Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
14. máj 2009

vejinka a to uz preco?

zuzana1710
14. máj 2009

estell,som ti napisala ako malej stelke..he he..no neviem ani ja kedy sa stretneme,..zajtra idem pre dalsi balicek a mala by prist aj ta kabelka pre malu..okuliare su stale neni.. 😅

zuzana1710
14. máj 2009

idem nakrmit malu..je mrchava 😒

estella
14. máj 2009

zuzi krstinu sme mali v evanielickom kostole tusim ten je na Frana Mojtu alebo neviem aka to je ulica....manzel je katolik a ja som evanielicka.....

ollako
14. máj 2009

ahojte , tak mne drobec nespi, neviem kedy bude, dnes sme mimo rezim 😒 kedzre rano skoro buntosil, ale videla som ze este chce spinkat, ale ani za svet nevedel zaspat...tak zaspal o osmej na 45min a inak mal spal od devietej...tak som zvedava aky bude dnes den...
veji preco ma prsat?, u nas je zamracene, ale zatial neprsi

perlab
14. máj 2009

Avojte mamulky. Tak my sme dnes vstali o 6,oo 😠 , počasie na nás nejak nezabralo a už máme za sebou aj doobedný spánok. Počasie otras, zdravím evitka, neviem, čo budeme celý deň doma robiť.
Pozdravujeme oslávencov.

vejinka
14. máj 2009

ew lebo je neskutocne sucho...nebude ziadna uroda ak to takto pojde dalej 😔

zuzana1710
14. máj 2009

estell,jaaaj.u nas krstiny nehrozia. 😝

rony253
14. máj 2009

tak Sara bola zmrncana, tak hodinu po kojini, si teraz spraskala kasu rýžovu s výživou, ale urobila som ju len s vodou. AKo robite tie kase s vodou alebo s UM.
U nas uz je trosku krajsie.

estella
14. máj 2009

a Maxim je uz hore...pospal si pol hodinu..no nevadi aspon nieco....idem sa teda venovat.... 😨

vejinka
14. máj 2009

rony ahoj..tak co ides si kupit ten sling? 😉

ollako
14. máj 2009

prave mi dorazila maleho piratka a tricko pre ocka co som objednala jupiii 😀 may bude frajer 😎

vejinka
14. máj 2009

rony normlane nalejem vodu do misky..a prisypavam kasu a miesam aby sa nevytvorili hrudky a ked sa vytvoria tak to rozpucim lyzickou 😉

vejinka
14. máj 2009

ollako o tom nepochybujem 😉

vejinka
14. máj 2009

estel pa...fiha len pol hodinu ..no dufam ze Erik bdue dlhsie

natasa8
14. máj 2009

rony.. ja robim zatial len nemliecne s vodou - take neochutene, kupujem v DM Alnaturu. Malej to tak chuti, ona nema rada tie ovocne vyzivky - zje mazimalne 4 lyzicky ☹ (davam jej stvorzrnnu a ovsenu)

Uz som rozmyslala ze zacnem davat aj mliecne, vcera som chvilku pozerala v obchode, ale nic som nevybrala 😒

perlab
14. máj 2009

veji aj mňa ten sling zaujal. ale mám nosič od red castle a použila som ho tak dvakrát, takže neviem, či by mal sling väčší úspech 😒

natasa8
14. máj 2009

mne mala spi uz hodinu a pol, o chvilku sa zobudi.... 🙂

kamilka12
14. máj 2009

Ahojte 😵

vejinka
14. máj 2009

perlab...ten sling ma jednu obrovsku vyhodu ze sa nemusi viazat ako babysatka..a co ja viem osobne by som do klokanky babo nedala..aj ked Erik uz v jednej klokanke bol a dost sa tam zle citil ale toto je nieco ineee zadocek ma pekne podlozeny nizsie ako nozicky a pekne je roztiahnuty az po kolienka ten sling..ale v klokanke babo visi..mozno je to malokoho nazor ale ja som rada ze mam toto aj ked si na to este msuim zvyknut..a urcite ho berem do larionu..xcela som kocik ale ked mam toto kocik mi je na dve veci a nezaberie tolko miesta a maly je tam spokojny 😉

natasa8
14. máj 2009

ahoj kamilka 😉

vejinka
14. máj 2009

kamil ahoj 😉

vejinka
14. máj 2009

sakr maly je hore...slak ma trafiiiiiiiiiiiii

vejinka
14. máj 2009

musim ist 😠

kamilka12
14. máj 2009

veji - sling vyzerá super...ale nie je ti tak Erik ťažký? Ja som mala pár krát malého v klokanke...a to ma tak pichalo v chrbte že až.. 😒

ollako
14. máj 2009

no maly zaspal ...aj ja zacnem uz mliecne davat, minulu nedelu, sme boli u ocina a jeho priatelka tam mala kasu pre nas odlozenu, ze ked prideme, mala sunarku krupica a med a veelmi mu chutila, tak ju kupim, len ju nemali a museli mi ju objednat 😝

claudinka
14. máj 2009

hello, niekto sa tu pytal na pomer dievcat vs. chlapci, podla mojich tabuliek to mame:
Chalanov 46 a dievcatok 28 😉 ok frcim varit, kym maly spi

zuzana1710
14. máj 2009

kamil,ani nehovor.ja som pouzila klokanku asi 3 krat a smarila som ju do kuta. 😝

zuzana1710
14. máj 2009

no pekne..takze sme mensina??? 😝 😝 😝

kamilka12
14. máj 2009

zuzi - že? zbytočná kúpa...aspon pre nás 😒