Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
3. okt 2009

ahojte babenky, tak my sme nateseni, vcera sme boli obidvaja u Dr. aj ja aj maly, chytil to odo mna, tolko ma liekov, odsavame ako divy
mne chcu prerazat dutiny, chceli si ma tam aj nechat kvoli babu ale neostala som, ked kychnem alebo fukam nos tak tak ma picha do hlavy ze neskutocne, taketo problemy som este nemala, dufam ze to rychlo prejde
a to sme dnes chceli na jarmok, zajtra na autosalon no mozme ist ☹ manzel vsetko poupratoval, povysaval, prach utrel zlaty, teraz vari

jurocko
3. okt 2009

😠 🙄 🙄 🙄 tak moj maly spinkal doobedu polhodiny a teraz som ho ulozila opet tak uvidime ked vstane tak pojdeme vonku sa prejst do mesta
dnes mali deti skvely obed rybu zubaca na olivoovom oleji ale chutilo im to
tu Bio gaja kvapky sa davaju ku antibiotikam alebo nasa lekarka dala Tobiaskovi aj preto lebo stratil chut k jedlu dost drzi v pusinke ale nevadi dufam ze je to pre zubky alebo take obdobie..on papa len trochu pomalsie ako obvykle jedol ☹ 😖 😖 😖
dobre sa zabavte claudi aj moni a uzite si svadbu aj s drobcami

annie skore uzdravenie,nezavidim ti moja zlata ale to prejde a bude dobre
ja dojedam obed a idem zmyt podlahu kym deti spinkaju

winona24
autor
3. okt 2009

ahojte babulky....prajeme s Natálkou krásny slnečný jesenný deň...sme slamené vdovy celý weekend....akurát sa chystáme von...

oslávencom všetko naj naj naj...

ANNIE strašne ma mrzí,že v tehu sa schytila takáto choroba....skoré uzdravenie Tebe aj Brankovi...dutiny mi prerážali raz v živote...ďakujem...neprosím viac...nech sa to zaobíde bez toho...naparuj sa ...to pomôže....

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/vide...

kuk...

momoyka
3. okt 2009

no my uz ideme, ahojte

luciankasebastianko
3. okt 2009

ahojte všetkym svadobčanom prajem skvelú zabavu a všetkym marodom skoré uzravenie 😉

rony253
3. okt 2009

Tak Vas ja pekne pozdravujem, nemala som vobec za cely den cas prist k pocitacu.
Moje dieta zaspalo uz pred siedmou bola uz uplne hotova, cele poobedie sme boli von. toto je ukazkove spanie ako v jej starom rezime, dufam, ze sa jej vrati a spala aj dva spanky cez den krasne. 🙂
ja to tu idem davat dokopy, tak sa stavim az neskoro vecer. papa

janac1974
3. okt 2009

ahojte...moj maly dnes spal skoro tri hodky...od 12-14,45...chce spat uz len raz denne...
nevadi,dolezite je,ze sa vyspinka a zobudi sa vysmiaty...
stihla som pokosit travnik popolievat a varila som svieckovu bol u nas svokor tak aj s nim prehodit
rec...som spokojna...este nespinka...sa okupkal,napapal a este sa hrajka 🙂
baby niekto mi denne vyzvana na mobil,nezname cislo,neozve sa a minule som nechala zdvihnute
pol hodinu a nic...neviem,co to ma znamenat 😕 co by ste robili vy??poradte...

jurocko
3. okt 2009

juuuuuuj janac to aj mne sa stavalo len to je najhorsie ze je to nezname čislo ☹ poradim ti ked vidis nezname cislo tak nedvihaj to robi moj drahy a kopec znamych 🙂 skus parkrat nedvihat a mozno ho to prestane bavit 😒 😲
inak ahojteeeeeeee
deticky uz spinkaju tak pohodicka..my sme boli tiez v meste s drahym na prechadzke tobko si pochodil....napapkal sa ale este ho to drzi a drzi v pusinke dost dlho jedlo..no čo už... ☹ ☹

idem si dat večeru

janac1974
3. okt 2009

tak dobru chut jurocko a co mas dobre na veceru???ja som mala grilovane kuracie stehna
ktore mála na svedomi moja dcera...
ja inak nedviham nezname cisla,ale toto trva vyse mesiaca a som zufala kazdy den,ked zdvihnem
nikto sa neozve a kazdy kazducky den...???

