isli do ciech k rodine tak ´varujeme´ babku a zahradu 😀 esteze v noci prsalo aspon nemusim polievat

pekny dnik vsetkym 😉

vejinka
26. júl 2009

ann..vsetko najlepsieee k meninaam..moja svokra ma tiez a moja krstna mama ma tiez 😵 a my sa pomaly balime..teraz som posalal muza nech zanesie pozicane choditko a aj kocik tak utekal..maly mi az teraz zaspal cize hned ako vstane naobedujeme sa a prchame...to bude cesta uff bude certvo naspaty cize cele tri hodiny bude vyvadzat...uz sa neviem dockat 🙄

miriam24
26. júl 2009

jeej ozaj ... Anka a Hanka .. vsetko naj k meninam prajeme 🙂

Veji a ako bolo? aspon ste si trosku odpocinuli ci ani nie?

rony253
26. júl 2009

ahojte, my spinkame a mama vari obedik, Sarka uz ma navarena a nam robim riadny nedelny obed. ozvem sa neskor papa

perlab
26. júl 2009

avojky, výnimočne som sem nakukla 🙂
všetko naj Ani, Hani, cmuk 😉

bubinko83
26. júl 2009

ahojte baby už vam niektorym chodia detičky aj same? Lebo mi stale chodime za ručky a tak ma zaujma kolko trva to obdobie "ručičkove" do obdobia samostatneho chodenia? 😲

kamilka12
26. júl 2009

Ahojte

musím vás dočítat..som tu včera nebola..

Tak my máme čím ďalej tým viac takých dní, že spíme iba raz za deň...aj teraz mi zaspal o 13tej takže druhý spánok už nebude 😒 Martinko už vie chodiť aj sám...ale musí mať náladu...keď je už taký rozbehaný, tak sa pustí a prejde aj celú izbu..ale niekedy sa chce držať aspon zlahka niekoho...ešte nie je si úplne istý...Už máme za sebou aj niekolko pádov...ach, ešte toto keby sa naučil...ako treba padať, aby sa neudrel.. 😖

Gratulujem všetkým velkým aj malým oslávencom 😵

kamilka12
26. júl 2009

bubinko - mám kamošku, ktorá mi povedla, že jej malá sa krásne púšťala chodit sama ked mala 11mesiacov ale potom zrazu z ničoho nič...sa opäť chcela iba niekoho držať aspon za ruku...a robí to tak doteraz..a to má rok a 2 mesiace. Vraj to vyzeralo už už bude chodit sama...a nakoniec sa rozhodla držať sa ešte jednej rúčky...tak asi je to u každého indi vindi..

claudinka
26. júl 2009

kamil aj my spime povacsine iba raz za den, iba ked sme cely den doma, tak dvakrat..