Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
16. apr 2010

ozaj babenky chcem sa spytat v sobotu ideme na tu svadbu 24 teho svagrovu a chcem sa spytat kedy si mam zacat odsavat mliecko aby som mala pre nu na sobotnu noc
materske mlieko sa aj zohrieva ak ano ako aby jej ho mama mohla dat poradte

ollako
16. apr 2010

evit ja som to skusala, ale nezabera nic, on ked ide kakat, tak vacsinou niekde zalezie do nejakeho kuta a cusi ako vos pod chrastou, a ak nieco robim, tak ani nestihnem zbadat, ze ide kakat, tak nevystihnem prilezitost, ale tiez to nejak moc neriesim, ved ked pride nanho cas, tak sa to nauci, a ide leto , tak budeme ocikavat mravceky vonku 😀

ollako
16. apr 2010

annie predpokladam, ze nechces davat z flasky, tak skuste striekacku ,alebo z maleho palstoveho poharika

ollako
16. apr 2010

a odsavacku si vezmi aj na svadbu, aby ti nepraskli prsia 😉 a ozaj ten zapal ste prekonali v pohode?

evitkamalicka
16. apr 2010

nas si tak zvykol, ze sa skor nevykaka kym ho neposadim na nocnik

ollako
16. apr 2010

annie materske mlieko som zohrievala na vodnom kupeli v flaske, alebo ak mas ten ohrievac da sa donho voda, a mas to ako vodny kupel ☹

ollako
16. apr 2010

no dala som tam blbeho smajlika 😉

annie13
16. apr 2010

a z piatku odsate jej mozem dat v sobotu
?
pomohli mi velmi tie silikonove bradavky chranice od aventu a masticky

ollako
16. apr 2010

annie materske mlieko sa v chladnicke moze skladovat 24 hod a v mraznicke 3 mesiace 😉
annie aj ja som puzivala tie chranice zo zaciatku ked som male donicene bradavky, ale maly mal z toho koliky, ale nepouzivala som to nastastie dlho

ollako
16. apr 2010

mozes vyvarit vyzivovy poharik a dat MM a dat do mraznicky, napis fixou na sklo datum a je to a potom vecer vybrat davku do chladnicky na celu noc a uz prihrievat vo vodnom kupeli, no ak ostane to uz vyliat, uz znova neprihrievat

annie13
16. apr 2010

to vazne mozu byt koliky z toho?????z chranica

ollako
16. apr 2010

annie ono sa moze dostat viac vzduchu pri papkani s chranicom vie ked ti to neprilieha uplne, alebo mas slabsi tok a ked si poriadne nevygrga, tak ano moze mat koliky 😒 ...ja som kvoli tom aj prestala s tym kojit, aj ked by sa mi zislo dlhsie, bo som mala dost dlho bolave bradavky, ale radsej som vydrzala, no ked sme sa vedeli uz spravne prisat, tak bradavky prestali boliet a rychlo sa zahojili

silwietta
16. apr 2010

annie, hej natahaju viac vzduchu a boli ich potom brusko...

goga03
16. apr 2010

evitka vas Adamko je uplny zazrak. Pekne spinka, cika,kaka do nocnika, poslucha, pekne papa, .... napis aspon nejaky maly problemik, lebo ti tu vsetky budeme strasne zavidiet 😀

k tej hojdacke co ma aj annie, aj my mame taku, sice starsi typ, tiez FP, zdedili sme po synovcovi, je to super, oliver v tom pekne vedel zaspinkat, ho to tam uhojdalo, tamarka tam zatial bola len 2 krat. ale fakt je to velke hebedo, my kebyze to nedostaneme, tak ja by som radsej kupila to kresielko, lebo to si zoberies v pohode so sebou tam kam potrebujes. Aj toto sa sice da, ale nie tak jednoducho, ze chytis do jednej ruky a beries.

luciankasebastianko
16. apr 2010

ahojte 😀 wion peknú zabavu prajem 😉

luciankasebastianko
16. apr 2010

myslela som winona 😕 😀

winona24
autor
16. apr 2010

luci ďakujem....... 😉 😉

silwietta
17. apr 2010

win, uz si nasla ten top? ci ides este aj dnes na lov?