jurocko
3. okt 2009

tak to ti verim moja..ja by osm sa tiez bala

my mame parky 😅

jurocko
3. okt 2009

na obed sme mali segedinsky ale na večeru nato nemam chut 😖

janac1974
3. okt 2009

jurocko 🙂 a ty este kojis vsak??
my mame dva notebooky,ale uz sa tu prediera dcera a na druhom je ta starsia ☹
no je horsie mat doma pubertu ako male babatko...
dceru som pred vcerom nachytala doma/teda v starom byte/fajcit na balkone...
vymenili sme zamky...no v tom momente mi nebolo vsetko jedno...

rony253
3. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja mam vsetko pozehlene, myslela som, ze pri tom budem stat 3 dni a za dve hodinky stvrt som to zmakla, ale bez prestavky. takze tu haldu co som tu mala zmakal moja super naparovacka, aj ked huci jak traktor ale zmakla to na jednicku, ja si uz ani neviem predstavit taku normalnu zehlicku. Aj mame som ju kupila nech sa jej super a hlavne rychlo zehli. idem este hore zmyt podlahy a vyvesat pradlo, lebo nemozem teraz zapnut susicku, Saru by to rusilo. inak ani na susicku nedam dopustit je to super vec, hlavne na osusky, uteraky a vlastne na vsetko.

janac1974
3. okt 2009

ahoooooooj rony ja poznam tu naparovaciu zehlicku,mali sme ju v sekaci kde som predtym
pracovala a som ju chcela mat doma,lebo zehlila supeeeer aj susicku mam ale nevyuzivam lebo
veci su veeeelmi skrcene...

luciankasebastianko
3. okt 2009

ahojte janac fakt nezdvíhaj alebo skús si dať u opertora blokovať neznáme čísla 😠 a už sa ti nedovolá 😀 a ta pubertáčka nech dostane rozum 😅

lucindela
3. okt 2009

ahojte...
prišla som sem iba troška nakuknúť...že ako sa máte... 😉 ja sa už mám dosť biedne... 😖 som veľmi unavená a ani nič nevládzem...pri malej je to už veľmi náročné,keďže ona chce chodiť a treba na ňu dávať pozor.... 😖

janac1974
3. okt 2009

ahoooj luciiiiiii skusim blokovat vsetky nezname cisla a obratim sa aj na operatora to nemozem
takto znasat....a co sa tyka pubertacky to neriesim chodi na gympel,volala som s triednou som
s nou kamoska,tak sme sa dohodli nejake pravidla,ale puberta je ........

janac1974
3. okt 2009

lucindela ja ked som bola druhy krat tehu tak som strasiu nosila na bruchu a ona mala 14kg si to uplne
viem teraz predstavit

lucindela
3. okt 2009

janac1974...mala nemá až toľko...ale i tak je to už dosť náročné....ešte to musíme nejako vydržať.... 😎

janac1974
3. okt 2009

ano viem presne co prezivas...som mala dost co nosit bol to obrik vsetci jej typovali dva roky.
ale inaksie cim viac deti mam tak tym su bielsie....toto je uuuuplne biele blondave

janac1974
3. okt 2009

baby ja by som brala este dalsie dieta,ale muselo by byt dobrucke lebo uz mam dost zlych deti
chcem len dobruckie no ale porod bol z tych troch najlepsi aj preto lebo som starsia a vsetci ku
mne pristupovali inak a nebudem tu rozpisovat aky som mala supeeer porod

martinna78
3. okt 2009

Krasny neskory vecer 😉
trosku som pred spanim prisla pocitat co noveho 😉
Momo gratulujem prababicke ku krasnemu jubileu, je to az neuveritelne oslavovat ste narodeniny a Hanicke to velmi pristane s prababickou 😵

