Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
26. okt 2009

ahojte kocky🙂 idem vas sem trosicku pozriet. ako sa maju deticky. vidim, ze vam tiez zacinaju trucovat. no, aj ja mam obcas nervy na mojho maleho skriatka, ale snazim sa na neho vobec nekricat. Po rucickach ho nebijem absolutne, lebo som citala, ze su z toho deti este viac nervozne a agresivne. Po zadku dostal asi 2x od manzela, ale tiez len symbolicky, lebo vylieza na vsetko na co sa da, postavi sa a roztiahne ruky, takze mame stres, kde sa capne. najnovsie sa mu paci vyliezat na gauc, postavi sa tam a rozbehne sa smerom dolu z gauca. Mam co robit, aby som zachytila vcas. to ho hresim non-stop. ale pravda je, ze vsetko co ho chyta, ho o chvilku pusti, tak si myslim,ze ich bit netreba.

inak chodi ako maly dabel🙂)) nahaname sa spolu po byte a je svetovy.

baby, ktora este kojite? my totiz zaciname mat zase na prd noci, lebo sa zobudi o tretej a vymysla byt stale na prsniku s nami v posteli.... zrejme mu idu aj stolicky, ale aj tak.... uz mam dost.

a boli sme aj my chorucky, ale preslo nam to dost rychlo. skusali ste baby uz sirupcek Trifed? je to na sople a je to bomba vec. spytajte sa lekarky. maly kaslal hrozitansky lebo mu stekali hlieny do hrdla a o den ci dva bol po sirupe fit.

vejinka
26. okt 2009

ahojte kocky..tak my sme cele doobedie travili pred budovou a v nemocnici..urobili sme si vylet tato siel k obvodnej tam sme cakali dve hodiny vonku...skoro som scipla od zimi..a to som sa dobre obliekla a maly spal...aspom jemu bolo dobre ked ja som tak premrzla..potom muz isiel papiere zaniest do prace a ja som sla do polikliniky nakojit maleho lebo uz bol hladny..potom sme vybrali lieky z lekarne a sli do nemocky na neurologiu a eeg...chvala bohu vsetko ma v poriadku takze netusia z coho to mohlo vzniknut...este sa ho pytali otazky typu: nemate krizu vo vstahu? nerozvadzate sa? nezazivate stresy v praci? no a atak...somsi srand robila ze krizu vo vstahu mam....sex som nemal az tri dni.. 😀 😀 😀 no ale podstatne je ze je zdravy...teda co sa hlavy tyka..inak smokli o sto sest a zacal kychat a kaslat..ak ma to uz teraz nedorazi tak nikdy. 😔

babuci ja kojim..furt 😉

ka3n
26. okt 2009

babenky, dakujem, eweny, rony, aj mne tak priblizne matusko spava..som myslela, ze uz vsetky decka spia iba raz..

Ew, tiez ked niekde sme tak vydrzi hore viacej ak doma, teraz ho pojdem kolo 3 tej ulozit.

jurocko
26. okt 2009

ahojteeeeee
ja som si umyla vlasy,zltinko nase este spi,mame iba jeden spanok
ja som rano zehlila a mam na trochu pokoj... 😉
zajtra rano ideme do KE tak musim dnes vecer navarit na zajtra lebo ked sa vratime tak sa mi nebude chciet

veji super ze drahy je ok tesim sa s tebou

babuci ja sa k večernemu kojeniu uz nevyjadrujem tiez stale kojiiiim 🙄 a často 😕 😉
chcem uvarit sosovicovu polievku a meso morcacie,sampiony čerstve,sunka a syr tak uvidiime

rony253
26. okt 2009

Ahojte, mala haja. Babuci ja potrebujem urychlene ten sirup, Sara uz kasle a kycha týžden a nie a nie prestat. Zajtra berieme posledny den sirup co mame ale nevidim ziaden rozdiel, uz týžden do nej pcham lieky a stale je to rovnako, zajtra nech sa na mna doktor tesi 😠

silwietta
26. okt 2009

ahojte baby, ja som sa snazila docitat, ale vsetko sa nedalo... a kedze som s dllllllhymi prestavkami citala od rana tak ani neviem co som chcela napisat 😝

rony253
26. okt 2009

Babuci, myslis ze to budu mat aj u nas v Rakusku? ked tak zabera tak by som ho potrebovala, ako si ho davkovala?

silwietta
26. okt 2009

babuci, ja este kojim, tak 2-3x denne, uz sa mi pred tyzdnom zdalo ze uz nemam mliecko ale mlady panko sa rozhodol byt na prsniku ovela castejsie... ale v noci som mu to uz zatrhla... obcas este skusa vytahovat trisko ale nedam... iba raz som povolila, ale to sa prebudil o deviatej, a mal az zachvat placu, tak vtedy som ho v noci kojila...

