Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
23. aug 2009

a vecer ke zaspala, som ju prelozila z postele do postielky pre istotu, uz v nej nespala ani nepamätam, tak som zvedava ked sa zobudi aky spusti rev, alebo sa hned postavi. no mala som dnes dost. 😖

annie13
24. aug 2009

ahojte
Terezicka my sme boli aj v ZOO aj na agrokomplexe v Nitre a bol hotovy, najma z koni, zajacikov, srniek, velmi sa tesil stoji to za to, MM ma tiez presviedcal ze je este na to maly ale blbost dobre to on uz vnima taky sa dosmial,v Nitre sme boli aj na tom vlaciku a to bolo radosti
my stale nebehame, dufam ze aspon do dovolenky zacne, pekny den vsetkym

annie13
24. aug 2009

jej Sarinka ma dnes 11 mesiacikov, vsetko dobre babulka a nepadaj mamine z postielky 😉

kamilka12
24. aug 2009

Dobré ráno

Sarinke gratulujemeeeeeee k 11ke 😵 😵

Ja som dala už malého na prvý spánok, dnes sme hore od 6.30...no včera to bola katastrofa, dala som ho tiež spať približne v tomto čase, zobudil sa potom o 11tej a do večera mi už nechcel spať a v pohode vydržal až do 21.00 kým nešiel spať. Dúfam, že dnes to budú 2 spánky...neviem sa s tým zmieriť, že už iba tak málo spáva 😒

Ale počujem ho v postielke ako si rozpráva, takže zrejme zaspí až neskor a to potom bude zas iba jeden spánok 😒

lucianka - my sme si tiež mysleli, že sa nám už nižšie rošt nedá dať a nakoniec úplne dole ešte dierky boli...tiež ho má tak, že ten vrch má zarovno očami keď stojí..

dadadulka
24. aug 2009

ahojte 🙂
rony mne malý spadol z postele presne tak isto, zabarikádovala som ho perinami,
lenže som nečakala, že ich pekne zdolá, to bolo v čase, keď začínal loziť...
no ja som s ním vtedy utekala k lekárke, pretože sa mu na čielku urobila fajná modrinisko,
ale našťastie to bolo v pohode... inak ja som bola vtedy vyplašená jak zajac 😅
veru, tie pády našich drobcov, mne vždy šedivý vlas narastie... 😅 😕

a Sarinke blahoželáme, už o mesiac bude mať rôčik 🙂 🙂 🙂

dadadulka
24. aug 2009

annie, ty si objednávala malému tie pančušky, však... prosím ťa, aké číslo? tiež by som chcela, dík 🙂

rony253
24. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeee prajeme dobre ranko
dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee za gratulacie, veru 11 mesiaciv dnes je to neuveritelne, uz od vcera sa vsetkeho chyta a stavia sa. davam len bacha nech si niekde hlavu neotrieska 😀 a zuby nevybije 😀

vejinka
24. aug 2009

dobre ranko kocky..neviem ci som spominala ale aj my uz mame za sebou pad z postele..ale to taky krasny nohami najprv ale nezvladol manever sadnut si a trocha sa udrel..no co uz stava sa...bolo to behom sekundy ked som balila na dolniaky a on bol v tesnej blizkosti mna..jooj kym sa tie nase deturence vydaju a ozenia tak vsetky bolacky zmiznu 😉 no a moj betar ked mu poviem nie just tak ide...a ked robim postele dam ho do stredu ze nech pekne sedka..a on ako zoberem do ruk paplon ze ho idem ponatriasat a poskladat vystartuje najratsov cestou dole z postele strmhlav..v tom prestanem a utekam okolo celej postele aby si neublizil a on este naschval prida na rychlosti a ledva ledva ho zachytim...si pripadam ako cvicena opica..nemozem nic robit..neviem si predstavit keby sme mali maly byt kde je pomaly meter krat meter priestoru na lozenie jak by som ho asi strazila hned ako by sa otocil by bol pri dverach a naopak pri nejakej strini...dom je obrovska vyhoda ze je tu troska viac placu na lozenie a asi minutu nemusim sledovat kam ide...lebo kym prebehne celu chodbu tak ja si stihnem zobrat pohar vody z obyvacky alebo ho sledujem obdalec..ale musim stale zasahovat..je zaujimave ze zastrcka kde je krytka to nezaujima ale akonahle zbada zastrcku daleko pod stolom nechranenu tak sa ide za nou pretrhnut..dnes musime do mesta kupit dalsie kryty lebo nemam pokoja kym vsetky zastrcky nebudu 100% kryteee 😒 a dnes som sa rozhodla ze bdueme robit: malinku tortu pre Erika s piskotov potom mam tri obrazky jedle...takze dalsie tri torty a potom este extra tu na ktoru sa chystam ja takze dokopy bude 5 toriet..problem zjest to nebude..bude nas vela ale muz si musel zobat dovcu na stvrtok aj piatok inak by som nic nestihala..da sa povedat ze tieto dva dni mi bude maleho nosit len na kojenie inak cely den ho bdue mat on 😅 chuda aspom zisti ze bez neho sa nemoze ani vycikat 😀