Annie prajem skore uzdravenie aj tebe aj Brankovi,nech ste rychlo fit

Luci ale ti to ubehlo,pozeram ze 38tt to je az neuveritelne, no tesim sa na prekvapko, co ukryva tvoje brusko 😉

Janac, ja by som si dala zistit,co je to za cislo, kto je jeho majitel,aby si vedela mozno o koho ide, mali by ti to povedat..... a drzim palce,nech sa pubertacka polepsi

janac1974
3. okt 2009

martinna78 a myslis ze sa to da????ked vypisuje nezname cislo???

martinna78
3. okt 2009

no moja svokra mala tiez takuto podobnu skusenost....tiez jej stale volalo nezname cislo a nikto sa neozvyval, viem,ze sa nejak k tomu dopracovala, ze zistila ake to je cislo, takze urcite existuje nejaka cesta

martinna78
3. okt 2009

no ide sa spat, dobru nocku
tesim sa na zajtra, ideme konecne pozriet moju babku do Zlatych Moraviec, tak sa tesim ze konecne spozna svojho pravnucika po roku 😵 papa

vejinka
4. okt 2009

dobre rano...od siedmej sme hore rychlo som poprala a teraz pojdem vesat len pockam kym sa otepli..lebo rano bol 1 stupen nad nulou 😅

a v noci som asi videla ufo..neviem si to inak vysvetlit ..maleho som dokojila a len tak som sa pozrela na oblohu a padl mi do oka divny objekt najprv to blikalo..a bola to len taka gulicka malinka...a potom sa to troska priblizilo a videla som kruh ktory po obvode svietil..aj som to xcela odfotit ale bala som sa ze zobudim maleho ktory prave zaspal no nebolo mi vsetko jedno...bala som sa a v strachu som aj zaspala asi po pol hodine pozorovania toho objektu a sny boli katastroficke...fuj uz sa asi nikdy nebudem pozerat na nocnu oblohu ☹

vejinka
4. okt 2009

no povesane...a ked som isla maleho pozriet ci spi..lebo cez kameru sa mi zdalo ze je zaboreny vo vakusi...skoro som infarkt dostala 😨 na zemi vedla skrine bol pavuk asi 3cm...zacala som sa klepat a klepem sa doteraz...hned som volala muza a ten do mna nazjapal ako sa mozem bat pavukov...ale videl ako som mala slzy v ociach...proste sa hrozne bojim pavukov..este malych predycham..ale tento bol obrovsky.. 😨 ☹

vejinka
4. okt 2009

to tu nikto nieje???

claudinka
4. okt 2009

Caute, na svadbe bolo vcera super 😵 ale zakusky, na ktore som sa najviac tesila, nula bodov 😒 😒
ale dobehla som kvoli inemu, kamoska rodila v piatok v ruzinove, maly sa narodil cely modry, mal obtocenu pupocnu snuru okolo krku a pri porode si v porodnych cestach pricvikol ramienko a chudacik nieco s nim ma, bude s nim musiet cvicit, hybe iba zapastim a rucickou a nie ramienkom, tak som taka smutna, lebo kamaratka nevedela dlhe roky otehotniet, prekonala rakovinu a este aj toto.. a este nieco, sa jej stale nestahuje poriadne maternica, jej pichaju injekcie a ze ma strasne krce a bolesti, mali ste to niekto? je to normalne?

rony253
4. okt 2009

Ahojte, ja varim a mala spinka ale uz hodinu, takze ochvilu bude hore. ja som uz hladna ako vlk.
Dala som piect bravcove mäsko do truby ked bude upecene dam navrch syr a druha polka plechu je so zemaicikmi a cesancikom a kminom, chuda Sara nemoze toto papat ma dietku. A mozu uz aj cesnak? asi nie 😀 este sme teda neskusali, ale rozvoniava tu fantasticky.
Tak sa ja lucim a pridem vecer. papa