Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
20. feb 2010

ahojte....
tak ja som tu nebola,ani nepamätám... 🤐 pozerám,že je tu už viac tehuliek...všetkým blahoželám a prajem tehotenstvo bez problémov... 😎
našla som si troška času prísť pozrieť,lebo nedávno došla sestra s rodinou,tak sa mi troška postarajú aj o tie moje deti... 😵 😵 😵 ináč,nič už nestíham... 😒 máme sa fajn a čo vy? 😉

claudinka
20. feb 2010

ja sa mam fajn.. neviem, co s volnym casom 😀 😀 ale urcite to mate doma vesele 😝

lucindela
20. feb 2010

ahoooj claudi...veselé slabé slovo... 😀 😀 😀 ešte ďalšie 2 deti v dome... 😝 ale ja som rada,že sú tu....je to taká zmena...že niekto prišiel zo Slovenska k nám... 😎 nenudím sa veru...stále sa perie,varí,žehlí...robí do práce a to isté dookola... 😝

claudinka
20. feb 2010

ked si predstavim mat pri drobcovi dalsie dve malinke dvojicky, tak to Ta veeelmi obdivujem, ze to takto super uzasne zvladas 😉 😉 ale asi ked ma clovek system alebo nieco take, tak sa to da, nie? ja som zlenivela ze az pri malom.. 😒

lucindela
20. feb 2010

ono je to tak...že manžel je vždy poobede doma...tak veľmi pomôže on....svokrovci to isté... 😉 ale určite mávam dni,kedy som zúrivá a má to už všetko nebaví.... 😀 😀 😀 verím,že sa to zmení....pretože sestra príde tiež bývať asi sem,prácu má...tak uvidíme...a potom určite prídu asi aj rodičia.... 😲

claudinka
20. feb 2010

no tak komu je lepsie, mat vsetkych pokope! to je uzasne, to ti zavidim, ze mas takuto super oporu.. ja mam iba svokrovcov 😒 ale zase vzdy lepsie ako nic 😀 😀 si neviem predstavit, v akych mnozstvach budes musiet pre 6-clennu rodinu varit o chvilku, ked aj detuse budu vela papat.. a tolko rozkov na desiatu budes musiet urobit 😀 😀

lucindela
20. feb 2010

ani mi to nehovor.... 😀 😀 😀 a sme len 5-členná rodinka.... 😵 sú s tým riadne starostí....ale deti robia každým rodičom radosť.... no,dúffam,že budeme už pokope po toľkých rokoch....snáď sa to podarí... 😉

claudinka
20. feb 2010

ja som dobraaaa, preco som ratala ze sest? no toto a vzdy som mavala dobre znamky z matiky 😀 😀
to verim, ze su s tym starosti.. ja niekedy neviem, co robit skor a to mam iba jedno male sidlo.. a Adelheida to ako vzala? neziarli, nerobi im zle?

lucindela
20. feb 2010

musela si zvyknúť a hotovo! 😀 boli veru všelijaké dni...raz lepšie,raz horšie...ale už je to za nami....dúfam...posledé dni býva dosť strašná,niekedy je to s ňou na nevydržanie! 😖

claudinka
20. feb 2010

neboj, raz ti bude dobre, ked budu veliki a budu sa starat jeden o druheho 😉 😉 ok moja drzim silno palceky, nech sa drzite tak super aj nadalej papa

silwietta
21. feb 2010

ahojte dievcence....

luci klobuk dole pred tebou.... vazne, ja uz teraz mam bobky ako to budem zvladat 😅

ka3n
21. feb 2010

ahojte..lucindela, ja by som pohorela asi prvy det..velke plus, ze to zvladast..a isto ti bude veseljsie a aj lepsie ked budete cela rodina pokope.

