Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
26. aug 2009

goga waaaaaaaaw ty si tehulaaa? no super gratulujeeeem 😉

vejinka
26. aug 2009

terez o jednej poobede 😉

terezicka
26. aug 2009

Jej Goga tehuľka super 😵 Aj ja už chcem byť zas tehuľka 😵
Veji takže ešte pár hodín chýba do jedného rôčika. Ja len že ak by sa narodil v noci či nechceš buchnúť šampus uprostred noci 😀

goga03
26. aug 2009

vejinka hej 🙂
chcem si to odbit naraz a potom sa vratit do prace. a hlavne nech ma oliver surodenca a partaka. aby nebol rozmaznany a nemyslel si ze sa skace len okolo neho. 😅

terezicka
26. aug 2009

Goga takže ste plánovali druhé bábätko? A ako rýchlo sa vám podarilo? Teda na koľkýkrát?

vejinka
26. aug 2009

trez heheh no v noci mi nic nebolo ale nad ranom som uz isla..teda asi o pol siestej .. 😉

terezicka
26. aug 2009

No takže zajtra okolo obeda ale môžme očakávať streľbu šampusu? Erik bude oslavovať rok 😎

miriam24
26. aug 2009

Ahojte .. som vas trosku docitala 😉 .. Matko mi uz od 8 spinka .. muz robi schody aj so stolarom .. teda uz ich montuju na miesto .. drevene sme si davali robit a dnes nam mali o 5 poobede priviezt elektro co sme si objednali .. komplet vsetko do noveho a len teraz pred chvilkou volali ze uz su na ceste .. no uznajte 😠

jeej goga je tehulka,terez snazilka .. po pravde tiez by som chcela dalsie ale budeme musiet pockat .. minimalne pokial nebudeme byvat vo svojom ale urcite by sme to chceli stihnut kym bude Matko este skolkar

terezicka
26. aug 2009

Mirka a kedy to vyzerá reálne že budete bývať vo svojom? A teraz bývate so svokrom alebo ako?
Baby poraďte mi ako máme svokre povedať čo má Lucke kúpiť k narodkám... Ona sa nespýta a potom jej kúpi niečo čo vôbec nepotrebuje a bude zbytočne zaberať miesto možno. Aj keď sa narodila, nič sa nespýtala len kúpila deku hoci vedela že Lucka ich už má viac než dosť, no ale asi aby bola ďalšia do zbierky. Nevieme ako jej to naznačiť...
Vy ste rodine vraveli alebo sa vás pýtali? Lebo s našimi a so starkou som sa normálne dohodla, som im povedala a oni že ok, aj tak sa ma chceli spýtať čo jej kúpiť...

luciankasebastianko
26. aug 2009

ahojte terez no ťažko poradiť ja tiež svokre nič nepoviem pokial sa nespýta 😅

miriam24
26. aug 2009

Terez do Vianoc by sme tam uz chceli byt .. teraz byvame dole u svokra .. v izbe kde sme teraz potom bude mat obyvacku a hore mame komplet svoj byt .. 3 izby,obyvacka s kuchynou,wc,kupelna + jedna mala miesnost na vselijake `haraburdy` .. ale vchod mame spolocny

no mne vzdy najprv zavolaju ze ci maju nieco malemu kupit ze ci to pre neho chcem,na narodeniny dostane aj peniaze a chceme mu kupit autosedacku lebo este stale je vo vajci .. sa tam zmesti a je do 13 kg tak sme to zatial neriesili .. no a na tvojom mieste .. nech jej to skusi tvoj muz povedat .. ze ked by isla nieco kupovat tak to alebo ono by sa mu zislo .. snad pochopi 😉

terezicka
26. aug 2009

Jaj Miriam ja som už tiež myslela na to aby jej to povedal Marek, ale to jej skôr ja poviem niečo ako on... V tomto je on hrozný, on je ticho a nepovie svojim rodičom nič, ale keď moji niečo spravia čo mu nevyhovuje tak hneď mi vraví že toto si tak neželá 😅 😠
A to budete mať dobré veľké u svokra keď to dorobíte... A svokor je v pohode, nestará sa?

