Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
9. aug 2009

krem je s milena čokoládov.tyčiniek..zajtra dopíšem na FB k fotkám...dnes už nezvládam 😉

martinna78
9. aug 2009

fíha to znie zaujimavo 🙂 a kedy si to stihla pri malej?

vejinka
10. aug 2009

dobre ranko ..uff zasa prva? no dietko mi prave zaspalo od 5 sme hore..a ja som sa pustila do zehlenia a konecne mam darcek pre syna na rok 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6273878

winona24
autor
10. aug 2009

ahojte....veji super...vyzerá to dobre

vejinka
10. aug 2009

win juj tesim sa ako mala...vyzeralo to ze z obchodu nic nebude..ale nakoniec sa ozvala..a za tu cenu sa to oplati kedze nove stoji 58€ 😉

vejinka
10. aug 2009

a uz mam pozehlene...muzovve tricka 10 kusov a moje 5 kusov..vidno ze som doma a on chodi d roboty 😀 😀

vejinka
10. aug 2009

win ..maly este nema nic hrajuce svietiace tak sme sa s muzom rozhodli pre toto a miluje klavir tak som rada ze sa podarilo zohnat nieco aj s klavirom v cene..bude nadseny 😉

terezicka
10. aug 2009

Ahojte no ako sa máte po víkende? my sme boli u našich a v sobotu sme boli na grilovačke u kamarátov, oni majú chlapca staršeiho o pol roka od Lucky, Lucka bola z neho fascinovaná, on všade len behal, Lucka s ním "debatovala" tou svojou rečou, zlatučkí boli. Normálne mámt aký pocit že Lucka viac inklinuje ku chlapcom už teraz, aj so synovcom sa vie tak vyzabávať že nechápem 😅
A včera v kostole začala 1x tlieskať, doteraz sme jej to mohli ukazovať koľko sme chceli a ona stále nič a včera v kostole zrazu začala ťap ťap 😀
Teraz spinká 1x, potom ideme do mesta, lebo v jednom obchode majú 50% zľavy Marekov kolega tam včera pokúpil vraj nejaké dobré veci za fajn ceny tak ideme kuknúť a ak sa nám dačo bude páčiť tak kúpime Lucke aj my 🙂

terezicka
10. aug 2009

Joj a ešte sa posťažujem včera som nechala Lucku chvíľu pri mojich sestrách v obyvačke a jedli popconr a som im zakázala ho dať Lucke, ale oni jej ho samozrejme dali. Som sa tak naštvala a že prečo by to nemohla jesť začali do mňa vyskakovať. A na obed jej chceli dať nanukovú tortu a keď som povedala že v žiadnom prípade tak som bola najhoršia mama na svete že nedoprajem niečo také svojmu dieťaťu 😅 Joj ma to tak naštvalo včera že až 😠

vejinka
10. aug 2009

ahoj terez to muselo byt zlate ako tapuskala v kostole 😵

terezicka
10. aug 2009

Win tá torta je krásna ako si ju robila, napíšeš mi prosím recept do IP? Teda ak si ho nechceč nechať pre seba ako výrobné tajomstvo 😅

vejinka
10. aug 2009

aj ja by som rada vedela receptik🙂

terezicka
10. aug 2009

Jaj a ešte pochválim Lucku už vie sama krásne zliezť z psotele, z gauča zo stoličky a dáva si pozor pri tom tak som rada že sa mi to ju podarilo naučiť

vejinka
10. aug 2009

jo uz som to nasla na FB...krasa diky 😉

vejinka
10. aug 2009

no tie videa s tymi prvymi krokmi..su uzastne ja si este pockam minimalne dva tri mesaice

inak kamil maly je nadherny a sikovny tak utekat ved ho ocino skoro neustreiehol ..len behal za nim 😀 😀

vejinka
10. aug 2009

claudi tvoj lubko vyzeraj ako taky maly kauboy 😉

natasa8
10. aug 2009

ahojte... my sme sa vcera vratili od rodicov, bolo super, este by som tam par dni ostala, ale na cely tyzden uz nie, trosku mi chybala taka domaca pohodicka 🙂

nam sa zlepsilo papanie o 100% 😵 😵 mala papa jogurtiky, obed, kasicky a dokonca aj surove ovocie 😕 😕 po 4-mesacnom boji 😀
Uz tyzden cez den vobec nekojim a v noci len 2 krat... 😉 Kedze som posledne mesiace kojila v noci skoro kazdu hodinu, rozhodla som sa s tym nieco urobit - zaujala som strategiu ze skor ako po 2 hodinach nedam cicu ani keby sa co roibilo no a po 2 dnoch sa to ustalilo na tych 2 nocnych kojeniach. Dufam ze to tak bude pokracovat aj dalej a po roku sa pokusim oducit malu od nocneho mliecka uplne. 😉 Zatial sa mi to zda ale jedno, ci budem v noci vstavat a davat malej cajik alebo cicu. Aj tak sa mi dost znizila tvorba mliecka, takze som nervozna ci ho ma dost, lebo UM vobec nechce.

