Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
12. máj 2009

to som si mohla mysliet...deka ktoru ho prikryvam nebola na svojom mieste ale v jeho tlame..a veselo ju zul...dala som ju prec daleko od neho a teraz zasa reve 😠

vejinka
12. máj 2009

a cumel co obyvle mava v puse...bol vypluty dva metre od postielky....ja sa z neho zblaznim

silwietta
12. máj 2009

aj ja gratulujem

kamilka12
12. máj 2009

veji - pevné nervy 😉

poznám to...keď len plače a plače..a ja viem že má spať..ja z toho strašne znervózniem 😖

vejinka
12. máj 2009

ani len panelak nemozem pozerat ..lebo este nespi a striehnem co zasa vyvedie..a to sa este nepostavi v postielke a uz mam nervy na dranc..ale vsetko co pri postielke dokaze dociahnut ...cez tyce na postielke minule dociahol z mojho nocneho stolika mobil a sup s nim do pusiny..esteze som bola nablizku a rychlo som mu ho vzala...a vcera prezmenu som mala casopis a pekne si ho vzal do postielky a zacal trhat strany a zut listy som dobehla a rychlo mu ich s papulky vytahovala..ach jaj 😒

vejinka
12. máj 2009

zicher je zicher a radsej som si ho vzalana kolenaaa

vejinka
12. máj 2009

no dufam ze zaspal...este som mu dala cicku kedze dost vyvratil a hadma uz bude spat..za dve minutky ho pojdem skontrolovat

zuzana1710
12. máj 2009

ahojte baby..niektora tu pisala,ze jej dietatko ma take zlte supinky vo vlasoch...aj moja to ma teraz...nie ze supiny,ale take ako maximalne sucha koza..co vam na to dal lekar????nam dala kozna na to jeden gel,ale neviem ci sa moze pouzit sampon.to som sa zabudla opytat a na letaku to neni napisane..lebo sa mi zda,ze aj ked som jej umyla vlasky,tak ten gel nezisile uplne..

barbiek
12. máj 2009

ahojte maminy, pekny dnikprajeme

vejinka
12. máj 2009

do kelu ako som otvorila dvere ze sa idem na neho kuknut tak sa zobudil ☹

natasa8
12. máj 2009

ahojte.... 🙂

zuzi ... my sme mali tie zlte supinky - doktorka predpisala taku masticku co robili v lekarni, ale viac nam zabral Excipial. No a ja sampon samozrejme pouzivam pravidelne, kedze Katka ma vlasky - pouzivam sebamed. Inak od toho samponu sa nam tie lupinky dost zlepsili....

Vsekto najlepsie Lubkovi - nech je aj nadalej taky sikovnucky ako doteraz a nech robi mamine samu radost 😵

skrecok
12. máj 2009

Ahojte baby... 🙂
Som tu len na skok, maly je na chvilu v choditku...

Inak co sa tyka nocnika, u nas je to este priskoro. Aj tak sa to teraz nenauci, naco ho trapit. My zacneme asi az od 10.mesiaca.

Zuzi, my sme mali Excipial Lotio, cca 30 min pred kupanim som dala na vlasky. A potom som to zmyla vodou a samponom. Mame aj z Biodermy Babysquam, ale ten nam akosi nepomahal.

silwietta
12. máj 2009

ahojky barbie... ked nam dojdu golfky tak dofcime do trnavy... sa potom dohodneme na stretko 😎

ollako
12. máj 2009

ahojte baby tak vam poviem,ze nejake ste moc ukecane 🤐 , to nemam sancu docitat...
maly sice zaspal som zvedava do kedy 🙄 ...noc bola otras viac bol hore ako spinkal, stale mu chrapci v hrdielku , ci v nosteku ci kde, ale sopliky nema 😕 budil sa na to a konecne zaspal poriadne az rano o 4:30 a spal skoro do osmej...
a co rozoberate?

claudinka
12. máj 2009

jeeej vazne, my mame dnes 8-icku moje nervy to leti 😀 😀 veru veru akoby to bolo vcera, co lezim na posteli, poctivo konikujem a zrazu stuplik vyleti 😀 😀 a tecie vodaaa, to bola sranda.. skoda, ze aj druhe babo nebudeme presne v takejto istej zostave ocakavat 🙂

my sme teraz zaspali.. maly nechcel desiatovat, som skusala, ci spapa aj roztlacene a nie rozmixovane jablko, lebo banan a hrusku mu davam iba vidlickou popucenu, ale jabko uspech nemalo.. no nevadi, sak je tvrde 😠

dakujeme za gratulacie velmi pekne, odkazem syncekovi 😀 😀

claudinka
12. máj 2009

ollako o 4.30? jeeemine moje chudatko.. aj ty 😒 😒

ollako
12. máj 2009

claudi aj my s Petkom gratulujeme 😵 , aj ostatnym kedze som v poslednych dnoch moc nekonikovala, tak aspon dodatocne 😅

natasa8
12. máj 2009

olli - chudacik ☹

ja sa tiez stale chystam napisat aku sme mali otrasnu noc, ale potom si precitam take prispevky ako minule Kamilka - ze noc na pohotovosti, alebo teraz ty - ze zaspat o 4.30 - a radsej sa nestazujem 🤐

evitkamalicka
12. máj 2009

claudi jedine ze by sme sa vsetky dohodli ze budeme snazilkovat v ten isty cas alebo teda aspon niektore

ollako
12. máj 2009

claudi, ale aspon potichucku vedla mna driemal, ale kazdu chvilku sa strhaval, co chrapal.. tak sme aspon tak napoly spali, to o 4:30 zaspal uz uplne tvrdo, dala som ho do postielky nech sa mozme obaja rozvalovat

claudinka
12. máj 2009

natasi presne take nieco podobne som chcela aj ja napisat 😉

claudinka
12. máj 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=22576&id=...
som akurat pridala nove fotecky do facebooku 😉 😉

skrecok
12. máj 2009

Claudi, aj my gratulujeme 😵

natasa8
12. máj 2009

claudi.. boli ste v nedelu v meste? Som si spomenula na nase minulorocne prve stretko - este sme nevedeli ani co cakame 🙂 Ja som chcela ist, ale noboli sme v Ba ☹

claudinka
12. máj 2009

natasi v nedelu som bola iba tu okolo baraku vonku, v lesiku.. veru veru aj ja som na to myslela 🙂

skreci kujeme 😵

winona24
autor
12. máj 2009

no ja som pekná trubka....tak dnes na Antolskej USG kĺbov nerobia...a ešte som si zabudla celú príručnú tašku.....ale prešli sme sa.... to je hlavné 😅 😅 😅 😅

natasa8
12. máj 2009

winon ... my sme tiez boli vcera na klbikoch 😉
mali sme ist koncom marca - ale podarilo sa az vcera. 😀

ale nastastie je vsetko v poriadku a uz nemusime chodit 😉

claudinka
12. máj 2009

winon 😀 😀 😀 😀 esteze ste nezmokli 😝

winona24
autor
12. máj 2009

ale tak trošku aj áno claudi....tak trošku mrholilo....ale mala som pršiplášť na kočík...ten som nezabudla.... 😅 😅 😅

claudinka
12. máj 2009

winon to je hlavne 😀

juj maly uz polhodinku spi a ja namiesto toho, aby som robila nieco zmysluplnejsie, tu travim svoje drahocenne volne minuty, odpajam sa radsej 😀