Lucianka tak tak...

ka3n
26. aug 2009

no my sme dnes boli v draciku a kupili sme malemu na rocik tu magneticku tabulu fisher price a na meniny taky velky kamion.

terezicka
26. aug 2009

Ka3n akú tabuľu? som čítala že ste sa tu o nej bavili, hodíš link prosím ťa?

natasa8
26. aug 2009

ahojte.....
terezi.. drzim palce aby si nebola dlho snz 😉
ja sa akosi neviem odhodlat, jeden den myslim ze uz je cas na druhe, dalsi nie som presvedcena ci vobec druhe chcem 😅
ja svokre nepoviem nic - ja nemam rada ked si ludia dopredu hovoria co kupit ako darcek - aj ked je to prakticke.

Inak.. ani moja mama nevie moc malej kupovat - oblecenie ako tak, ale hracky vzdy kupi nejaku nevhodnu pre deti do 3 rokov 😀 Svokrovci moc nekupuju, oni radsej davaju peniaze, ale svokra chcela teraz v lete kupit malej saty a kupila vel. 62. Nakoniec to isla vymenit a doniesla saty na 2 roky 🙂

terezicka
26. aug 2009

Ka3n už som ju asi našla

terezicka
26. aug 2009

Nataš ďakujem za držanie palcov 😉 Máš pravdu s tým že to nie je prekvapenie, ale načo sú nám napr. 4 detské deky? 😅 Keby sa spýtala tak by to bolo jednoduchšie... Možno jej to sama poviem že čo potrebuje

terezicka
26. aug 2009

Vďaka Ka3n je to tá istá čo som našla keď som začala hľadať

ka3n
26. aug 2009

🙂) nemam ju poskladanu a ani neviem ako to hraje, ale zabalim to a dam mu to az na narodky.

miriam24
26. aug 2009

ta tabula je pekna, aj mne sa paci ale asi len nabehnem do obchodu a co mi padne do oka tak to mu kupime 😵

Terez svokor je ok .. ma aj priatelku ale ta ma len 47 rokov tak aj s nou sa da .. a tym ze budeme mat kazdy svoje tak to bude oka 😉

evitkamalicka
27. aug 2009

dobre ranko

Erikovi vsetko najlepsie 😵

dadadulka
27. aug 2009

dobré ránko 🙂

Erikovi blahoželáme k prvému rôčku 🙂 🙂 🙂

johnie
27. aug 2009

dobre ranko...
vsetko naj erik k narodeninam...

estella
27. aug 2009

dobre ranko... aj my gratulujeme Erikovi k 1rocku...mne sa to ani nechce verit ze nasi drobci budu mat uz rok..... 😕

momoyka
27. aug 2009

ahojte, dobre ranko...

erickovi vsetko najsamlepsie k narodeninkam....
naozaj je to na neuverenie, strasne to rychlo uletelo....

kamilka12
27. aug 2009

Ahojte,

Eriček, všetko najlepšie Ti prajeme, veľa veľa zdravia a šťastia, CMUK 🤐 🤐 🤐

Martin sedí v stoličke a akože si umýva zúbky s kefkou...ale ako tak na neho pozerám, umýva si stoličky ktoré ešte nemá 😀 😀 O pol hodku sa ide spať.

momoyka
27. aug 2009

my sme dnes uknucane...

vejinka
27. aug 2009

dobre ranko dakujeme za gratulacie...odkazem Erikovi inak este nespi ale sa hra s novym autickom co dostal od svokrovcovcov..sice som vravela zaidnu hracku no ale nemohli inak..to auticko je rozkosne..noo pekne prve auticko a to nedostal od nas... 🙄 no ale nevadiiii hlavne ze sa tesi..az tak ze na spanok ani nepomysli..co uz a od stryka dostane take drevenne je to vkladacka labirint pocitadlo kadeco v jednom..sice to zatial videl len z dialky ale uz sa nexcel od skrine ani pohnut..ze daaaaj a ja mu ze nedaaaam to ti da stryko ked pride z prace..asi pochopil lebo sa zamracil a uz upaloval do izby...no a teraz sedi v postielke a kuka na svoje auticko ktore som nechala na nasej posteli..ale asi ho schovam lebo nezaspi ani do obeda...

a ozaj baby kedy date drobcom paradajku?? ja dnes prvy krat urobim mu zemiacik s rascou a osupem paradajku a s troskou olivoveho oleja..ktovie ako mu to bude chutit zle to byt nemoze 😅

vejinka
27. aug 2009

evit ty si nemohla spat ked tak skoro rano uz tu? 😉 ale musim uznat ze si najrychlejsia 😉 aj na FB aj tu 😉