gratulujem k prvy krockom (Claudinka), aj k 10-sekundovemu statiu (Martinka)- boze deticky robia take pokroky, mne je dakedy do placu ze uz nemam babatko.... ☹

dadadulka
10. aug 2009

ahojte septembrovky a septembrovčiatka 🙂 🙂 🙂

bubinko, Filipkovi blahoželáme ku krásnemu 1. rôčiku 🙂 všetko len to NAJ, NAJ, NAJ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
10. aug 2009

booožinku, o chvíľku tu máme NÁŠ rodiaci mesiac 😀 😉
a s ním prvonarodeninkové oslavy našich drobčekov, neuveriteľnééé 😵 😵 😵

winona24
autor
10. aug 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=64461&id=...

dadadul ani nehovor...uletelo to bleskem....

bubi Filipkovi gratulácia dodatočne 🙂 😉

evitkamalicka
10. aug 2009

ahoj kocky

vsetko najlepsie Filipkovi

claudinka
10. aug 2009

ahojte, my sme uz od rana vonku.. doobeda sme boli na skok u kamosky a odtial sme spolu isli do centra a poobede tam ideme zase.. je taky cas-necas, tak nic ine nevymyslim.. vcera sme boli v avione v gulickach s detusmi a v sobotu za svokrovcami na rybach.. a zajtra idem do prace.. takze vesele
musim vas docitat, dve stranky snad zvladnem, akurat maly zahajal polhodku dozadu..

vejinka
10. aug 2009

ahojte maly mi prave zaspal tak som zasa tu 😉

kamilka12
10. aug 2009

Ahojte,

jeeeeeeej, my tu už máme prvé ročné bábätko? 🙂 🙂 🙂 Gratulujem Bubinkovmu Filipkovi a prajem hlavne vela zdravíčka... Že "bábätko".. 😀 Bože ja ich tak stále volám, veď ešte nedávnom boli takí maličkííí 😅

No veji, on síce uteká akoby mal vrtulu v zadku a veru nám niekedy aj "ujde" a nestihli by sme ho ani zachytiť keby sa potkol, ale je veeeeeľmi neopatrný..On totiž ešte nespadol, tak nevie, že aj tomu hrozí...Ale ja si ten pád nechcem ani predstaviť...nepozná polohu na 4, takže by letel rovno na ústa...a nechcem aby prišiel o zúbky, na ktoré sme tak dlho čakali. Keď som videla video, ktoré dala Johnie...boooože malinká tak behala a keď padla zodvihla sa a utekala ďalej...Martin by sa veru dvihnúť nevedel 😒 Ešte sa má dosť čo učiť..

natasa - teším sa, že sa ti tak krásne rozpapala 🙂 . A super, že sa ti už tolko nebudí.. 😉 Určite z nej máte doma všetci radosť, keď ju vidíte ako chutne všetko papá 🙂

vejinka
10. aug 2009

ozaj mam novinkuuuuuu dnes po obede maly presiel po styroch hodny kus....takze uz STVORNOZKUJEMEEEE 😵

claudinka
10. aug 2009

kokii baby, vsetky peciete torty? aj mna to naucte.. ja som lava na take veci, ale mozno by som nieco obkukala..

natasi gratulujeme k papkaniu, konecne sa rozbehla baba jedna 😝 a co mu davas potom cely den papat, ked nekojis? deticky by mali tusim pollitra mliecka za den vypit a ked nedavas UM, tak co jej davas? vyskusaj davat mliecko aj mimo cez den tie dva razy a tym padom mozno uz v noci nebude chciet, ked jej das cez den, u nas to tak casto je, ze ked mu dam viac mliecka cez den, tu svoju davku dostane a v noci potom nepyta

kamilka12
10. aug 2009

no super veji 🙂 Teraz sa ti už dostane tak kam chce a bude sa chcieť všade stavať..

Som zvedavá kedy začneme štvornožkovať my..Dr. nám vravel, že proste na to ešte neprišiel...šak ale za rok aby na to neprišiel?? 😀 😀

kamilka12
10. aug 2009

claudi aj ja si na to asi netrúfam...my dáme tortu spraviť takú pre nás a drobcovi spravím asi niečo takéto ešte:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776

vejinka
10. aug 2009

kamilka...tak to moj synator uz zistil ze matrac je makky a moze sa hodit hlavou ale zem je tvrda ako stolverka a to boli...po troch dnoch udierania hlavicky si to konecne uvedomil a dnes zistil ze aj nos boli ked klepne hlavou tvarou o zem..som myslela ze si ho rozbil a pojde mu krv..ale on len chytil nos vyronil dve slzicky a hybaj ho dalej 😀 no a aj dvere vie ze netreba do nich buchat hlavickou lebo ho to boli...no ked iba taketo bacanice budu tak bude dobre...bojim sa tych "naozajstych" padov 😒