claudinka
17. apr 2010

dnes je kraaasne 😵 😵 😵 slniecko, teplucko, nadhera 😵 😵

ollako
17. apr 2010

ahojte claudi ano dnes je nadherne , zajtra sa chystame do Bojnic do ZOO sa tesim ako male decko 😀
prajem pekny vikendik vsetkym 😉

jana.hcsba
17. apr 2010

ahojte 😎

no to je krasne, ale co s tym, kam pojdem. Paulinka ma soplik tak moc vonku nemozme a uz ma nenapada po tej zime kam ... .

jana.hcsba
17. apr 2010

Paulinka uz vie spievat 🙂 presne zopakuje aj s tonom 🙂

terezicka
17. apr 2010

Ahojte 🙂
No musím sa pochváliť, lebo dnes som toho už postíhala pomerne dosť a to som bola na všetko sama. Poprala som, poriadila, uvarila polievku, upiekla pizzu a ešte som stihla aj spraviť zemiakový šalát...Normálne som dnes hrdá na seba aká som šikovná 😀 Len keby mi to tak chcela zostať aj inokedy by bolo fajn 😅

annie13
17. apr 2010

jej ollako to zoo ti zavidim, napis potom co maju nove, a ako bolo
my sme boli u rodicov a svokrovcov, dolietala som sa za Branom kedze maju velky dvor zahradu, nosil steniatko napred seba drziac ho za hlavu, chuda
prisiel domov ako prasa, uvazujem ze poputuje do pracky na ten 15 minutovy rychly cyklus 😀

ollako
17. apr 2010

annie no co narobis s tymi detmi, aj moj chodi vecne usmudlany, , byvame na dedine, tak na dvore so vsetkym pomaha a ked ideme na stavbu, tak tiez prideme ako z chlieva, je tam kopa blata, no des, ale az tak mi to nevadi, davam mu take stare oblecenie po bratrancekovi, tak to tak cloveka nemrzi, aspon sa do syta vyhra a je spokojny, ked ho stale neokrikujem, aby sa neuspinil
ja sa tak tesim na ten zajtrajsi vylet, ja som tam bola naposledy este ako dieta, tak to tam bude pre mna uplne vsetko 😝 uz ani nebudem vediet kadial sa kam dostanem 😀 uz sa asi viac vyznam v ZOO v Prahe, a to mam Bojnice len co kamenom dohodis 😀
annie a vy dnes idete na tu svadbu? ak ano , tak prijemnui zabavu 😉

ollako
17. apr 2010

chcela som napisat, ze tam tam bude pre mna NOVE uplne vsetko...

luciankasebastianko
17. apr 2010

ahojte ja milujem Bojnice zámok , kupele , aj Zoo 😀 malému sa velmi páčilo aj aj teraz si spomenie že slon je ušaty 😅 prajem pekny výlet 😉

ka3n
17. apr 2010

ahojte..tak ´Bojnice lakaju aj nas, niekedy ked bude uz teplejsie sa tam chystame.ja som dnes upratovala hodne, svokra mala chvilku maleho tak som postihala..

eweny
18. apr 2010

Pekne nedelne rano prajeme 🙂

Do Bojnic chodime aj my kazdy rok..je tam pekne,len uz par rokov sme neboli na zamku,nejak nikdy nestihneme,sa vzdy v Zoo zamotame 🙂

annie13
18. apr 2010

aj my urcite pojdeme toho roku ale radsej neskor ked malicka trosku podrastie, v septembri alebo tak, bude mat branik darcek k narodkam
svadba je dalsiu sobotu 24teho, tesim sa uz len z dovodu ze pojdem do kadernictva a na kozmetiku ak mi bude mat kto postrazit deti 😉
dnes ideme do Europy do BB tak sa tesim trosku vypadneme
co mala nespi tak mam zase taky herpes ze az, sibne ma
co varite