Matusko spinka, ja som dnes varila obedik a milan povedal, ze nas niekam berie, ale neviem kam, tak sa vychystame a pojdeme ked sa maly zobudi..nejaky mini vyletik, ale tesim sa.

ka3n
21. feb 2010

fúúúú..dnes nejako pusto..:((

Tak mi sme aj doma, drahy nas zobral do BA do avionu, ja som si nakupila, maly sa hral a potom sme sa boli najest v mcdonalde na mojej oblubenej zdravej strave 🙂)

annie13
21. feb 2010

ka3n aj ja chcem takeho super manzela, ja toho mojho niekam dostat, a este aby to sam vymyslel to by som sa musela zobudit keby sa tak stalo
Winon tak si predstav MM vazne tu tatarku neodhalil, spravila som toho fakt za velku zapekaciu misu a on to vsetko zjedol sam kedze zvraciam ja som len ochutnala ale bolo mi velmi zle tak to neviem ani ohodnotit
keby vedel ze je tam tatarka tak ma asi zabije, dakujem za tip a tesim sa na dalsie, lebo moje kucharske umenie je bieda
cikutka sa mi asi preco? MM je u svokrovcov takze svekrusa si zase brusi jazyk na mne, jaj ako sa mi lubime

terezicka
21. feb 2010

Ahojte, no konečne máme opravený pc tak som rada. Ale aj tak som nemala čas posledné dni sem prísť lebo v piatok a v sobotu som už zas bola v škole a ešte som bola aj chorá. Keď mi konečne v utorok prešli horúčky, tak od stredy ma chytila nádcha poriadna a ešte aj Lucka to odo mňa dostala, no našťastie v menšom rozsahu. Ale dnes už je celkom ok, no v piatok v škole mi bolo strašne, oči mi slzili a ešte som si musela aj odšoférovať domov 90 km...Také šoférovanie - hrôza...Ale zvládla som to a už mi je aj lepšie.
Dnes sme boli u našich, Lucka to zas patrične "zneužívala" lebo zrejme si myslí že keď je viac ľudí okolo nej, tak skôr sa niekto aj zľutuje a bude ju vláčiť na rukách a tak. Lenže asi pozabudla že aj ja som tam bola a všetci mali zákaz nanášať ju. No a nevyspala sa veľmi dneska, len 45 minút spala ale to je moja sestra na chybe, lebo jej malý furt vrieskal a ona namiesto toho aby s ním išla na poschodie tak si ho poriadne ani nevšímala, sem tam mu síce povedal nech je ticho, ale čo také 9-mesačné dieťa vie čo znamená byť ticho. Tak potom bola aj Lucka trochu urevaná ale prežili sme.
Teraz sme ju už uložili, ale ešte si reční no hádam sa čoskoro zlomí...

evitkamalicka
21. feb 2010

ahojte...dnes nebolo casu pisat, cely den som pregrcala a prehnackovala a muzik tiez, mne je uz lepsie, ale on este vyzera tak vselijako takze zajtra ideme k dr. asi nejaka crevna chripka, Adamko bol dnes poctivo cely den v detskej, aby sme ho nenakazili, za dnesny den som schudla 3kg

vejinka
21. feb 2010

ahojte baby ked sa sere tak sa sere...evit chudatko moje nech ti to cim skor prejde..ja mam prezmenu vysoke horucky nadchu ako uz davno nie hlavu mi ide roztrhnut od vcera lezim v posteli az teraz som sa z nej nachvilku dostala von maly to iste..uz som mu dala aj panadol nemoze poriadne dychat odsavame kazdu hodinu pokazil sa nam vysavac takze radost prevelika..svokra je na tom tiez biedne svokor dnes ani z postele nevyliezol a svagra to uz prechadza len muz sa drzi ale je to otazka casu ....inak sila v jeden den sme to vsetci schytali 😝 😔 slzy mi tecu ako sopel..ani neviem co tecie viac teraz som sa donaparovala ale zeby mi to pomohlo..kusok sa rozpustilo ale aj tak sa mi neda dychat nosom...to bdue zasa noc... dnes v noci som kychala par razy za sebou a maly sa tak zlakol ze do rana plakal..s prestavkami a cely den kychal on...a uvidime aka bude noc bojim sa aby sa tomu mojemu malemu v brusku nic nestalo dala som si len paralen tak dufam ze bdue ok...inak brucho boli cele dni jazva pali ako slak vsetko sa mi to natahuje a boli..no co vam budem pisat ...kedze ja som mala problemi s jazvou aj po cisaraku nepredpokladam ze teraz to bude lepsie..a do toho pocasie brutalne vcera dazd so snehom potom sneh vietor a dnes slnko..no vonku sme boli len cez okno ani som nekupala dnes maeho sak nevladzem ani sama zo sebou cely den ho ma muz a svagor ale co bdue zajtra netusim kedze svokra je na tom podobne ako ja svokor horsie no nejako bolo nejako bdue len drzte palce aby sme to prezili..lebo dnes som nevladala ani zo schodov zist ..co sa mi tak hlava krutila 😔 no dost bolo stazovania pochvalte sa teraz vy ostatne