vejinka
24. aug 2009

rony aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeem 11temu vymesaciu 😉 nech sarka poslucha a nech je zdrava a stastna 😉

rony253
24. aug 2009

jooooooooj a zabudla som, spala v postielke si do pol noci, ale ja som nespala, lebo sa bala ako bude reagovat ked sa zobudi, potom sme sa nakojili, o druhej bola este raz hore, znova sme sa kojili a o pol siestej bol rev a tiez sme sa kojili a este sme si isla caj urobit, som si myslela ze jej dam panadol, lebo si chytala pusu a plakala, ale nedala som jej nic len sa napila cajika a zapinkala a to len do siestej, ja som uz bola hotova, ta sa uz len chytala za vankuse a stavala sa, ja som este tak chcela spat no nebolo mozne, ta ma preliezala a mrncala nech vstavam, o osmej zaspala ja s nou ale sme spali asi len po hodku, to uz som chytala zachvat, som unavena ako kon. ideme si urobit desiatu. 🙂

vejinka
24. aug 2009

no my spavame v postielke..do postele ho davam len rano ked este xcem spat alebo vecer ked on nemoze spat lebo sa boji..to si ho dam na plece hlavicku a zaspinka zachvilku.. 😉

vejinka
24. aug 2009

sakra mlady pa este nespi asi ma zasa nalozene v plienke..idem ho prebalit

kamilka12
24. aug 2009

tiež mi nespí 😠 ide ma z toho už šlak trafiť...už po 3krát som ho dala do postielky...Asi budeme musiet byt teraz hore do obeda a spat pojde až potom...ale pritom je hroooozne umrnčaný..lezie mu 7 zub, dole dvojka, tak asi preto...Tak sa lúčim..pa

vejinka
24. aug 2009

nebol pokakany..a nexce spat som ho nasla uplne naopak ako som ho dala...a vyskereny na mna kuka preco sa pozeram na jeho nohy 😀 😀 no ale takto kamarati nebudeme...poobede xcem ist do mesta a zasa bude spat lebo bude nevyspaty vrr

vejinka
24. aug 2009

no tak mna uz dneska vystrie nejaky debil kosi pred domom..a svokor to byt nemoze lebo spi po nocnej je to cez cestu ale tou hnusnou vyzinackou co tak strasne vrci...no tak teraz uz asi naozaj Erik spat nebude 😠

vejinka
24. aug 2009

huraaaaaaaaaa zaspal..no mozno nevynecha poobedny spanok..uvidime

winona24
autor
24. aug 2009

no ahojte kočky kočky kočice...

TEREZ my sme boli aj s Hankou a Olíviou v ZOO...ale to boli baby menšie tak ich to moc netankovalo...ale chceli by sme ísť ešte na jeseň...snáď ich to bude viac zaujímať 😉

vejinka
24. aug 2009

my chodime do zoo len tutok pri dom..mame sliepky..a potom mooore os a vciel..ale to mu nedovolim kukat z blizka..uz som toto leto od jednej nasratej vcely dostala pichanec..dalsi neprosim

evitkamalicka
24. aug 2009

ahojky 🙂

kamilka12
24. aug 2009

Tak spíme už aj my..som ho dala posledný krát do postielky teraz pred 10tou s tým, že ja sa zatial oblečiem, lebo určite nezaspí, tak že pojdeme von...a keď som už bola nachystaná v izbe ostalo ticho a on spí 😕

kamilka12
24. aug 2009

tak akú nakoniec budete robit drobcom tortu? myslím tú pre nich..

vejinka
24. aug 2009

superrrrrrr nevzdala si saaaaa 😉

vejinka
24. aug 2009

evit ahojcek..pocuj kupila som potravinarsku farbu ale mali len zltu a cervenu ..myslis ze keby som tam zmiesala tie dve a pridala kakao vznikla by zelena? 😉 ale taku kaki farbu nexcem 😀

winona24
autor
24. aug 2009

neviem kamil...asi nejakú piškotovo - pudingovú....mno takú....vrstva piškot,puding,piškoty a puding.... 😉

vejinka
24. aug 2009

no ja malemu len piskoty a vanilkovy puding znova piskoty a znova vanilkovy pudind.a a na vrch piskoty a jednotku 😀

vejinka
24. aug 2009

win 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
24. aug 2009

ale ja sa chystam na dvojposchodovku..akoze pre Erika ale bude to puncovaaa potahana a ozdobena kaki kvietkami 😀 😀 😀 😀

vejinka
24. aug 2009

a samozrejme alkoholova bude...taka vozrata a tam sa mi hodi aj to cervene farbivo co som kupila

vejinka
24. aug 2009

dnes som to uz xcela robit..nasekala som si jojo napoli..lebo nexcem ruzove tak preto..ruzove budu asi kvietky teda ruzicky a bielu zmenim asi na cokoladovu..a torta bde hneda..ale este neviem ci sa to podari ak by to zle skoncilo tak to smarim do kosa..a urobim inuuu 😀

evitkamalicka
24. aug 2009

veji tak to netusim, ja mam gelove farby...cez vikend som piekla puncovu tortu, ale zial nestihla som odfotit, lebo sa len tak po nej zaprasilo....inac ja sa tiez chystam pre Adamka dvojposchodovu