Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

miriam24
31. máj 2009

ola .. tiez si myslim ze skor ano ako nie .. teda ja by som kojila .. brala si nejake lieky?

kamilka12
31. máj 2009

dobrú perlab 😉

estella
31. máj 2009

perlab veru skoda....ja som sa uz tesila a nakoniec to pocasie takto prekazilo.... 😠

kamilka12
31. máj 2009

Idem aj ja spať, dnes výnimočne skor..tanečky nedopozerám..som nejaká unavená...dobrú noc babenky a bábatká 😎

anickaajanko
31. máj 2009

Miriam aj ja mam take malinke Peugeot 206 tiez sa ho snazim predat ale to srotovne to pokazilo, nikto nechce stare auto ☹ Neskusala si autovia je to na nete a ak chcete jazdene oni od teba odkupia ked si kupis ine

ollako
31. máj 2009

pisala som annag tak mam jednoznacne dojcit, no ved neviem co by ine jedol, on vobec nechce prikrmy poslendych 4-5 dni ☹ ale moje bradavky uplna, ale uplna katastrofa v noci nespi, len pri mne na didke, ale to nespim zase ja , no horor 🙄

anickaajanko
31. máj 2009

Ollako moja take trapenie, uz nech ti je lepsie a Petko zacne pekne papkat

winona24
autor
31. máj 2009

ahojte babulky...no ja Vás dnes nejako zanedbávam....celý večer snorím po nete a hľadám inšpiráciu na tortu pe malú k 1.rôčku...baby ma strašne namotali na tie poťahované torty....

miriam24
31. máj 2009

Anicka .. mame to na nete asi len 2 dni .. ale muz volala s nejakym autobazarom ze oni by si tam nase nechali a hned by sme si mohli zobrat ine + rozdiel .. ale je to az v Trencine .. a nejak nemame cas tam ist a ani neviem ake auta tam teraz maju .. a este mam jedneho znameho co robi v autobazare ze by mi vedel zohnat auto za nakupnu cenu .. tak uvidime ..

a 206 je asi velkost ako saxo takze sme na tom asi rovnako ..

ollako
31. máj 2009

anicka dufam, ze mi aspon ta hnacka coskoro prejde nech sa mozem poriadne nazrat 😀 , lebo uz som zoslabnuta ako mucha 😝 nemozem ani poriadne jest, co mam hned krce, uz som aj dost schudla
inak aj my chceme predat auto a nedari sa 😖

winona24
autor
31. máj 2009

olla máš môj obdiv a podporu ☹

ollako
31. máj 2009

win dakujem 😉 verim,ze bude lepsie, no a taka som hladna jak Cenkovej deti, lenze co si dat , aby som neletela zase na zachod a nebolelo ma brucho 😕

anickaajanko
31. máj 2009

my mame este aj ine, toto bolo moje aby som mala ako chodit na VS, ma len 2 dveri tak to je horor, davat dozadu autosedacku
Winon a nasla si tie z marshmalow su super, neviem ako sa to pise

winona24
autor
31. máj 2009

anicka práve tie...našla som dobrú českú stránku,kde sú postupy,recepty na korpusy,plnky.....no proste som namotanáááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anickaajanko
31. máj 2009

kukni aj to, chces sama robit? aj ja chcem malemu, len sa bojim ze som na to lava 😀

winona24
autor
31. máj 2009

jasné,že sama...chcem to určite skúsiť...mňa pečenie celkom baví 😉

ollako
31. máj 2009

no ja dam jednoznacne tortu upiect ...ja som v zivote nepiekla..ani neviem ci by ma to bavilo 😀 😝

winona24
autor
31. máj 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47929

ako klobúk dolepred babami.....fakt...ja som hotovson 😀

anickaajanko
31. máj 2009

ja to chcem tiez skusit, uz si ju viem predstavit mam tu silikonovu formu v tvare velkeho medvedika, a potiahnut to tymi modrymi Haribo, len ci sa mi to podari to ani srnky netusia, nemam na take veci talent, najprv som aj ja chcela dat upiect ale toto by mal od maminky 😉

winona24
autor
31. máj 2009

veď to,že to by malo byť od maminy 😉

anickaajanko
31. máj 2009

ved hej len ked maminka je drevo 😉 aby som potom v ten den nebehala po kauflande a nezhanala akukolvek len nech je 😀

winona24
autor
31. máj 2009

mne to určite veľmi iniciatívne poistí SVOKRA 😅

eweny
31. máj 2009

Dobry vecer kocky,ja len nakuknem co ste popisali..

anickaajanko
31. máj 2009

no tak to mne nehrozi, dnes sme tam boli, tak nasi mu dali na MDD auticko za 60 aur, nieze by som bola na prachy alebo tak, ale ona mu kupila plienky Sevena z Lidla co som je vyslovene povedala ze nie to male balenie za dakych 4 eura, Toujour stali 10 to jej bolo vela, ale najvacsia sila ze kupila 2 velkost!!!!! no nemam slov 😖 neviem ci mi to robi naschval, alebo co takze mu nedala nic, este sa smrtelne urazila lebo som nechcela jest strudlu, ja budem o siedmej vecer dusit strudlu a malemu som nedovolila dat udeny bocik 😲

eweny
31. máj 2009

Vidim,ze sa bavite o tortach..tak ja som totalny antitalent co sa tyka pecenia,takze urcite dam nejaku upiect..

miriam24
31. máj 2009

no ja rozmyslam ze dam prvu tortu upiect jednemu kolegovi .. chalan ma 20 rokov a jeho hobby je pecenie a hlavne takychto vselijakych krasnych tort 😀 .. nevsedny konicek pre chalana 😵 .. no a kedze oslavy bude mat aj tak dve tak druhu upeciem ja 😝

no ja uz idem spat.. ale ked vas este mozem pekne poprosit .. supnite tam Matkovi 10 dakujeeem ... http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35518/soutezic...

Majte sa pa

winona24
autor
31. máj 2009

anicka ty máš riadnu expertku svokru 😀 😀

eweny
31. máj 2009

Anicka,tak to potesi