luciankasebastianko
21. feb 2010

ahojte pekny večer 😀 evi fakt 3kg čo si nešla na pohotovosť 😕 luci súper že vám to klape 😉

kamilka12
21. feb 2010

bože veji, držím vám palce, nech ste rýchlo zdraví všetci...presne viem ako sa cítite ☹ Ono sa to zdá, že veď "len" nádcha, ale nás chytili toto isté pred 2 týždňami, ale poviem ti, takú silnú nádchu som už dávno nemala...ale mali sme to doma všetci traja...malý z nádchy aj krvácanie z nosa..no bolo mi otrasne a jemu tiež ☹ A prešli už presne 2 týždne a mi doma stále odsávame...sople má furt...

evit - hádam to bude iba taká chvílková črevná viroza...držím palce..

kamilka12
21. feb 2010

MY (nie mi) 😠

luciankasebastianko
21. feb 2010

veji 😔 rychle uzdravenie

evitkamalicka
21. feb 2010

tak znova zvraciam, takze rano musim naklusat k dr. uz som total dehydrovana, vsetku vodu co vypijem hned aj ide von

luciankasebastianko
21. feb 2010

evi chod na pohotovosť 😕

silwietta
22. feb 2010

dobre ranko dievcence,

evi ako sa citis, bola si uz u Dr.?

veji, skore uzdravenie prajem, nech va to vsetkym cim skor prejde... a neboj paralenom neublizis....

winona24
autor
22. feb 2010

dobré ránko babulky....

cez weekend som sa tu neukázala,boli sme v BB u našich....včera som Vás naozaj rýchlo a zbežne prebehla,čo ste popísali....

JOHNIE naozaj úprimne Vám prajem,aby Vám to vyšlo......musíš byť silná...neboj mesiac bez malej Ti ubehne ako voda...i keď viem si predstaviť ako Ti bude chýbať.... 😔 😔

evi čakám čo dnes napíšeš ,čo Ti povedal dr.....

evitkamalicka
22. feb 2010

jaaj baby mam nerv, doniesla nam to domov navsteva, v noci ma po kvapkach Hylak to zvracanie preslo, len este troska hnackujem a mam mierne zvysenu teplotu, tak sme volali lekarovi a ten ze ani nemame chodit, aby sme niekoho v cakarni nenakazili, tak nam donesie lieky domov, mne je uz v celku fajn, len muz este vyzera tak vselijako, ale Adamkovi nastastie nic nie je, len ma mrzi ze musi byt chudacik cely den v detskej aby to nechytil....dnes som si uz rano dala suchar a acidko na creva a zostalo to vo mne, takze je dobre, len sa citim troska vycerpana, vsak som za ten jeden den schudla 3kg

dzlucia
22. feb 2010

ahojte nemáte niektorá záujem o golfáče? 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

winona24
autor
22. feb 2010

no kde ste kočeny???? 😨 😨 😉 😉

rony253
22. feb 2010

Ahojte, no choroby a choroby horzne, rýchlo sa uzdravte.
Mna zacolo vcera v noci pobolievat hrdlo, a hned som si sla kupit tantum verde cukriky a preslo to, mala som aj taky upchatý nos, sme tam kýchla tak som si dala kalubu a oscillocillum a pomaha to fajne. Sara je o.k. Prave spinka, nieco je asi vo vzduchu lebo vela chorých je znova, hadam nas to obíde. Ale uz sa znova bojim toho letu, elbo sa znova Sara spoti a potom sa vytupuje von do zimy a znova moze nieco schytat v aute zasa kurenie no toto nas stale znicilo. Ale dopujem ju každy den s cebionom a aj ja si davam C vitamin, a ked prideme domov, budem jej znova davat D vit u VAs vigantol u nas sa to vola Oleovit D3 lebo ani slniecko nie je a odkial vit D? takze aj ked mi lekar povedal ze uz netreba ale dam jej este teraz kým je kosa.

silwietta
22. feb 2010

ja o chvilu idem na vlak a na poradnu do Ba... chodila som do TT ale tam to fakt nemalo uroven, dnes koncim prvy trimester a nemam za sebou ani jedno poriadne vysetrenie... tak mi drzte palce aby moja staronova gyndoska nemala nejake poznamky...