Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
4. feb 2010

veji, to sa tam uz budete celkom tlacit... mali by ste deckam spravit izbicku.... ci to z tej vasej obyvacky urobite?

vejinka
4. feb 2010

no erik nebude spat zatial sam a ked sa to nebude dat zvladat ze sa budu navzajom budit tak tato pojde spat s malym do obyvacky...sak postel tam je

vejinka
4. feb 2010

coby detsku urobime zo strykovej izby..jeho vystahujeme dole

rony253
4. feb 2010

tak mala uz spinka. no veji nejako to poriesite vsak je to dom a nie byt.
My sme este tu, a cakame kým tato vsetko prestahuje do Viedne a ide sa spät, uz mu chybame a aj on nam ☹
inak Sara krasne kaka rano do zachodu a cez den ked mi uz vobec nekakala do plienky, zacala si tajne po cupiacky skryta kakat. Neviem preco taka zmena, v rakusku ako bol mesiac dlhy raz nekakala do plienok len sa pekne pytala na zachod a teraz mi ukaze ze uz je pocikana do peluchy. no co uz.

miriam24
4. feb 2010

Veji .. alebo nech sa svagor ozeni a odstahuje 😀 :

Rony .. vsetko naj k meninam prajeme 🙂 ... mne maly zatial len ukazuje ze ma plnu plienku,snazim sa ho dat na serblik ked vidim ze tlaci .. ale vacsinou uz je neskoro 😅

vejinka
4. feb 2010

kym sa on ozeni tak ja bduem mat vnucata 😀

estella
4. feb 2010

veji a kedy budeme mudrejsie vsetky tu a budeme vediet viac.......hmmmm?????? 🙂 🙂 🙂 ....inak to byvanie nezavidim ale zasa pri troch detickach budes potrebovat pomoc tak ti dobre padne ze tam nebudes sama kym bude manzel v praci...a ja sa inak nestazujem my sme tiez byvali v rodinnom dome s mojimi starimi rodicmi a musim povedat ze to bolo uzasne....strasne pekne spomineky mam na to...neviem si predstavit ze by tam s nami nebyvali...boli to rodicia mojej maminy ktovie ake by to bolo keby byvala so svokrovcami mozno by to az take dobre nebolo predca len dcera a matka je ine ako nevesta a svokra.... 🙂 🙂

rony no u nas nocnik nehrozi ale ja to ani neriesim vsetko ma svoj cas a ked ma z nocnika taky strach tak podla mna na to este neprisile cas....aj ked Stella ta sa pytala ked mala rok aj sedem mesiacov..u Maxima to bude asi trvat dlho...ja sa spolieham na leto ze v lete sa to vyriesi...a raz sa to naucit musi a vobec sa mi nechce s tym zaoberat ked vidim ze mu to nejde a boji sa...tak zatial si sada len tak cvicne obleceny ale uz si aspon obcas sadne...ked sa ide kupat tak ho posadim ale to ni je ani sekunda a uz je na nohach...a na zachode je to to iste....bojiii sa a strasne... 😖 😖 😖 ...a pri tom vidi aj Stellu ako tam sedi a aj tak to nechce skusit.... 😢 😢

jurocko
5. feb 2010

dobreeeeeeeee ranko!!!! 🙂

jurocko
5. feb 2010

dlho som nenapisala...ale citam vas ked mam cas.....mame sa super sme bez tatika isiel na 3 tyždne prec na sluzobku..... ☹ je nam velmi smutno..ale čo uz 😒
Tobiasko ma stale 9 zubkou..idu mu dalsie 10 mu uz vidno len,len aby sa mu prerezal a idu mu aj ocne...druhu noc bol hore-tuto noc sa rozhodol ze sa zobudi o polnoci ked mamicka isla spat a moje anjielikovi sa vobec nechcelo spat...tak dnes som ako mrena 😒 ale musim fungovat

nocnik ako pise estel neriesim všetko ma svoj cas vobec ho nebudem tlacit.Karin sa zacala pytat na 1 rok a 10 mes.a kakat az na 2,6 roka velmi sa bala kakat do nocnika a samo to od seba prislo..minule sme sa bavili s kamoskou lebo jej maly sa zacal skoro pytat a teraz sa v skolke popisava ze mozno je lepsie ze ked sa dieta zacne pytat neskor tažško povedat....sto ludi sto nazorou....tobiasko sa nocnika neboji..aj sa vypiska ale ked natrafim..inak nie...ale rozumie ked kakal do plienky tak krici ba ba 🙂 moj krasny 🙂

balhozelam všetkym tehulkam prajem vam krasne tehulkovanie..vela zdravicka,uzivajte si to ved je to najkrajsi pocit..opatrujte sa
vejiiiiii jeeeeeeeeej dvojicky..aj ja tam vidim..tak aj by som si ich priala..aj sa mi snivalo 😉 ale to skor nase deti lebo moj drahy je z dvojiciek.....velmi sa s teobu tesim drzte saaaaaaaa 🙂
dnes ma Karin na tenecnej karneval tak sa tesim trochu sa odreagujem maju to s rodicmi a diskoteku...super a karinka bude vcielka maja 😉 🙂 uz sa nevie dockat....
tak pekny den vam prajem

eweny
5. feb 2010

Dobre ranko prajem,citam si vas poctivo,len nejak sa nestiham pripojit..

Vejinka,strasne som zvedava,ci to budu naozaj 2 babatka..ale nech je tak,ako si ty prajes..

