Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
17. sep 2009

no ahojte...

ďakujem tým čo na nás nezabudli a zagratulovali Natálke..

claudi všetko naj naj naj.... upss,že 22.....kde tie zlaté časy súúúúú 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

pridávame sa do klubu soplíkového..... ☹

jurocko
17. sep 2009

jeeeeeeeej ako vam dobre ze vam deticky spinkaju nam sa nechce..hrooza 🙂
uvarila som šošovicovu polievku a zo včera mame pizzu a škoricovniky
wimon posles mi link este raz na ten recept s tymi stehnami a zemiakami....co si minule varila
a natalke všetko len to naj hlavne zdravicka

claudi všetko naj naj k narodeninam
ja 26.12.budem mat 26 ROKOU

johnie
17. sep 2009

ahojteeee
mne sa nechce ani varit ani zehlit ani nic... len by som sa cely den s malou hrala.. taka je uzasne vymyselna, skoda ze uz nam pocasie nepraje
claudi prajeme ti vsetko najlepsie k 22ke, som sice len o 4 a pol roka starsia ale aj tak ti tisko zavidim 😝 hlavne nech vam vyjde ten bytik a potom zdrave druhe babeno, krasne ako lubko 😉 😵 😵

jurocko
17. sep 2009

no nic idem uspat maleho aj ked nevidim to ruzovo a idem povesat pradlo a trochu upratat byt..paaaaaaaaaaaaaa

momoyka
17. sep 2009

hmmm, ze stara 22-rocna..... 😀 😝

ja idem asi robit sosovicu nejak, este neviem ci privarok, alebo polievku, ale mam na nu chut uz dlho... len neviem kedy sa k tomu dostanem, lebo mala je rozlietana po celom byte a vsetko upratuje... 😉

johnie
17. sep 2009

baby tie co pouzivate tesco plienky... uz sa nepredavaju tie s rybickami? lebo teraz sme kupili po dlhom case a boli tam take s levikom... akoze su ok, len sa pytam.
a tie co pouzivate pampers.. ze maju zlavy v dm za 12,97 a este ked mate tie kupony tak o 1.50 lacnejsie... 😉

winona24
autor
17. sep 2009

johnie sú teraz nové tesco plienky...asi im to začal robiť nejaký iný výrobca......sú OK????

johnie
17. sep 2009

win su podobne tym co boli, tie s rybickami.. ale nemaju tu zadnu cast taku natahovaciu celu ako mali a teraz to maju ako pampersky, ze sa natahuju len tie kridla s ktorymi sa zapinaju... ale su ok.. ja ich davam na noc lebo viem ze jej do rana vydrzi a neprecika ju... 😉

momoyka
17. sep 2009

baby poradte mi, ako to stihate, ze vsetko stihate a este aj o deturence sa starate, ja si pripadam taka nesikovna...

vejinka
17. sep 2009

ja pouzivam uplne najlacnejsie plienky euro shooper z hypernoy a neviem si ich vynachvalit pritom jedna vychadza na tusim 2,50skk alebo este menej...skuste a neolutujete...da sa vela usetrit prave na plienkach bala som sa alergie na zadocek ale dovolim si tvrdit ze su lepsie ako tescace..no my sme s nimi nadmieru spokojni ale pouzivame uz juniorky..co je od 15-25kg

vejinka
17. sep 2009

dieta je hore prcham

silwietta
17. sep 2009

dobre ranko dievky

johnie
17. sep 2009

veji my nemozeme pouzivat take tie suchotave plienky, teda co niesu papierove zvonka lebo hned ma zaparenu ritku... neviem ake su to tie z hypernovy, lebo nablizku nieje , asi az v nitre, a to je dalekoooo
mne akurat cicusa zaspinkala, davam ju 2x stale o tej 10 - 10.30 a potom o 3 - 3.30 a vecer o 8mej ide spinkat, a zatial to funguje, sama sa uklada k spanku, vie uz kedy je jej cas... rano vstavame o 7mej ako hodinky

silwietta
17. sep 2009

momo, nedeptaj sa tym, ani jedna nie sme dokonala a najhlavnejsie je aby bolo dobre Hanke, ostatne nie je take podstatne... ja niektore veci robim s Miskom, bud ho zabavim a ja si robim (ale to funguje len velmi kratko) alebo to robim s nim - napriklad plnenie a vyberanie pracky, to zvladam... a niektore veci robim s nim na rukach - najcastejsie varenie... a ked sa neda sa neda... robota neutecie 😉

jurocko
17. sep 2009

ahoj silvi,ako?

