Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
20. okt 2009

dobry vecer sa praje
jeeej takto pred rokom som sa k vam znovu-pridala a odvtedy vas otravujem skoro denno denne...

timotej
20. okt 2009

☹ 😝

timotej
20. okt 2009

Pomoooc dieťa mi nechce spať. Ešte sa škerí v postielke... Porazí ma z neho. Ráno zas bude vyspávať do 9.30.

janac1974
20. okt 2009

rony ja mam tiez dobre skusenosti s cibulou...len ju nakrajaj posip cukrom a ona pusti stavu a tu
stavicku davaj malej aj tri krat denne po lyzicke 🙂

janac1974
20. okt 2009

posyp nie posip 😕

janac1974
20. okt 2009

timotej to chce velku davku trpezlivosti...poznam to

zuzana1710
20. okt 2009

ahojte..videla som tu link na oblecenie z QUELLE...mimochodom firma QUELLE skrachovala,tak je zbytocne nieco objednavat odtial..dobru noc..

estella
20. okt 2009

ahojteee... 🙂 🙂

kamilka aj ja som si dobre zaspominala....akoby to uz ani nebola pravda... 🙂

zuzi no Maxim ma taky dobity nos po vcerajsku ze s as nim hambim aj nikde ukazat... 😒

a aby som nezabudla aj ja zelam skore uzdravenie vsetkym marodom 😉

annie13
21. okt 2009

Zuzka to vazne skrachovala???????

evitkamalicka
21. okt 2009

skrachovala, ale iba Nemecka divizia, Slovensko funguje nadalej 😉

rony253
21. okt 2009

Ahojte, noc otras, Sara chrcala plakala nad ranom, nevedala si zkaslat no hruza. teraz sa hrajkame a rozmyslam co budem varit obed.

terezicka
21. okt 2009

Ahojte kočky 😀
Ja sa učím v rámci možností cez deň lebo mám v sobotu skúšku, ešte mi aj kratšiu prácu treba napísať na sobotu a nemám ešte ani čiarku, aspoňže materiály už mám 😅 Ale dnes to chcem večer napísať, aj tak nejde nič v TV tak sa môžem realizovať tu 😀
Včera sme si boli pre Lucku požičať kočiar na zimu, lebo ten čo máme my tak má veľmi malé kolieska a neviem si predstaviť chodiť s ním po snehu. Požíčali sme si síce starší kočík ale nevadí, cez zimu bude dobrý a hlavne má veľké kolesá, to bolo pre nás podstatné...
A v pondelok sme Lucke kúpili darček na vianoce, kočík pre bábiky - mali v tescu po 5 euro taký obyčajný ako maličký golfový ale je zlatučký 🙂
Inak nové asi nič, tlačí sa nám spodná dvojka už veľmi sa reže tak sa hádam už čoskoro aj prereže...

terezicka
21. okt 2009

Rony ja varím hráškovú polievku a poobede upečiem zemiaky s klobásou pre muža a svokra a ja si spravím rožky s makom a Lucka bude jesť polievku a potom možno aj tie rožky alebo zemiačiky

buksy
21. okt 2009

ahojte... moje dieta este spinka...
ja mam navarene od vcera... piekla som masko potrete cesnakom na to som dala cibulu salamu slaninku a struhany syr.... mnam je to vynikajuce a este som aj kolacik robila z listkoveho cesta tiez velmi chutny...
ja cerpam vela receptov z knih: recepty zo zivota... su tam velmi dobre a rychle jedla...

buksy
21. okt 2009

rony nech sa sarinka rychlo vylieci... aj petka ma stale nejake sopliky.. neviem kedy ju pojdem ockovat lebo bola chora ked ju mali ockovat a teraz ma tiez stale v noci plny nostek tak ja neviem ci uz mozme ockovat alebo nie...

aj vsetkym ostatnym detickam skore uzdravenie...

johnie
21. okt 2009

ahojte.
baby chcem sa spytat aky praci prasok pouzivat aby pekne vonalo pradlo? a avivaz?
vdakaaaa 😉

buksy
21. okt 2009

johnie... ja pre malu pouzivam stale lovelu a avivaz nepouzivam... a pre nas mam momentalne tekuty persil a avivaz mam silan a lenor...