vejinka
26. okt 2009

silwi a co mu davas v noci?

vejinka
26. okt 2009

ja cez noc este tych 5-6x kojim

ollako
26. okt 2009

ahojte 🙂
veji citala som, co sa vam stalo 😖 tak hlavne, z je muz v poriadku 😉

babuci aj ja kojim a mame podobny problem, chcela by som ho aspon v noci naucit bez kojenia, lebo tiez chce byt stale na prsniku, niekedy mam z toho nervy v kybli a stale sa odhodlavam razne zakrocit a nechat ho vyplakat a max. mu ponuknut caj...ale neviem sa odhodlat, nerada ho nechavam plakat, ale asi budem musiet, lebo uz je to pomaly neunosne 🙄
inak zajtra ideme na krcne na kontrolu a budu vysledky z vyteru, tak dufam,ze budu dobre, lebo sopliky mu uz presli po tych kvapkach 😅 tak hadam nic vazne a aj ja som uz OK a hlas uz mam normalny 🙂 tak asi ATB zabrali

v domceku uz mame na prizemi natahanu elektriku a aj odpady su z urobene, este voda a kurenie a uz sa pohneme dalej 😵

silwietta
26. okt 2009

veji v noci mu davam UM

silwietta
26. okt 2009

teda UM mu davam uz aj cez den ked zaspava... ho nakojim a potom este stiahne 150ml UM

vejinka
26. okt 2009

silwi..prave UM sa xcem vyhnut 😔

vejinka
26. okt 2009

joj ked ja som nazoru..naco um ked mam mlieko 😒

silwietta
26. okt 2009

inak na ten trifed ani moja svagryna neda dopustit... teda kombinacia kalciovy sirup a trifed

ollako
26. okt 2009

veji ty myslis, ze je je Erik hladny? lebo ja mam pocit, ze ten moj maly nie je, len par krat glgne a dost, inak si len dudka ako cumlik 😠 , tak mam dojem , ze o hlade to nie je a nemienim mu davat v noci jest...ved UM mi nevypije ani za svet nijakym sposobom!, takze max caj, alebo nic, ma sa napapat cez den , ved je uz dost velky 😉

vejinka
26. okt 2009

olla..no on je hladny..skvrka mu v brusku a hlta ked ho dam na cicku 😉

vejinka
26. okt 2009

a papame tych 5 minut..v noci.. obcas aj zaspim 😀

silwietta
26. okt 2009

ja sa zase chcem vyhnut tomu aby som kojila donekonecna... do roka a pol by som chcela prestat kojit... jednak asi zacneme skusat druhe mimi a aj nechcem aby bol Misulo taky ceckozavislak

vejinka
26. okt 2009

silwi moja rec.. 😀

ollako
26. okt 2009

hm tak to mas blbe to si na tom zrejme horsie ako my 😖 . moja segra takto ako ty fungovala tri roky no a to teda nemienim v ziadnom pripade!

inak niekde som citala, ze ked deti malo jedia cez den, tak to v noci dohanaju, vraj treba dbat na to, aby mali cez den vyvazenu a sytu stravu a hlavne , aby sa naucili , ze jest sa ma cez den a v noci sa spava, tak isto trebe prisny rezim na denny spanok, lenze reci sa hovoria a chlieb sa je....

vejinka
26. okt 2009

no ale stale nemam jasno v tom ci xcem druhe alebo nie....raz ma to chyti potom prejde..potom zasa chyti..vcera som pozerala video ked bol Erik take malinkeeeee s tym cumlom kuk ak xcete:

https://vimeo.com/2172062

proste bol taky malinky.... 😵 😅

rony253
26. okt 2009

kocky ten TRIFED je na predpis?

rony253
26. okt 2009

ana co sa dava te kalciovy sirup? moj doktor tu v rakusku mi uz ide na nervy, da mi sirupy a hov.. pardon pomahaju...

rony253
26. okt 2009

Sara dnes papala zemiakovu kasu a rybku na masle, tak zjedla dve ryby a kasu no sok som mala jak praskala. 😀 chutilo jej moc

vejinka
26. okt 2009

a uz sa zobudza

vejinka
26. okt 2009

my sme mali vyprazanu rubku ale v cesticku palacinkovom slanom

claudinka
26. okt 2009

my sa kojime uz iba rano po zobudeni a ak sa zobudi, tak v noci, ale to max. dvakrat..

vejinka
26. okt 2009

no nic ja prcham