Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
13. máj 2009

minule ste sa bavili o nocnikoch 🙂 ja tiez este nedavam tak planujem o dva mesiace--cize od 10 mes.
ked bude lepsie sediet..lebo mi poriadne sediet este nevieme,ale zato sa štvornožkujeme jedna radost a staviame sa na nohy......
mi mame hraci nocnik ze ked sa vypiska alebo vykaka tak ma krasnu melodiu..a karinka sa ho vobec nebala..praveze tešila..uvidim ako bude reagovat Tobiasko

terezicka
13. máj 2009

No krásne ráno prajeme tak ako bol včerajší deň s Luckou úplne super ( zaspala o 10-tej a z postieľky som ju vyberala až po 12-tej, som neverila vlastným očiam že ona toľko spala v kuse ), tak dnešná noc bola otrasná. Zobudila sa o 11-tej lebo brechal ten náš sprostý pes ( strašne nemám rada toho psa, lebo pobudí celý dom okrem svokra ale ten v kuse vraví že aký je to múdry a šikovný pes a vôbec to nie je pravda ), potom si Lucka nevedela nájsť polohu len sa mrvila a stenkala. A toto robila až do 3, aj pes medzitým ešte párkrát brechal, no ohromná noc len čo je pravda...Som bola hotová a akoby nestačilo tak ráno bola už o 6-tej hore 😝

winona24
autor
13. máj 2009

estell to mi je ľúto,že má Maximko takéto problémy....nech sa to čo najskôr vyrieši

dobré ránko...tak my sme už dospali 😠

terezicka
13. máj 2009

Estella tiež prajeme Maximkovi aby sa číms kôr vyliečil a nech je opäť zdravučký

eweny
13. máj 2009

Dobre ranko,ja som dnes ako zbity pes..drobec zle spal,mrachtal a o 6.00h ma uz zbombardoval..

eweny
13. máj 2009

Idem si urobit kavu,da si niekto?

winona24
autor
13. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ew

johnie
13. máj 2009

ahonteeee 😀

johnie
13. máj 2009

estell chuda maximko... posielame pusky a skore uzdravenie 😉

johnie
13. máj 2009

ew aj ja si daaaam.. pol kava pol mlieko a 2 lyzicky sugaaar dik 😀

eweny
13. máj 2009

winon,tak uz je zaliata a pekne rozvoniava..

johnie
13. máj 2009

baby aj vy posielate prispevky na dva krat?

eweny
13. máj 2009

johnie,ok..v takom pomere to budes mat ako kakavko 🙂

johnie
13. máj 2009

tak tak to lubim... 😝

johnie
13. máj 2009

ew ja pijem kavu raz do tyzdna.. niekedy raz za mesiac

claudinka
13. máj 2009

ew aj ja si dam 😉 bezkofeinovu 😀

eweny
13. máj 2009

estell,nech sa Maximkovi polepsi..sa natrapia tie nase deticky..

winona24
autor
13. máj 2009

hmmmm dík ew...... 😉

eweny
13. máj 2009

johnie,tak to tej kavicke moc neublizujes..ja pijem tak 2 za den..lubim kavicku..

Claudi,tak bezkofeinovu uz nemam,ale ked posles,tak ti zalejem 🙂

ollako
13. máj 2009

dobre ranko 🙂
malinky ranajkuje cici , ja si dam kafe s vami ked dopapa..
estel joj nech je Maximkovi tychlo dobre ... konecne sa dostante z toho kolotoca chorob
my sme mali noc podobnu ako vcera , len aspon do pol noci spal a do pol piatej sa stale vrtel, mrnkal,prispal ale potom zaspinkal do pol osmej..ach tie zuby 😀 ☹

eweny
13. máj 2009

Winon,nie je zac..skoda,ze ozaj nemozeme pokavickovat,zisla by sa mi spolocnost..

claudinka
13. máj 2009

aj my mame take nervozne noci posledne dni, asi tiez zubky dalsie.. oddnes davame na noc kasicky 😝

johnie
13. máj 2009

ja musim natocit tie skreky co mala vydava... to sa neda pocuvat..

winona24
autor
13. máj 2009

kašičky sú super..... 😉 😉 😉 😉

katavinka
13. máj 2009

Ahojte;

tušim nás je viacej, čo máme "nervózne" obdobie. My máme od Veľkej noci problém so zaspávaním, to je horor, kým večer zaspí 😝 Unavený je jak štolverka, ale aj tak sa mu nedarí... Teraz je asi 3-4 dni nepokojný, len by chcel byť na rukách, teraz neviem či sú to zúbky alebo bruško, lebo to ho minulý týždeň riadne potrápilo, teda aj mňa, mal totálne tvrdú stolicu a vrieskal jak nepríčetný pri kakaní, tak som plakala spolu s ním.
Dnes máme 8 mesiacov a pomaly by som chcela začať s odstavovaním, len sa neviem na to odhodlať. Stále si vravím, čo budem robiť v noci, keď začne plač a pod 😕

vejinka
13. máj 2009

dobre rano..noc bola relativne dobra
bol len 5 krat hore cize sa to dalo...
baby viete co mi posledne noci neda spavat??
maly ma tych zubkoch co uz ma vonku take zlte ..vyzera to ako supka z kukurice..taka minijaturna ale dole to nicim nejde dnes som to uz nezvladla a volala doktorke co s tym...
tak mi povedala ze detom rastu kadejake zuby a ze mam kupit elmex gel a natierat mu jeden krat za dva tyzdne a ze s tymi co su vonku sa uz neda nic robit..
ale ze treba zachranit ostatne..
.hrozne som z toho smutnaaaa vytieram mu pusinku a taketo daco neboli ho to a ani to nevidiet ale ked som uplne blizucko tak to vidim.. 😔
doktorka vravela ze to genetika..ze s tym nic neurobim ze zjavne som v tehotenstve malo vapnika jedla..
sak ja som kazde rano skoro liter mlieka vypila..nechapem to ☹ ☹ ☹ ☹

take mi je to trapne pisat...ale musim ..nemate niektora nieco podobne? 😢

vejinka
13. máj 2009

katavinka jurocko blahozelam k osmicke 😉

anickaajanko
13. máj 2009

Ahojte babenky

pridali sme foto z plavania pod vodou
do zajtra sa mame rozhodnut ci ideme aj na dalsi kurz
neviem ci ist ci nie
zacal tam velmi revat
je to aj drahe

ale na druhej strane je s rovesnikmi

neviem
Veji ja by som sla k zubarke s tym aj tak by sa malo pri prvych zubkoch
nas ma zase tie dva hore dako moc daleko od seba

jurocko
13. máj 2009

estell skore uzdravenie pre Maximka,mi teraz vobec nechceme spat...napapal sa cici a tak vyzera ze pojdeme vonku
idem si urobit ranajky 😝

winona24
autor
13. máj 2009

veji neboj moja.....nie je na tom nič trápne.....