johnie
21. okt 2009

buksy dakujem
ja neperiem zvlast uz pre malu a mam tesco praci prasok a batole avivaz a moc to nevonia, chcem skusit nieco ine aby to rozvoniavalo siroko daleko .

vejinka
21. okt 2009

dobre rano tak my sme zasa boli u doktorky...tentokrat s mocom a pichla mu aj do prsteka a hned reku budu vysledky...tak sme zaplatili 3 eura a uz vieme naisto ze o chripku sa nejedna..ale je to viroza alebo zuby...presnejsie mi povie ked bdue mat vysledky z mocu okolo obeda...a doetarz sme sa nevyhadzali ale vraj sa ludne mozeme este zajtra alebo pozajtra tak cakame a zatial davam panadol proti teplote..ine ani nedala len nurofen sirup ale pokial mam panadol budem davat panadol ked sa minie dam nurofen a stale ma teploty chuda taky je nijaky..ocka smutne cely den urevany...no uz aby bezstarostne behal lebo toto ma len ubija...aj ked som sa stazovala aky je ze je vsade a zle robi...sto krat by som to vratila spat len nech je zdravy...nech sa smeje.. 😔

vejinka
21. okt 2009

johnie..ja pouzivam persil sensitive a avivaz silan sensitive 😉 na brutal skvrny pouzivam priamo na skvrnu ariel kids a klasicky perem v tom co vsetko aj nase veci cize persil

buksy
21. okt 2009

johnie ako si vlozila ten narodeninovy ticker do albumov? ja som si ho na tej ich stranke vytvorila ale neviem ako to tu mam vlozit...

johnie
21. okt 2009

buksy ja uz ani neviem myslim ze tam bol taky dlhy link co som skopirovala a potom som to vlozila do toho kde mozes vpisovat ze zmen udaje alebo take nieco 😉

johnie
21. okt 2009

veji a vonia ?

buksy
21. okt 2009

aha dikes skusim... je tam link len som nevedela kam ho dat... 😉

buksy
21. okt 2009

mam to dakujem

natasa8
21. okt 2009

ahojte....

buksy... minule som volala zo segrou a vravela ze sa s tebou v Ke asi stretla 😀 Ona obcas pride nakuknut ku nam a bola si jej znama. Ma 17 mesacneho synceka Norka... a vraj nechcel tvojej Petke nieco pozicat. Bola z toho hotova, lebo prvy krat sa bil o hracku 😉

Neviem ci nam ten vylet do Ke vyjde, zatial je to odlozene na neurcito, tento vikend asi nebudeme moct a potom je uz sviatok vsetkych svatych.....

ja uz asi mesiac pouzivam aj avivaz - pouzivala som Lenor sensitive, ten bol v pohode, teraz mam Silan a neviem ci malej nahodou nevadi, lebo ma na telicku kde tu vyrazky 😒 Inak periem v Lovele, Persil malej nevyhovoval a ja navyse nemam rada prachy, mam radsej tekute .

buksy
21. okt 2009

natas.... to fakt bola tvoja segra?
hej zlaty bol maly... sa bili o lopticku boli podareni....

mishusha
21. okt 2009

ahojte.... tak my sme konecne zaspali...a to vstavala o 8 😕 dufam, ze mi aspon hodku pospi, co navarim obed

johnie, ja uz dlhsiu dobu periem len v arieli a vacsinou kupujem lenor aromatherapy...lebo tie obycajne ti dlho nevydrzia v obleceni... lovelu som pouzivala asi nejake 4 mesiace a potom som skusila par veci vyprat v arieli, a nevyhodila sa mi....tak uz periem naraz aj loline a nase veci
🙂

buksy
21. okt 2009

natas.. tak skoda ze ta cesta do ke je v nedohladne.. snad niekedy nabuduce... alebo ked budem ja v ba tak sa ozvem 😀

vejinka
21. okt 2009

johnie ano tak jemnucko ale pekne..v lete som sa ohanala uterakmi co tak osy okola mna lietali 😀