terezicka
17. sep 2009

Ahojte , Claudinka ja si pamätám že máš dneska narodky lebo ich máš deň predo mnou 😀 Prajeme ti všetko naj k 22-ke 🙂 Ja budem zajtra mať 24 😀
Tie nové plienky z tesca sa mne veľmi páčili, bola som s nimi veľmi spokojná.
Momo nemaj strach ja si tiež pripádam dosť často ako ty, nešikovná, neschopná...Proste Lucka nevydrží chvíľu sama, síce už chodí pekne sama po celom dome ale aj tak sa vždy vráti ku mne a potom chodí len okola mňa. A včera neviem čo mala za deň, ale ona nechodila, ona doslova behala či po dnuka alebo po vonku...
A neviem prečo, ale posledné dni mi úplne odmieta papť chlebík 😅 Vôbec nehrozí že by ho zjedla natretý, keď jej dám kôrku do ruky tak to spapá aspoň trochu, ale natretý s niečím nehrozí. Iba jogurty by teraz furt jedla, celý deň by prežila v pohode na jogurte a už aj obedy vymýšľa...
Martinka aj my robíme oslavu 26.9., Lucka má narodky síce 29.9. ale vtedy to vyhovuje všetkým 🙂

silwietta
17. sep 2009

ahoj slavi, celkom fajn...

jurocko
17. sep 2009

aj my celkom fajn,len ttie zubky nas trapia,prides este do vianoc k rodicom?

silwietta
17. sep 2009

terez mne maly tiez radsej zuzle suchy chleba...

silwietta
17. sep 2009

slavi, ani neviem... chcela by som... mozno aj Miskove narodky budeme oslavovat tam, teda oslava pre moju rodinu, ale este je vsetko vo hviezdach... ja sa ti isto ozvem, ked budem vediet na isto...

kolko zubkov ma Tobino?

jurocko
17. sep 2009

ja som doranajkovala,dietatko mi spinka uz hodinku,trochu som si poupratovala a idem pokracovat dalej

karinku mam doma musime zbierat moc 24 hod.tak do skolky nemohla ist ma zly moc..stale sa chyta za pišulku a place ze ju boli...chytili sme nieco z kupaliska z leta tak dufam ze sa coskoro vylieci a nebude to hrozne

☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 a najhorsie ze pojdeme na gyndu pre deti a toho sa bojim najviac ☹ viem ze bude plakat a trhat sa.....aby sme to mali uz za sebou ona sa doktorou strasne boli,lebo my vobec nechodime k lekarke neberie antibiotika naposledy brala ked nastupila do skolky a to pred rokom lebo mala teploty a inak uz je rok tomu co nic...ale ja verim,,,,,,ze to zvladneme 😉 😅

terezicka
17. sep 2009

Silwi ja som rada že aspoň ho takto žužle, ale ona keď sme začali papť chlebík tak ho krásne jedla a posledné dni ani za svet. Ale to sme striedali aj vtedy, nebol každý deň chlebík...

jurocko
17. sep 2009

Tobko m 6 zubkou a dalšie dva na ceste
4 hore a 2 dole a dalsie dve dole idu plus stolicky strasne si tam pcha prsteky

silwietta
17. sep 2009

slavi, aj moja neterka mala podobne problemy, mala zapal mocovych ciest, tiez ju suska stipala, ale nastastie to chytili v zaciatkoch a rychlo jej to preslo... chytili to v kupeloch v detskom bazene... aj mala aj svagrynka a aj kamoska co tam boli spolu

jurocko
17. sep 2009

a vy kolko mate?

claudinka
17. sep 2009

johnie uz sa predavaju iba tie nove tesco plienky 😉

DAKUJEM PEKNE ZA BLAHOZELANIA 😵 😵 😵

natasa8
17. sep 2009

ahojte....
terezi.... aj moja Katka najviac zboznuje jogurt... vzdy jej ho pred jedenim aspon pol hodinu vytiahnem z chladnicky, ale musim to urobit tak, aby ho nevidela lebo inak rososo 😀 😀
Natrety chlebik este nejedla nikdy (nie ze by som jej ho nedavala), korku chvilku zuzle potom zahadzuje.

Vcera som jej dala ochutna palacinku - tak ani tu nechcela 😕 😕 😕

Jurocko... aj moj krpcek ma uz prvu navstvu detskej gyndy za sebou, ona si to chvalabohu nebude pamatat, inak by som sa bala ze vacsie dievcatka z toho fakt mozu mat traumu.

momo.. u mna doma je niekedy taky bordel, ze kedy niekto prisiel tak sa prepadnem od hanby 😅 😅 Ked som v kuchyn, musim jej dovolit vyhadzat nejaku skrinku, inak by som neuvarila...no a po jej jedeni - daco hrozne 😅

natasa8
17. sep 2009

claudinka... vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 😵 Nech ta tvoj krasny drobcek poslucha a nech sa ti splnie vsetky snicky 😉 😉 😉

Ja som takto pred rokom mala za sebou uz treti kupel v horucej vode - chcela som zistit ci mam skutocne kontrakcie alebo su to len poslickovia. Okolo druhej poobede som sa rozhodla ze radsej pojdeme do nemocnice a Katka sa vecer o deviatej narodila 😵 😵 😵

lisula
17. sep 2009

ahoooooooooooojte. kocky a kluci
ako sa mame dnes? citam, ze ste niektori chory, tak skore uzdravenie prajeme aj s miskom 😉