Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
26. sep 2009

mne minule petka vyrvala pismeno a ... ale da sa to tam dat naspat...

winona24
autor
26. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=70506&id=...

pekný večer....hodila som nejaké fotky na FB,tak kuk....

čítať Vás čítam,ale akosi nepíšem.... 😅

claudinka
26. sep 2009

babule, kedy sa chystate davat detuse do vlastnej detskej izby spavat? odkedy?

rony253
26. sep 2009

joooooooooooooooj claudi tak na to si este pockame 😀

rony253
26. sep 2009

win super fotky, co si malu ostrihala?

winona24
autor
26. sep 2009

claudi ja by som bola rada čo najskôr....chcela som keď bude mať rok...ale problém je,že z detskej sme spravili skladisko,ktoré treba dať do poriadku.... 😝 😀 ...ale do konca roka sa to snáď zvládne...nech si zvyká....čím dlhšie budeme čakať tým to bude horšie....

buksy
26. sep 2009

claudi... my malu davame uz od jedenasteho mesiaca... a lepsie spi ked je sama...
win super fotocky

winona24
autor
26. sep 2009

rony ty si ju ešte nevidela???? hehe ...jo...dali sme ju strojčekom na nulu....pozri si na FB album 12.mesiac...tam sú fotky hneď po ostrihaní...vyzerala ako basistka.... 😀 😀 ale rastú jej rýchlo a sú o hodne hustejšie....takže som veeeľmi rada,že to nebolo zbytočné 😉

claudinka
26. sep 2009

Pýtam sa preto, lebo neviem, teraz keď sa prestahujeme v novembri, či ho mám rovno do vlastnej izby dať alebo ho najprv naučiť spať v postielke u nás v spalni.

winona24
autor
26. sep 2009

konečne kua......ale mali by ho dať všetkým rovne...

claudinka
26. sep 2009

Mne sa teda nezvysuje, že? :(

claudinka
26. sep 2009

Zevraj to ešte neni schvalene či čo

rony253
26. sep 2009

buksy Petka spi sama v izbe? a ked mrnci, letis z druhej izby k nej ci ako. a ked ju este aj v noci kojis tak ako to mate?

rony253
26. sep 2009

Win nevidela som, boli sme aj na dovolenke, a asi 3 týždne som nebola na pocitaci. ozaj pozerala si nase fotky z dovolenky? a narodeninkove?

winona24
autor
26. sep 2009

no claudi neviem ako je to s TEbou...veď o to ide....a čo baby,čo mali bábo hneď o škole????čo fčul????je to diskutabilné....a neviem či spravodlivé

vejinka
26. sep 2009

no ja letim spat..dobru kocky

ba80
26. sep 2009

cafteeeeeeeeeeee... 🙂

winona24
autor
26. sep 2009

pozrela rony..veď som dala aj komentáre....rony ty vieš,že pre Sárku ja mám slabosť....mne sa ona strašne páči...je to také rozkošné zlatíčko zlaté.... 😉

winona24
autor
26. sep 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúú veji.....

ahooooooooooooooj Hani.......................... 😉

ba80
26. sep 2009

...ja mam skor taky pocit, ze kym sa oni rozhybu, tak my uz budeme mat deti v skolke... 😠

buksy
26. sep 2009

rony... ano petka spi sama... pokial spala s nami sa velmi casto budila a teraz sa zobudi tak dva az tri krat... ona len tak nemrnci... iba niekedy ale to zvykne byt okolo pol noci alebo jednej a to ju len utisim... to sme vacsinou este hore... potom okolo tretej uz je hladna cize jej urobim um... a niekedy vydrzi az do osmej a niekedy ked ma zlu noc tak od siestej nevie poriadne zaspat tak v takom pripade idem k nej do izby a tam mame jednu postel takze si s nou tam lahnem a spime do rana... vela zalezi aka je noc... niekedy sa zobudi raz a niekedy aj styry krat ale nieje problem ist za nou... je to vedlajsia izba... ale spi podstatne lepsie lebo my sme ju velmi rusili len tym ked sme sa prekrucali na postely alebo zakaslali alebo sa rozpravali takze sme to riesili takto a je to lepsie... a uz sa velmi malo kojime... iba sem tam rano ked s nou ostavam v izbe
claudi ja by som ho dala rovno do jeho novej izbycky ale je to samozrejme na vas ako sa rozhodnete...

winona24
autor
26. sep 2009

claudi pidávam sa k buksy....myslím že by ste mali skúsiť hneď šup do vlastnej izbičky.... 😉

rony253
26. sep 2009

no ja som s malou v izbe celu noc, lebo moj muz je v noci hore a spi cez den, takze to mam jedno kde lezim, aspon nemusim bezat do druhej izby, u nas je to ine. 😉

ba80
26. sep 2009

claudi, ani nevahaj... ja by som uz mala malu davno v detskej, len by tam niekto musel zrusit to skladisko a vymalovat... 😅 😀

buksy
26. sep 2009

rony a co tvoj muzik robi v noci? ak to nieje tajne 😀

rony253
26. sep 2009

no Hani tak kedy zrusite to skladisko nech mozme prist na navstevu aspon na vikend 😀

ba80
26. sep 2009

😀 😀 no, tot ta otazka... 😀

rony253
26. sep 2009

Buksy, my mame Bar.

buksy
26. sep 2009

aha... a to mate nejako u vas na vasom pozemku?