Mne tiez hrozia dvojicky,dost casto na to myslim,ale snad to tak pri druhom tehu nebude,neviem ako by som to zvladala..neviem si to ani predstavit..

eweny
5. feb 2010

Petko a nocnik?..dvaja uhlavny nepriatelia..nechce ho ani vidiet,ani si nan sadnut,dokonca ani na to sedatko na zachod..on pride za mnou,chyti sa za plienocku,povie ciiiii,ked sa opytam,ci ideme cikat,tak prikyvne,ideme po serblik a ked ho zacnem vyzliekat,tak ujde a zacne vrieskat..nema vyznam ho silit,snad to pride same..

eweny
5. feb 2010

Mirka,ty si sa pytala na tie homeopatika,ja som ich Petkovi davala,ale nemala som pocit,ze by nejak zaberali..vsak vyskusaj,snad pomoze..

eweny
5. feb 2010

Babulky..tehulky 🙂 tak vam v dobrom zavidim,ze ukryvate v sebe dalsie pokladiky..hned by som sa aj ja pridala,ale este sa na to necitim..krasne tehulkovanie zelam 🙂

estella
5. feb 2010

dobre ranko... 🙂

jurocko aj Maxim ma obcas taku noc ze vstane o pol noci a nedari sa spat..ale ja naopak spim..este ani raz sme nezasvietili a nezacali s s nim hart...proste ho prelozime k nam do postele on si tam lozi cez nas ale my spime aj ked jasne ze je to taky povrchny spanok ale proste s nim nekmunikujeme ani nic...on potom zaspi lebo mu nic ine neostava kedze nedostane ziadnu odozvu na to ze chce byt hore...nam to takto vyhovuje...lebo inak by si zvykol na to ze sme ochotni s s nim hart a asi by to vyuzival... 😖 😖

ewen akoby si pisala o Maximovi presne takto to robi aj on...ale ja sa stresovat nebudem aj ked poznam par takych mamicike ktore strasne chcu a silou mocou aby sa uz deticky pytali...podla mna to silit netreba a aby som sa pre to stresovala tak to nie...ja si chcem vsetko okolo Maxima uzivat aj ked tie choroby by uz mohli prestat tych som si uz uzila dost aspon na 10rokov.. 😵 ...........ja zacnem s nocnikom az v lete ked budeme u maminy tam s nam to hadam podari a ak nie nci sa nedeje ved raz to musi prist.... 🙂 🙂 🙂 🙂

winona24
autor
5. feb 2010

baby a keď máte taký problém s nočníkmi,tak kúpte redukciu na záchod a skúste to...my už chodíme len na veľký záchod...musím dať Natálke papier toaletný,potom sa akože utrie a spláchne a nie je problém.... 😉

winona24
autor
5. feb 2010

nejde mi FB...... 😨 😨 😨

felixko
5. feb 2010

vejinka aj mne sa zdalo,ž e tam vidím tri machulky, ale nechcela som to písať 😉

annie aj mne sa občas stane, že plačem od zlosti. tiež som sa minule niekam ponáhľala, narýchlo som upratovala, pripravovala malej olovrant, lebo mala prísť svokra, čo všade "kuká", malá zatiaľ našla moje fialové tiene a celá sa s nimi ubabrala. škoda, že som ju nestihla odfotiť. bola jak čertisko. a to nehovorím, ako popísala perom plachty a bábike hlavu.

winona24
autor
5. feb 2010

no kde ste baby?????

buksy
5. feb 2010

tuuuuuuuuuuuuuuuu
🙂)

buksy
5. feb 2010

apropo dobre ranoooo 🙂

kamilka12
5. feb 2010

ahojte

win- super článok tých krčoch...práve túto noc som na to myslela, Martin mal zase teploty a tak ma napadalo všeličo 😔 ....vela som o tých krčoch už čítala, ale tento článok ma celkom ukludnil 😉

kamilka12
5. feb 2010

Dnes idem robiť brokolicovú polievku....ako ju robíte vy? pridávate mlieko alebo iba smotanu na konci? 😎

winona24
autor
5. feb 2010

ináč kamil aj mňa ukľudnil..ale ako sa poznám...paniku by som chytila poriadnu,keby ich natálka dostala....

winona24
autor
5. feb 2010

kamil ja dávam 1 šľahačku a trochu plnotučného mlieka.... 😉

buksy
5. feb 2010

kami ja podobne ako win...

estella
5. feb 2010

win my mame aj redukciu na zachod ved Stella ju tiez pouziva aj ked ju uz nepotrebuje ale jeho nechyta ani to aj z toho ma paniku...ale akoze ja sa nad tym fakt nestresujem je ovela viac inych veci na ktore musim mysleit a toto to je pre mna nepodstatne ci bude chodit na nocnik o dva mesiace skor alebo neskor...mozno so mnou nesuhlasite ale ja to tak proste beriem....no Stella bola v tomto ovela sikovnejsia... 🙂

kamil aj si pozerala ci mu idu zubky...? 😕

ja davam smotanu ale ked nemam tak mlieko do brokolicovej... 😉

kamilka12
5. feb 2010

ok, díky 😉

winona24
autor
5. feb 2010

jasné estell....my tiež ešte nie sme na tom s pýtaním sa na záchod bohvieako....kakať sa nám málokedy podarí do záchodu a cikanie ako kedy...je to zatiaľ len o náhode.....mňa najviac stresuje s tým svokra...ako MUSÍM natálku dávať každú hodinu na záchod aby sa naučila pýtať sa...... 😠 😠 😠 😠