Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
26. máj 2009

rony aj ma napadlo ze neviem ci to pojde na laptope... skor asi na tej 😉 klavesnici

martinna78
26. máj 2009

ja mam tu knihu Johnie 🙂 uz aj listujem
no citam, citam.......

johnie
26. máj 2009

obycajnej..klavesnici...
matiii citaj...jej

rony253
26. máj 2009

Johnie, moja ma tiez len vyse 7000gr, na posledy to bolo asi pred 3 týždnami mala 7100, ale dlzku neviem, 3 aprila mala 70,5 cm, takze uvidime, co bude teraz, som zvedava co pribrala, za ten cas co sme doma, lebo na slovensku pribrala velmi malo. A Sofinka, je asi fajne silna, ked sa uz stavia na nozky.

winona24
autor
26. máj 2009

mno čo JOHNIE....veď sú to baby....modelky 😀

johnie
26. máj 2009

rony... noo opica nasa, postavi sa a otaca sa ze kam sa premiestni..spekuluje jak beta s p...
😀
niekedy mam pocit ze ona si mysli ze uz akoze vie chodit a tak suverenne sa rozbehne...

estella
26. máj 2009

martinka my sme oslavovali na Maximiliana takze zajtra sa oslavovat nebude....ani som nevedela ze je to zajtra....

johnie
26. máj 2009

veru missky su to nase krasne... budu mat co septembrovi chlapci obzerat 😀

rony253
26. máj 2009

win aj moja Sara patri medzi vase dve deturence, dlha a stihla, ako mama 😀 ale este musim spevnit brucho a budem ho mat ako Sarka 🙂

johnie
26. máj 2009

😀 nasa sofi je pupkaac... po mame

johnie
26. máj 2009

idem chrapat..
mati potom napis ze ten datum... ak najdes..dik
brou 😵

rony253
26. máj 2009

Johnie, dufam, ze moja modelka sa nebude len prevalovat hore dolu.

martinna78
26. máj 2009

Johnie nenasla som to meno v tejto knihe vobec, ja mam vydanie z roku 1998, tak zrejme v novsom uz bude, no som prekvapena,ze to tam nie je, je tu Timon,Timotej,Titus, ale Timur nie

Estell v piatok 29.5., aj v jednom ceskom kalendari na nete som nasla ze je tam Maxim

estella
26. máj 2009

a Maxim tak to ani nehovorim..ten je poriadne tlsty a brucho mu previsa este aj z teplakov.... 😀

estella
26. máj 2009

meno Timon mi radil jeden kamarat ked som sa nevedela rozhodnut ake chlapcenske meno dat...mne sa pacilo ale manzelovi nie..tak to vyhral Maxim...

winona24
autor
26. máj 2009

tak vitaaaaj v klube... 😀

babuci
26. máj 2009

estell aj ja este kojim, ale uz nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a neviem ako s tym prestat.
estell ako ti vyzeraju prsia? ja som z toho dost na nervy☹
aj tak to ma vacsinou uz len jak dudel a ja ich mam stale horsie a horsie, ak sa to este da...
baby plavky si vobec neviem kupit a to asi preto, lebo vzdy vleziem do kabinky ovesana trojuholnickami ako volakedy a potom zistim, ze jak mi to nechutne vysi a je mi do revu....☹((( tak ani neskusam ine....

rony253
26. máj 2009

este som volaco chcela, aby ste ma ospravedlnili, lebo som si parkrat vsimla, ze mam uplne iny slovosled a sloveso davam na koniec vety ako v nemcine. Sem tam som po sebe precitala, co som napisala, a bolo to tak, takze nech vas to nehneva, ked citate, co ja vypisujem. idem do sprchy a hajat, bolo by treba aj Saru nakojit, lebo mam kozy plne jak svet. tak dobru dievky papa

winona24
autor
26. máj 2009

babu plavky nespomínaj.....D čkový košík im asi nič nevraví....všade končia Cčkom

rony253
26. máj 2009

ja si musim tiez kupit plavky, ale mna zase serie, ta nepevna koza na bruchu. Prsia, su ako tak v pohode

babuci
26. máj 2009

este k tej plnosti prs... ja ich uz vobec nemavam naliate. je to normalne, ked mam stale dost mlieka?

winona24
autor
26. máj 2009

rony 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už sme za čiarou 😝 😝 😝 😝

idem aj spať....dobrú noc babulky..... 😔

estella
26. máj 2009

jaaaaaaaaaaj babu tak moje prsia to je jedna velka katastrofa...dakujem bohu ze vymysleli podprsenky lebo inak by som nevysla ani na ulicu...ja mam uz za sebou jedno odkojene dieta Stellu som kojila 11mesiacov a tento maly prisavnik sa len tak lahko nevzda mojho mliecka....takze ja uz prsia ani neriesim.....a plavky tak to uz ani nehovorim....

estella
26. máj 2009

babu ani ja ich nemavam naliate a mlieka mam velaaaaaa....

rony253
26. máj 2009

babu moze asi byt, aj mojej sesternici sa stala podobna vec s prsiami co tebe, necitila ich plne a kojila do troch rokov, a mala ma vyse troch a este si stale v noci cucne. je to Ohne Ende. ja tiez niekedy nemam plne a Sara taha a rozculuje sa lebo viem, ze jej to asi nejde, ale po chvili jej tahania a boja, sa rotecie a potom tecie takym prudom, ze mi tecie aj z druheho prsa. no idem ja pa

babuci
26. máj 2009

win ja som mala do maleho 6 mesiaca kosiky E a F, tak mi o tom hovor. a teraz mi tak padli prsia, ze su sice stale C ci D, ale hrozne mi vysia a aj ked si dam vystuzeny kosik, tak je to hruza. teraz som v Intersporte nasla Etirel plavky 42 cislo podprdy, co mi celkom sadol, tak ideme s muzom vo stvrtok obehat Mnichov, aby som nasla farbu a aj spodok k nim, lebo tie zas maju vsade obrovske.

a my co sme chude ceckane, tak to mame smolu, lebo na nas plavky asi fakt nesiju. 😠

babuci
26. máj 2009

tak idem aj ja hajat. pa babule🙂

estella
26. máj 2009

babu moja rec...ja si nikdy neviem kupit plavky..ked mi je dobry vrch tak je velky spodok a naopak....

jana.hcsba
26. máj 2009

tak som vas nestihla, dobru noc. 😎