Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
2. jún 2009

ale uz buvinkaaa a dufam ze noc bude kludna

winona24
autor
2. jún 2009

ahojte kočice....

zajtra sa už vraciame do BA
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 jupííííí

rony253
2. jún 2009

ale preco sa to tam pise ze snž, nechapem to

rony253
2. jún 2009

super win.
Ja idem 9.6. do Blavy a rano 10.6. letime, ak bude cas, chcela by som vas vidiet, uz sme s hankou o tom hovorili. tak by som sa tesila.

vejinka
2. jún 2009

rony pretoze anicka je vazne snazilka a pokusa sa pomaly o druhe babatko 😉

vejinka
2. jún 2009

win ahoj kedy ides skusat tie torty?

winona24
autor
2. jún 2009

juuuuuuj rony to by bolo super.... ináč pekné fotky.... 😉

winona24
autor
2. jún 2009

veji keďsa vrátim do BA....asi cez weekend

ollako
2. jún 2009

rony vyzeras ako modelka a malinka Sarinka je zlatunka blondata ako moj Petko ma skoro take vlasy ako on 🙂

rony253
2. jún 2009

Dievnce dakujem, prave som oznamila, muzovi, ze tie nausnice co sme dnes kupili sa mi s tymi dvoma tmavomodrymi ockami nie celkom pacia a ten sa uz rehotal, ze zas chcem daco menit, ze jemu sa pacia. Zajtra nesiem aj tak moje hodiny do toho zlatnictva, lebo moja baterka skoncila, tak sa rozhodnem ci tie nausky nevymenim, ale asi ano ako sa poznam 😀
Olla nie je az tak blondata, skor je taky spinavy blond.

winona24
autor
2. jún 2009

akurát pozerám fotky na FB od Adriany....je šikula

anickaajanko
2. jún 2009

ano rony, chceme taku krasnu babu ako mate vy a s malym vekovym rozdielom tak sa snazime uz teraz ale prisla mrcha takze nevyslo, a podla toho kalendara april maj splodenie vychadzala baba, a fakt sme sa snazili ako diví 😀 asi u mna funguje kojenie ako antikoncepcia
pisem mi to aj dnes ale aj 1d a snž o druhe

rony253
2. jún 2009

olla prave som pozrela Petka, tak ten je väčši blondiak, ten ma skoro, biele blondate vlasky, je zlatunky?
Win vy uz mate zub? my sme tu vazne posledne hviezdy, co este nemame ani jeden.

winona24
autor
2. jún 2009

my máme rony dva spodné

rony253
2. jún 2009

Anicka tak to ma mrzi, a kedy mate dalsi mesiac na dievcatko?
ja mam tiez kramy, ale my sa nesnazime. 😀

anickaajanko
2. jún 2009

manzel ta uz pozna, aj ja by som povedala ze je na teba, ale aj tak sa mi zda tvoj manzel nejaky znamy, aj nam uz ide 5 zub, 😉

vejinka
2. jún 2009

dobru noc kocky ...uz meskam do postele

eweny
2. jún 2009

dobry vecer prajem 🙂

rony253
2. jún 2009

win super, a my nic, ja neviem kedy jej chcu vyjst, ale my sa vlastne v nicom neponahlame 😀

anickaajanko
2. jún 2009

mam blby vek na dievcatka 😀 az jul a potom uz len januar takze este v juli musime 😀 zabrať

rony253
2. jún 2009

este ja niekde jedna tabulka, ale nesedi to na kazdeho, ale kde to bolo neviem musim pozret a poslem link. a kolko mas ANicka ked sa smiem opytat?

eweny
2. jún 2009

anicka a myslis, ze to funguje?..to podla toho cinskeho kalendara?..ak hej, tak to by som teraz musela mat doma namiesto Petka Terezku 😀 😀 😀

anickaajanko
2. jún 2009

25

skrecok
2. jún 2009

Ahojte baby.
Konecne mi maly zaspinkal, to bolo tolko placu... 😔 Neviem kedy konecne bude zaspinkavat bez placu. A ta noc, hmm tesim sa.

Rony, krasne fotecky, mala je zlata a veru vyzeras ako modelka.

estella
2. jún 2009

ahojte...hned sa zapojim do diskusie a musim suhlasit s ewen ze podla cinskeho mi vychadzalo dievcetko a je chlapec..... 😅

skrecok
2. jún 2009

Mne vobec cinsky kalendar nevysiel. Podla cinseho by som mala mat dievcatko Dominiku a co mam? Riska. 😀 Netreba sa spoliehat na ten kalendar. 😉

anickaajanko
2. jún 2009

som si myslela ze to nesedi, ja som to ratala na seba, na mamu na kamosky a vyslo, ale som si myslela ze to nebude takze by bola Terezka Eweny?
Rony ak najdes ten link daj vediet, podla toho cinskeho maju dievcatka skor starsie baby alebo 18ky

skrecok
2. jún 2009

Oprava nie cinseho, ale cinskeho 😅

ollako
2. jún 2009

no ja som kramy este vobec nedostala, ved necudo, ked kojim kazdu hodinu, dve a celu noc v kuse 😝
takze keby aj chcem druhe by asi nebolo

skrecok
2. jún 2009

Aaaa, zabudla som. Boli sme dnes na klbikoch a skontroloval klbiky a chrbticu a sme v poriadku. Nemusime ist na kontrolu, tesim sa. 😵